Atsauksme: NOW SOLUTIONS Hyaluronic Acid Firming Serum

Atsauksme: NOW SOLUTIONS Hyaluronic Acid Firming Serum

Sveikas!

Šodien stāsts par produktu, kuru es nopirku nejaušības dēļ.

Es gribēju no Iherb pasūtīt dažas tējas, kā arī šokolādes dzērienu un tad atcerējos, ka man vajag acu krēmu. Sameklēju tādu, kam bija daudz labu atsauksmju, ieliku grozā, nopirku un tad sapratu, ka tas, ko esmu nopirkusi nemaz nav acu krēms. Kaut kāds pilnīgs prāta aptumsuma mirklis man bija iestājies.

Tā es tiku pie seruma ar hialuronskābi, kuru man nemaz īsti nevajadzēja. Bet, ja nopirkts, tad jālieto ir, tāpēc mēnesi cītīgi šo testēju un varu spriest par to, vai 755  pieczvaigžņu atsauksmes Iherbā ir tiešām tā vērtas.

NOW SOLUTIONS Hyaluronic Acid Firming Serum

Ražotājs: cīnās ar grumbām, mitrina, bez parabēniem, glutēna. Lietot zonās, kur ir izveidojušās rievas. Lietot uz attīrītas ādas, pirms sejas krēma no rīta un vakarā, lai sasniegtu labākus rezultātus. 

Sastāvs: Water (aqua), aloe barbadensis leaf juice*, glycerin, xanthan gum, natural aroma, sodium hyaluronate (hyaluronic acid), camellia sinensis (green tea) leaf extract, algae extract, soluble collagen, natural hinokitiol.

*Certified Organic

Manas domas:

Aromāts man atgādina Lush 2015. gada Ziemassvētku kolekcijas dušas floberi Santas Belly –  ja esat smaržojušas to, tad līdzība ir ļoti liela. Aromāts ir nedaudz citrusīgs, bet ar maigu piesitienu.

Lai noklātu visu seju ar produktu, ir nepieciešams viens pumpja spiediens, ja ir vēlme klāt tikai uz atsevišķām zonām, tad attiecīgi mazāk. Es šo lietoju ap acīm, nedaudz uz pieres un ap muti. Vislielākā bēda man ir acu zona, jo smaida rieviņas kaut kur tur vīd, kad smejos… It kā labi, it kā ne… 🙂

Produkts iesūcas ādā vienā mirklī – tiešām momentā, tāpēc ir forši, ka nav jātērē laiks, gaidot, kad tad beidzot absorbēsies ādā un varēs klāt ko pa virsu. Kad serums ir iesūcies, var sajust tādu savelkošu sajūtu, tāpēc pat nedomājiet, ka bez krēma pa virsu var iztikt. Man ir iepaticies to lietot kombinācijā ar Mixa sejas krēmu.

Lietoju es no rīta un vakarā un manai ādai alerģisku reakciju neizsauc un pie papildus pumpām seruma dēļ netiku.

Efekts: Produkts sola, ka mitrina, bet ļoti grūti ir novērtēt šo apstākli, jo serums tiešām savelk ādu un man kaut kā neiet kopā ādas savilkšana un mitrināšana. 😀 Smieklu grumbas ap acīm, ja smaidu, ir redzamas joprojām. Bet man patīk, kā sejas āda izskatās kopumā, jo man šobrīd pietiek ar serumu un sejas krēmu pilnībā un neko vairāk ādai neprasās.

Bet vai to ir vērts pirkt, lai cīnītos ar grumbām? Man šķiet, ka nē – jo es neesmu novērojusi tik izteiktu efektu, lai ieteiktu kā grumbu apkarošanas līdzekli. Kā jauku serumu, kas savilks nedaudz kopā visu un uzlabos kopējo ādas vizuālo izskatu – jā, noteikti.

Ja ir interese, tad Iherb to var atrast šeit.

Ja iepērkaties Iherb pirmo reizi, tad, izmantojot atlaižu kodu WDW199, var iegūt līdz 10% lielu atlaidi.

Vai jums arī kādreiz ir gadījies kaut ko nopirkt un tad saprast, ka tas nav tas, ko vajadzēja?

Lai ražīga darba nedēļa un tiekamies jau drīz! 🙂

4 Komentāri

  1. Zanda

    Lai arī vairākas reizes esmu mēģinājusi seruma konsistences acu gēlus, tomēr esmu sapratusi, ka krēmi manai acu zonai patīk labāk, un pateicoties Tavai atsauksme tā atklāju Joik acu krēmu 🙂

  2. Alyona

    Man vienu reizi sanāca Drogās nopirkt nepareizo lūpu krāsu – nepamānīju, ka pie testera stāvēja citā tonī produkti. Tonis bija labs, bet ar laiku sapratu, ka man Catrice lūpu krāsu tekstūra nepatīk 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *