Atsauksme: The Body Shop Drops of Youth sejas krēms, esence-losjons un koncentrāts

Atsauksme: The Body Shop Drops of Youth sejas krēms, esence-losjons un koncentrāts

Sveikas!

TBS ir zīmols, ko es pēdējā gada, pusotra gada laikā esmu ļoti, ļoti iemīļojusi, jo cenas un kvalitātes attiecība ir lieliska.

Šoreiz pie manis ir nonākuši 3 produkti, kas arī šoreiz nav likuši vilties.

20160130-IMG_0874

Sejas krēms, esence-losjons un jaunības koncentrāts ir Drops of Youth atjaunotās, papildinātās sērijas produkti, kas sola atsvaidzināt, izlīdzināt un piešķirt veselīgu skatu sejas ādai.

Esence-losjons:

Ražotājs: Pirmais solis pēc ādas attīrīšanas. Sagatavo un aktivizē ādu nākamajiem kopšanas soļiem. Tūlītēji: āda kļūst maigāka un mitrināta. Pēc 4 nedēļām: āda izskatās veselīgi starojoša un gludāka. Lietošana: Uzklāt pāris pilītes uz plaukstas vai kokvilnas plāksnītes. Maigi iemasēt ādā no rīta un vakarā pēc attīrīšanas / tonika un pirms seruma / krēma. Neklāt ap acīm. Piemērots visiem ādas tipiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.

20160130-IMG_0865

Šī nav mana pirmā pieredze ar esencēm sejai, jo vasarā jums jau stāstīju par Kiehl’s esenci. Esences mērķis ir sagatavot ādu nākamajiem produktiem un un sniegt papildus mitrināšanu. Drops of Youth esences konsistence ir līdzīga nedaudz šķidram gēlam, kas iesūcas ādā ļoti ātri. Īpaši patīkami šo ir lietot no rītiem, kad esi samiegojies, šķiet, ka āda nav pamodusies, tad pēc sejas nomazgāšanas, šis ir kā tāds svaigs un patīkams ūdens malks ādai.

20160130-IMG_0887

Nākamais solis ir jaunības koncentrāts, kas ir papildus kopšanas līdzeklis, ko var izmantot pirms sejas krēma uzklāšanas vai arī sajaukt kopa ar sejas krēmu un uzklāt uz sejas un kakla ādas ar augšupejošām kustībām.

20160130-IMG_0885

Neliela atkāpe – es nezinu, vai ar manu degunu kaut kas ne tā, vai arī produktu aromātu buķete šo veido, bet pirmajā mirklī pēc uzklāšanas, es jūtu nelielu alkohola aromātu, kas izgaro ļoti ātri, bet šis faktors man nepatīk. Visizteiktāk tas ir sejas krēmam, bet arī koncentrātam es to jūtu.

Koncentrāts ir biezākas konsistences nekā losjons un ir nepieciešams pavisam maz, tāpēc varu teikt, ka produkts kalpos ļooooti ilgu laiku. Jau uzreiz pēc uzklāšanas āda liekas maigāka un arī, ja šo trijotni klāj ik dienu, tad efektu var novērot arī ilgākā laika periodā – āda ir svaigāka un izskatās vairāk atpūtusies.

Bet es varu atzīties godīgi, ka manā rutīnā sejas koncentrāti un serumi nespēj iedzīvoties uz ilgu laiku – es lieto kādus pāris mēnešus un tad aizvien retāk, retāk… Laikam pārāk liela sliņķe esmu. 😀 Bet, produkts tiešām ir labs un, ja piespiež sevi neizmirst par šo soli, tad arī rezultātu var redzēt. 🙂

Sejas krēms – šis laikam mans mīļākais sērijas produkts, par spīti tam, ka es jūtu nelielo alkohola aromātu, par kuru stāstīju iepriekš. Vispār, neviens TBS sejas krēms man līdz šim nav licis vilties iedarbības ziņā.

20160130-IMG_0857

Viegla konsistence, kas iesūcas ātri un man šķiet, ka patiks jebkura sejas ādas tipa īpašniecei. Esmu novērojusi, ka manai ādai nepatīk, ja to ilglaicīgi pārslogo ar dažādiem kopšanas līdzekļiem, tāpēc es periodiski lietoju tikai sejas krēmus, periodiski vairāku produktu kombinācijas un tādā veidā es panāku visoptimālāko rezultātu. Tāpēc pat, ja lietosiet tikai šo sejas krēmu, efekts neizpaliks, savukārt, ja visus trīs kopā, tad rezultāti būs vel izteiktāki.

Man rezumē – ja jāiesaka tikai viens produkts, tad noteikti tas būtu sejas krēms, bet, ja jūtat, ka sejas krēms pietiekami nemitrina un ādai nav iebildumu pret papildus līdzekļiem, tad noteikti var piekombinēt klāt arī citus sērijas produktus – ir forši pamosties no rīta, aptaustīt seju un saprast, ka tā ir maiga, svaiga – uzreiz garastāvoklis ir labāks un dienu var sākt uz pozitīvas nots. 🙂

Bet pamatā es gribu pateikt, ka man šķiet, ka TBS ir lielisks zīmols, kas piedāvā tiešām kvalitatīvu produkciju un, jo vairāk testēju, jo vairāk liekas, ir grūti nošaut greizi, izvēloties TBS. 🙂

Starp citu, uzņēmums ir radījis sev jaunus, visai ambiciozus mērķus, kas slēpjas zem nosaukuma ” Enrich Not Exploit™”. Mērķu ir daudz un ar tiem var iepazīties vairāk http://www.thebodyshop.lv/lv/apnemsanas/, bet es gribētu izcelt tos, kas man īpaši ir iepatikušies:

 • Palīdzēt nodrošināt ar darbu 40’000 ekonomiski neaizsargātu cilvēku visā pasaulē;
 • Divas reizes palielināt Godīgas Tirdzniecības programmu sastāvdaļas produktos. No 19 līdz 40
  sastāvdaļām, tādējādi bagātināt to kopienu cilvēkus, kurās tās tiek ražotas;
 • Nodrošināt, ka dabīgās sastāvdaļas patiešām ir 100% dabīgas izcelsmes. Nodrošināt, lai tās tiek
  iegūtas īpaši saudzīgā veidā, lai aizsargātu mežus un dabisko vidi 10’000 hektāru platībā;
 • Katru reizi, kad mēs pārveidojam vai pārceļam kādu no mūsu veikaliem, maksimāli samazināt ietekmi
  uz apkārtējo vidi;
 • Nodrošināt, ka 70% no mūsu produktu iepakojumiem nesatur naftas un citus izskaužamos enerģijas
  resursus.

Mērķus ir plānots īstenot līdz 2020. gadam. Manuprāt, apsveicami un šķiet, ka TBS pie šo mērķu īstenošanas darbojas jau kādu laiku un es ticu, ka tuvāko gadu laikā arī redzēsim rezultātus. 🙂

Lai veicas! 🙂

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *