Jaunums no Kiehl’s: Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Jaunums no Kiehl’s: Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Sveikas!

Man ar sejas maskām ir interesantas attiecības – lai kā gribētos tās lietot regulāri, atceros tās uzklāt reizēs, kad sejas āda izskatās izteikti sagurusi un pelēcīga. Protams, cenšos tās uzklāt vismaz sestdienās, svētdienās, bet zinu, ka vajadzētu atrast tam laiku arī darbdienās. Bet jauno masku no Kiehl’s testēju jau aptuveni mēnesi un šoreiz jūtos visai lepna par sevi, jo mēneša laikā esmu to cītīgi klājusi vismaz divas reizes nedēļā.

Maska ir jaunums un tā pie mums būs nopērkama sākot no janvāra beigām. Kiehl’s piedāvā vēl vienu jaunumu – Cilantro & Orange Extract Pollutant Defending Masque, kas ir jālieto vakaros kā overnight masku.

Kiehl's Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Šajā periodā mani noteikti piesaista viss, kam uz iepakojuma ir rakstīts “energizing”, “reviving” , “brightening” utt., jo ne tikai pati jūtos fiziski un emocionāli noguri, bet tas arī ietekmē manu sejas ādas izskatu. Diemžēl. 🙁

Kiehl's Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Ražotājs: Maska domāta nogurušai, pelēcīgai ādai un tā palīdz atjaunot ādas dabisko mirdzumu. Sastāvā dzērveņu ekstrakts un sēklas, kā arī kurkums. Lietojot ilgstoši palīdz ādai izskatīties veselīgākai, rozīgākai (labā nozīmē) un jauneklīgākai.

Kiehl's Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Manas domas:

Smarža ir, bet ne izteikta un, ja Kiehl’s Rare Earth Pore Cleansing Masque smarža man traucēja, tad ar šo aromātu man nav nekādu problēmu.

Sastāvā ir dzērveņu sēklas, kas veic arī nelielu skrubēšanas darbiņu, bet tās ir ļoti, ļoti maigas un ādu netraumē. Principā tās ir kā tāds neliels bonusiņš, bet uz izteikti skrubējošu efektu nevajag sacerēties. Manā gadījumā tas ir labi, jo es esmu atteikusies no “mehāniskajiem” skrubjiem, lai lieki netraumētu ādu.

Lietošana: uz attīrītas sejas ādas jāuzklāj neliels slānis un jāpatur 10 – 15 minūtes. Maska sacietē apmēram piecu minūšu laikā, bet es to paturu apmēram 10.

Kiehl's Turmeric and Cranberry Seed Energizing Radiance Masque

Pirmajās piecās minūtēs, kamēr maska cietē, seju pārņem izteikta atvēsinoša sajūta. Ziniet tās maskas, kuru sastāvā ir piparmētras? Ja esat lietojuši tādas, tad sajūtas ir līdzīgas, tikai bez piparmētrām. Ja lietojat pēc dušas, tad efekts ir vēl izteiktāks, bet katrā ziņā tas nav nekas nepatīkams. Iespējams, ka te darbojas arī kaut kāds psiholoģisks efekts, jo šķiet, ja jau atvēsina, tad tam noteikti vajadzētu arī uzmundrināt ādu. 🙂 Kad maska ir sacietējusi, tad atvēsinošā sajūta pazūd. Pēc tam ar siltu ūdeni noskalo.

Efekts pēc lietošanas ir uzreiz redzams un to es īsti nebiju gaidījusi.  Āda tiešām izskatās atpūtusies, maiga un izskatās, ka es būtu gulējusi astoņas, deviņas stundas iepriekšējā naktī vai arī nebūtu pavadījusi visu dienu ofisā, bet gan kārtīgi atpūtusies. Tāpēc vēl decembrī, kad apmeklēju vairākus pasākumus, uzklāju šo masku pirms tiem kā ātro “saved manu seju kārtībā” līdzekli.  Ja nesanāca pirms pasākuma, tad centos iepriekšējā vakarā. Un atšķirība ir manāma.

Ja runājam par efektu ilgākā laika posmā, tad pagaidām permanentas izmaiņas neesmu novērojusi, iespējams, ka nepieciešams vēl ilgāks lietošanas laiks.

Kopumā – noteikti varu ieteikt kā ātro s.o.s. masku, kad tas ir nepieciešams (interesanti, ka nekur neatradu, ka ražotājs sola tūlītēju efektu, lai gan tāds ir 🙂 ) vai arī reizēs, kad ir liels nogurums, kas atspoguļojas arī sejā. Pat, ja paši būsiet noguruši, seja tāda neizskatīsies. 🙂

Iegādāties var: Kiehl’s stendā Stockmann

Kādas ir jūsu iecienītākās sejas maskas reizēm, kad sejas āda izskatās sagurusi?

*Testa produkts

4 Komentāri

  1. Elīna

    No skata vien izskatās ļoti vilinoša 🙂 Ar sos maskām man parasti ir tā, ka gribas lietot biežāk kā vajadzētu, jo āda izskatās daudz veselīgāka un starojošāka pēc to lietošanas un gribās, lai tas tā ir katru dienu, nevis tikai reizi nedēļā 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *