MIXA Soothing Cream un Bi-Phase Eye Make Up Cleanser

MIXA Soothing Cream un Bi-Phase Eye Make Up Cleanser

Sveikas!

Ir nedaudz dīvaini atvērt blogu un saņemties uzrakstīt pēc gandrīz mēneša ilgas prombūtnes – sajūta, ka ir pagājusi mūžība. Bet, jā, kur tad es biju pazudusi? Principā jau nekur, bet šajos mēnešos esmu pilnībā norvēģu valodas apguves procesā. Februāra sākumā man bija A1 līmeņa eksāmens, savukārt šonedēļ jau bija A2 līmenis, kuru nokārtoju labi, lai gan pēc eksāmena biju pilnībā pārliecināta, ka nāksies kārtot vēlreiz. Kad saņēmu savu eksāmena darbu un ieraudzīju 93%, tad biju vieglā šokā, jo likās, ka labi, ja būs kādi 80%… Nākamais solis ir B1 līmenis, kuru apgūšu turpmākos divus mēnešus. Ja padomā, ka pirms nedaudz mazāk kā diviem mēnešiem man nebija nekādas sajēgas par norvēģu valodu, tad tagad, saprotot, ka ir nokārtots A2… Liekas, “wow” – kādā veidā es to esmu paveikusi?

Decembrī, kad es zināju, ka mainīšu darbu, man bija visai naiva ideja, ka blogu tāpat nepametīšu novārtā un vismaz divi raksti nedēļā būs, bet realitāte izrādījās krietni vien skarbāka, jo reizēm tā ir pilna darba diena darbā, ko pavadu mācoties, plus vēl mājas darbi un mācīšanās mājās – vienkārši nekam citam nav ne laika, ne spēka. Bet tāds režīms man ir tikai līdz B1 eksāmenam – pēc tam jau sākšu dzīvot kā normāls cilvēks.

Ok, jūtu, ka pietiek man pļāpāt par sevi – nedaudz pastāstīšu par Mixa produktiem, ko izmēģinu jau aptuveni mēnesi.

20160130-IMG_0906

Mixa ādas kopšanas līdzekļi Latvijā parādījās rudenī un man noteikti bija interese par tiem, bet tas bija periods, kad man tiešām nevajadzēja neko no ādas kopšanas produktiem, tāpēc arī nesteidzos tos mēģināt.

Es testēju acu kosmētikas noņemēju Bi-Phase Cleanser Optimal Tolerance, kas ir divfāžu līdzeklis.

20160130-IMG_0924

Jau esmu agrāk stāstījusi, ka pēc lāzeroperācijas, manas acis kļuva krietni vien jūtīgākas un man nākas izvēlēties ļoti maigus acu kosmētikas noņēmējus.

20160130-IMG_0925

Šis ir maigs, manas acis vispār netiek kairinātas un ar kosmētiku tiek galā ļoti labi. Neesmu gan pārbaudījusi ar ūdensnoturīgo tušu, jo tādu es ikdienā nelietoju, bet visu citu tas notīra lieliski. Mēneša laikā esmu izlietojusi pusi iepakojuma, kas īstenībā pat ir visai ekonomiski. Noteikti ir”pirkt atkārtoti” kategorijā, jo līdz šim lietoju Elemis līdzekli, kas ir 4 vai pat 5 reizes dārgāks, bet iedarbības ziņā ļoti līdzīgs.

Otrs produkts, ko testēju, ir Mixa 24hr Moisturising Soothing Cream, kas ir domāts sausai un jūtīgai ādai.

20160130-IMG_0914

Sākšu ar to, ka man nav sausa āda, bet šo krēmu izvēlējos apzināti, jo pēdējos divus mēnešus mana āda ir bijusi visai nelāgā stāvoklī – izsitumi, izteikts jūtīgums (vainoju stresu, nelāgo miega režīmu utt.) un es atgriezos pie jau pārbaudītas stratēģijas – samazināt izmantoto produktu skaitu līdz minimumam. Tāpēc vārdi “hipoalerģisks” un “mitrinošs” bija tie, kas man lika izvēlēties krēmu.  Šo krēmu es klāju vakarā, jo tam ir pabieza konsistence, kas man šķiet piemērota vairāk vakaram nekā rītam. Un, lai gan arī ir teikts, ka krēms ir mitrinošs, es to tomēr vairāk sauktu par barojošu. Jo, ja salīdzina ar jebkuru citu krēmu, kam tiek piedēvētas mitrinošas īpašības, Mixa krēms šajā ziņā atpaliek. Krēms labi baro ādu un manā skatījumā tas ir tāds “pamata” krēms, kas brīnumus jūsu ādai neveiks, bet sniegs nepieciešamo barošanu un nelielu mitrināšanu.

Esmu dzirdējusi, ka ir meitenes, kam šis krēms ir izraisījis kņudināšanu un alerģisku reakciju – man tā nav, bet tomēr šo faktu der paturēt prātā.

Kopumā man ir radies iespaids, ka ir vērts pamēģināt Mixa produktus un acu kosmētikas noņēmēju es noteikti var ieteikt.

Kāda ir jūsu pieredze ar Mixa produktiem? Ko vēl ir vērts izmēģināt un ko labāk atstāt veikala plauktā?

*testa produkti

9 Komentāri

 1. Kristīne

  Esmu izmēģinājusi CC krēmu, kas man galīgi neiepatikās, likās bezjēdzīgs produkts,varbūt vienīgi vasarā noderēs, jo sastāvā ir SPF.  It kā gribētos vēl kaut ko izmēģināt, taču, šī, ne tik veiksmīgā pieredze nedaudz attur.

 2. ilze

  Prieks par valodas apguvi:) bet ja.. likas ka veselu muzibu neesi rakstijusi..
  Acu kosmetikas nonemejs un micelarais udens man patik.. bet sis te krems ir nekads.. ne uzlabo ne pasliktina nonem apsartumu bet neko isti nemitrina..tomer to testejot sapratu ka ikdiena lietoju labakus produktus pie kura efekta jau biju pieradusi..

 3. Kristiāna

  Man ir sausa un jutīga āda un lietoju Mixa anti-dryness krēmu (desmit-procentīgo). Teikšu tā, ka konsistence manam ādas tipam ir mazliet par vieglu, nav sajūtas, ka āda tiktu mitrināta (drīzāk, kā pati teica – barota). Uz nakti nemaz šo krēmu neklāju, jo uz nakti klāju krēmus, kas ir daudz biezāki konsistencē un barojošāki. 
  Neesmu manījusi nekādas būtiskas izmaiņas savā ādas stāvoklī… pieturēšos tomēr pie vecās labās Biodermas Atoderm līnijas 🙂

  1. Arta

   Vispār, ja es tā apkopoju savu pieredzi un to, ko esmu dzirdējusi no citiem, tad izskatās, ka attīrošie līdzekļi ir labāki nekā sejas krēmi Mixai. Katrā ziņā, es arī laikam pieturēšos pie jau esošajiem sejas krēmiem.

 4. Laura

  Norvēģu valoda grūta un vērtīga 😉 
  man strādājot ar klietnēm ir jau atsauksmes par kņudināšanu un niezi… Bet man pašai ar bez problēmām 🙂 Micelārais ar ko lietoju ir ok, it sevišķi tilpuma + cenas ietvaros 🙂

  1. Arta

   Viegli nav, jā, it sevišķi, ja to apgūst intensīvos apstākļos kā es šobrīd, bet šoreiz tas ir gadījums, kad to man vajag darbam, tāpēc tiešām mācos daudz un kārtīgi, jo tas tikai manis pašas labā. Un, protams, ikviena valoda dzīvē var noderēt. 🙂

   Dīvaini gan ar to krēmu, ka it kā alerģiskai ādai domāts, bet izraisa kņudināšanu. Bet, redz, arī kā kurai ādai. 🙂

 5. Pingback: Atsauksme: Mixa Anti- Imperfection ādas kopšanas sērija | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *