Atsauksme: Dzintars Laura Mars šampūns un matu maska

Atsauksme: Dzintars Laura Mars šampūns un matu maska

Sveikas!

Šoreiz neliels raksts par jau pašmāju blogu vidē ļoti iemīļotu zīmolu un sēriju – Dzintara Laura Mars produktiem.

Dzintars Laura Mars atsauksme šampūns matu maska

Godīgi teikšu, ka šoreiz būs vilšanās stāsts, jo diemžēl produkti manās acīs sevi nepierādīja.

Sāksim ar labo – burvīga smarža! Kad es biju maza, mamma man pirku bērnu šampūnu ar aprikožu/persiku aromātu, kas savu aromātu matos saglabāja vēl nākamajā dienā un mani mati vienmēr bija tik mīksti un maigi… Kad veikalā pasmaržoju šos produktus, atmiņā uzreiz atausa bērnība, jo šie persiku sērija smaržo gandrīz tāpat kā mans bērnības šampūns.

Dzintars Laura Mars atsauksme šampūns matu maska

Arī pēc mazgāšanas ar Laura Mars produktiem, matos burvīgais aromāts saglabājas kādu laiku – tiešām ik pa laikam gribas pašai pasmaržot. 🙂

Šampūns un matu maska ir paredzēti visiem matu tipiem. Man ir smalki, pūkaini mati, kas ir samērā grūti valdāmi un vislabprātāk dzīvo savu lauvas krēpju dzīvi.

Dzintars Laura Mars atsauksme šampūns matu maska

Pēc matu mazgāšanas ar šiem, mani mati ir zīdaini, maigi, ja tos patausta, kā arī spīdums tiem ir, bet pie saknēm tie ir pavisam pieplakuši, savukārt galos sāk pinkoties un ir kuplāki tieši tur.. Dīvainā kārtā, arī Schwarzkopf matu apjoma veidotājs negrib ar šo komplektu sastrādāties. Man nepatīk super lielie un nevaldāmie mati, bet kaut kādu apjomu tomēr man gribas vienmērīgi visos matos.

Dzintars Laura Mars atsauksme šampūns matu maska

Ja pirmajā dienā pēc mazgāšanas vēl ir daudz maz pieklājīgs skats, tad otrajā dienā man ir sajūta, ka ir slikto matu diena. Es esmu viens no tiem cilvēkiem, kam slikto matu dienas sabojā garastāvokli jau no paša rīta un es visu dienu jūtos neomulīgi. Es gan neesmu novērojusi to, ka mani mati ātrāk taukotos, kas tomēr ir laba lieta. Par produktu konsistenci – šajā jomā mani viss arī apmierina.

Dzintars Laura Mars atsauksme šampūns matu maska

Mans rezumē – ja jums ir smalki mati (man tieši pats mats ir smalkāks par vidusmēra matu, bet to ir daudz, kas arī veido krēpju efektu), tad šie nebūs īsti piemēroti, bet iespējams, ka produkti labāk darbosies biezos matos. Es ļoti vēlējos, lai man produkti iepatīkas, bet diemžēl draudzības mums nebūs. Protams, izlietošu (vai piešķiršu vīram lietošanā :D), bet atkārtoti vairs neiegādāšos.

Nopirkt var jebkurā Dzintars veikalā.

Vairāk info mājas lapā:

Maska: apraksts

Šampūns: apraksts

Kāda ir jūsu pieredze ar Dzintars produktiem matiem?

 

10 Komentāri

  1. Arta

   Bet šķiet, ka tagad viņiem visi šampūni un maskas ir paredzēti visiem matu tipiem. Man tomēr labāk patīk, ja ir ir specializēti matu tipiem, jo tas, kas der visiem… reizēm neder nekam. 🙁

 1. Ilze &sieviskibaBlog

  Man tīri labi patikas, mājas vel stāv, būs jātaisa vaļā un jāmēgina atkartoti 😉 Es parasti negaidu nekadu pacelumu pie matu saknēm no šampūna 😀 Varbūt tāpec man viņi likās vienk barojoši –  tā diezgan izteikti barojoši ..
  Protams, žēl ka tev nederēja, bet ta jau gadās..
  Gluži tāpat ,kā ar Laura Mars BB krēmiem,  man kādām sešām draudzenēm nederēja, ieskaitot mani, bet vienai derēja un nesen lasīju ka Zanīte arī stāvā sajūsmā, mistika 😉

 2. Arta

  Tikai no šampūna, nē, bet, man ir sava rutīna un parasti tie nav pieplakuši pie galvas ādas, vismaz, ja lieto citus produktus. Bet šie apēd visu. Vēl, iespējams, ka es vairāk kā mēnesi vispār nelietoju nekādas karstumierīces un mati nav tik ļoti sabojāti.

  Kāpēc Tev nederēja BB krēms?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *