Atsauksme: The Body Shop Lip And Cheek Stain tonī Pink Hibiscus

Atsauksme: The Body Shop Lip And Cheek Stain tonī Pink Hibiscus

Sveikas!

Tā kā no rītiem man ir visai maz laika, lai savestu savu seju kārtībā, tad es noteikti dodu priekšroku produktiem, kas ir pēc iespējas multifunkcionālāki un ērtāki lietošanā.

Tāpēc es nolēmu pamēģināt TBS jaunumu – lūpu un vaigu tinti. Zinu gan, ka TBS šāds produkts ir bijis arī iepriekš,bet to neesmu mēģinājusi, tāpēc nevarēšu komentēt, vai mainījies tikai iepakojums vai arī formula. Bet, cik saprotu, tad produkts ir iznācis vienā laikā ar rožu ādas kopšanas sēriju, tā kā pavisam “svaigs” jaunums.

The Body Shop Lip and Cheek Stain new

Ražotājs: Divējādai lietošanai paredzēta laka – tā piešķir lūpām un vaigiem veselīgu, starojošu toni, kā arī palīdz iegūt dziļu un intensīvu krāsu. Lielisks pamats lūpu krāsai. Mitrina un kondicionē ādu. Dermatoloģiski pārbaudīta. Ar aplikatoru uzklāt nelielu daudzumu uz lūpām vai vaigiem un izpludināt ar pirkstu galiem vai make-up sūklīti. Pieejama 3 toņos: 001 Pink Hibiscus, 003 Red Pomegranate, 010 Vineyard Peach.

The Body Shop Lip and Cheek Stain new

Man ļoti patīk Benefit Benetint (paldies Unai par paraudziņa sagādāšanu jau pirms laba laika)  un, ja salīdzina šo ar slaveno Benetint, tad formula ir želejveidīgāka (bet nav jāuztraucas, ka kaut kas varētu izlīt, kā man tas gadījās ar Benetint. 🙁 ).

Ražotājs sola, ka produkts mitrinās, bet es tam piekrist nevaru – sākumā, uzklājot uz lūpām, sajūtas ir visai neitrālas, bet pēc kāda laika gribas uzklāt kādu lūpu balzāmu. Protams, var klāt arī lūpu spīdumu, bet izrādījās, ka man nav neviena caurspīdīgā spīduma mājās, jo es tādus nelietoju, tāpēc es klāju lūpu balzāmu bez toņa.

The Body Shop Lip and Cheek Stain new

Pa labi – neiztušēts produkts vienā kārtā, pa kreisi iztušēts vienā kārtā

Uzklājot vienu kārtu, iegūst visai maigu toņa atblāzmu, bet to var uzbūvēt, klājot vairākas kārtas un rezultātā izveidot visai intensīvu toni. Galvenais, kas man patīk šajā produktā, ka var iegūt toni, bet nav jāuztraucas, ka kaut kas izsmērēsies, var droši ēst un dzert, nebaidoties, ka lūpu produkts nokļūs tur, kur nevajag vai neglīti “noēdīsies”.

Bet es iesaku, pirms klāšanas uz lūpām, pārliecināties, ka lūpas ir bez sausas ādas pleķīšiem, jo vismaz man, tādas situācijās, sausas ādas laukumi iekrāsojas spilgtāki un skats nav visai glīts.

Ja izmanto kā vaigu sārtumu, jādarbojas ir visai veikli, iztušējot ar pirkstiem vai ar sūklīti, lai nesanāk divi rozā pleķīši uz vaigiem. Bet, ja neaizsapņojas, tad viss ok. 🙂 Un, protams, jāatceras, ka šāda veida produkti ir jāklāj pirms pūdera lietošanas, lai nesanāk šmuce. 🙂

Noturība – man parasti kosmētika turas visai labi, tāpēc uz vaigiem tas noturas visu dienu, savukārt uz lūpām gan gribas dienas otrajā pusē atjaunot toni.

Kopumā esmu apmierināta ar savu izvēli un zinu, ka šāda veida produkti kalpo ļoooti ilgu laiku, jo patēriņš ir minimāls, tāpēc šis ir visai labs ieguldījums, ja jums patīk multifunkcionāli, šķidrie produkti vaigiem un lūpām. Protams, zinu, ka ir cilvēki, kas nespēj sadraudzēties ar šādiem līdzekļiem, bet tas atkal ir ļoti individuāli – vienam patīk meita, otram kleita. 😀

Kā izskatās uz lūpām var redzēt šajā rakstā.

Vairāk info: The Body Shop mājas lapā.

Cena: 17 eiro

Kur nopirkt? Visās TBS tirdzniecības vietās.

Kāda ir jūsu pieredze ar lūpu un vaigu lakām, tintēm?

3 Komentāri

    1. Arta

      Man atkal tieši uz lūpām labāk patīk. 😀 Bet kopumā – produkts feins, tikai mūsu platuma grādos grūtāk pieejams, tāpēc priecājos, ka ir vismaz kāda alternatīva. 🙂

  1. Pingback: Kosmētikas mini jaunumi + grima tēls + KONKURSS | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *