Atsauksme: Oriflame Delicate Cherry Blossom

Atsauksme: Oriflame Delicate Cherry Blossom

Sveikas!

Vai arī jums ir sajūta, ka ziema šogad mūs ļoti ķircina? Te auksti, te atkal sajūta, ka gada baltākā sezona tūlīt ies savu ceļu un ļaus pavasarim priecēt mūsu sirdis un prātus, te atkal – iestājas drēgnums un pelēkums apvienojumā ar aukstumu. Un šobrīd, paskatoties pa logu, ir tā – nekā… Drūmi, pelēki un sirdij kārojas kaut ko košu, svaigu – īsāk sakot pavasari. Bet, kamēr ir šādi, ir jāmēģina radīt pašiem siltuma un košuma sajūta. Var salikt vāzēs puķes, ķert nelielos saules starus dienas vidū, ejot garās pastaigās, uzvilkt košas drēbes vai arī izvēlēties kādu pamanāmu akcentu, kas atsvaidzina koptēlu, uzkrāsot spilgtākas lūpas un nagus… Iespēju ir daudz.

Pirms vairāk kā mēneša, es saņēmu paciņu no Orilfame un tajā slēpās viens smaržīgs brīnums – Delicate Cherry Blossom smaržūdens.

oriflame delicate cherry blossom

Es neesmu saldu smaržu lietotāja un vispār pēdējā laikā man bija kaut kas noticis – visas smaržas likās pārāk saldas. Pat tās, kas agrāk man likās ļoti ok un patika.

Arī šīs man pirmajā brīdī likās visai saldenas, bet par lielu brīnumu man, iepatikās. Tās nav cukuroti saldas, bet gan atgādina tikko plaukušu ziedu aromātu.  Liek ilgoties pēc pavasara un, ik rītu, kad iesmaržojos, ir sajūta, ka nav jau tik traki, drīz būs gaišums, saule, asni dīgs un puķes plauks.

oriflame delicate cherry blossom

Un var teikt, ka jau vairāk kā mēnesi, mana roka no rītiem stiepjas pēc šīs visai lakoniskās pudelītes, kas sevī slēpj nedaudz maigu un sievišķīgu sapņu, nedaudz ķircinošu ilgu un gaidu. Ikdienas brutālajā steigā, problēmās tieši tāds mazs sīkums kā smaržas, spēj radīt īsto noskaņu un sajūtas – un šis ir lielisks aromāts tām, kam ikdienā gribas justies nedaudz maigākām, nedaudz sievišķīgākām – kā tikko plaukušam ziedam.

oriflame delicate cherry blossom

Iespējams, ka pēc kāda laika man kārosies kas asāks un pikantāks, bet pagaidām, jā, – šis ir viens no veidiem kā es sev radu pavasara sajūtu.

Protams, ir viena nianse, ko vēlos pieminēt – neteiktu, ka šis smaržūdens ir ilgnoturīgs. Uz manas ādas noturas vien dažas stundas un pēc tam nākas atjaunot.

Iegādāties var pie Oriflame konsultantiem un Oriflame mājas lapā.

Cena ar atlaidi (šobrīd): 11,99 eiro, bez atlaides – 18,90 eiro.

Kā jūs sev radāt pavasara sajūtu?

*testa produkts

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *