Hei!
Pavisam nesen tiku pie dažiem kosmētikas jaunumiem un, lai tie kaut kur nenoklīstu, nolēmu padalīties ar pirmajiem/otrajiem iespaidiem par tiem.
Visvairāk jaunumu ir no Maybelline – skropstu tuša, Master Contour konturētājzīmulis, lūpu krāsa tonī Hollywood Red. Bija arī BB krēms, bet tas jau ir aizceļojis uz citām mājām. Tad vēl ir super lielisks jaunums – dzimšanas dienas dāvana no burvīgās Unas – Lorac limited edition Love, Lust & Lace mirdzošo acu ēnu palete, kā arī TBS lūpu un vaigu tinte, par kuru stāstīju iepriekšējā rakstā un solīju atrādīt uz sejas.
Daži vārdi par katru:
Volum’ Express Colosal Go Chaotic Lash – skropstu tuša, kas ir paredzēta, lai radītu saķepušo, “katra uz savu pusi” skropstu efektu. Doma tāda – sākumā uzklāj kā parastu tušu, pēc tam ar birstītes galu, kas ir nedaudz izliekts, “pabaksta” skropstas, tādejādi iegūstot haotisku skropstu efektu. Nē, paldies, bet bez tā es savā dzīvē noteikti varu iztikt, tāpēc es palieku pie klasiska lietošanas veida. 😀 Bet, izmēģinot, biju pārsteigta, ka tuša tik skaisti noklāj skropstas un, nesaķepina. Klāju divās kārtās. Par spīti nosaukumam, lieliska ikdienas skropstu tuša, kas sniegs dabisku, bet izteiksmīgu efektu.
Bildē var redzēt, cik smukas, vēdekļveida skropstas sanāk. Nu, vismaz, manuprāt. Un apakšējās arī nokrāsojas skaisti, lai gan birstīte nav pati mazākā. Rezumē: iesaku.
Maybelline Master Contour Stick tonī Medium.
Pirmkārt, sākšu ar to, ka tonis man nav gluži atbilstošs, jo gaišais, kam vajadzētu darboties kā izgaismotājam, ir tumšāks par manu dabisko ādas krāsu. Otrkārt, es neesmu krēmveida konturētāju fane, jo, manuprāt, tas ir vēl viens slānis uz sejas. Tekstūra ir krēmīga, uz vaigiem es klāju divās kārtās – uzklāju vienu, iztušēju, sapratu, ka neko nevar redzēt, klāju otru un tad jau bija vairāk kas manāms. Bet es nezinu… es neesmu sajūsmā. Iespējams, ka tāpēc, ka pūderveida līdzekļi man ir tuvāki un man šķiet, ka par spīti tam, ka produkts ir krēmīgs, tomēr ir nedaudz jāpiestrādā, lai to pavisam skaisti un nemanāmi iztušētu. Rezumē: ja ir interese izmēģināt, tad var, jo varbūt, ka ļoti iepatiksies, bet no manas puses “uh” un “ah” saucienu nav.
Color Sensations lūpu krāsu tonī Hollywood Red.
Jā, jā un vēlreiz jā! Tonis nav izteikti sarkans, bet vairāk tumši, tumši rozīgs – tieši manā gaumē.
Krēmīga, nesausina lūpas, viegli klājas un tonis kā konča – ideāli! 🙂 Ja arī jūs neesat klasisko sarkaņo toņu cienītājas, tad meklējiet šo un nenožēlosiet.
Par TBS vaigu un lūpu laku rakstīju jau, šoreiz tikai atrādu dzīvē uz lūpām. Klāju arī uz vaigiem, bet tik viegli, ka fotokamera īsti to nespēju noķert.

Uz lūpām – TBS vaigu un lūpu tinte tonī Pink Hibiscus
Lorac acu ēnu palete:
Ja ieskataties manā blogā regulāri, tad par Lorac acu ēnām esmu jau rakstījusi (šeit, šeit). Un esmu veidojusi arī vairākus grimus, piemēram, šeit, šeit un šeit. Un mans galvenais Lorac ēnu piegādātājs ir Una, kas zina, ka man ir izveidojies neliels mīlestības romāns ar šīs kompānijas acu ēnām.
Tāpēc dzimšanas dienā Una man sagādāja vēl vienu Lorac paleti – šoreiz tā ir ikdienai lieliski piemērota, neitrālu toņu palete. Kvalitāte lieliska, birst pat nedaudz mazāk, nekā es esmu pieradusi, darbojoties ar Lorac ēnām, man šķiet, ka tas tāpēc, ka ēnu formula šoreiz nav tik krēmīga kā ierasts, bet klājumu tas nemaina – lieliski pludinās, izteikts pigments un ikdienā aizies uz “urrā!”.
Rezumē: Neko jaunu nepateikšu, bet, ja sanāk nokļūt valstī, kur var iegādāties Lorac kosmētiku, noteikti pievērsiet tai uzmanību! 😉
Tā lūk, nedaudz par jaunumiem izstāstīju, bet tagad par konkursu.
Lieta tāda, ka man jau ļoti labu laiku mājās stāv pāris lietas, kas gaida brīdi, kad es saņemšos sakomplektēt kādu lielāku giveaway, bet tāds brīdis kā nenāk, tā nenāk. Tāpēc es nolēmu, ka nav ko gaidīt un izspēlēt Maybelline The Nudes paleti, kā arī Color Wow pūderi ataugušo matu sakņu iekrāsošanai (atsauksme, ko veidoju pirms gada savam eksemplāram, šeit) .
Veidošu divus atsevišķus giveway, jo Color Wow pūdera tonis ir “Dark Brown”, kas noteikti nebūs piemērots katram.
Piedalīties var, izmantojot Rafflecopter formu. Varat piedalīties, lai laimētu abas balvas vai arī vienu, kuru sirds vairāk kāro.
Konkursi ilgs septiņas dienas, pēc tam paziņošu uzvarētājas blogā.
Ļoti priecāšos, ja atbalstīsiet arī mani Lancome un Cosmo konkursā. Varat balsot par mani http://cosmo.lv/beautysta/?m=video&id=20. Un arī jums, balsojot par mani, ir iespēja tikt pie sava Juicy Shaker, jo tiks izlozēti 10 balsotāji, kas sava īpašumā iegūs šo pavasarīgo produktu! Balsot var vienu reizi 24 stundās.
a Rafflecopter giveaway
Liels paldies, ka ieskataties manā blogā un lai veicas! 🙂
Pingback: Atsauksme: The Body Shop Lip And Cheek Stain tonī Pink Hibiscus | Arta's place
Gribētos izmēģināt konturēšanas zīmuli. Ļoti skaists grims Tev iznācis! 🙂
P.s. giveaway 3. punktā norādīju, ka blogam sekoju ar niku “Diāna”, jo nebiju pārliecināta par pareizo niku. Īstais niks- 2124Diana 🙂
Paldies!
Ja patīk šādi konturēšanas līdzekļi, tad noteikti izmēģināt var. 🙂
Paldies, redzu, ka piesekoji – viss kārtībā 🙂
TBS sarkanais mazulītis izskatās interesants 🙂
Man Maybelline The Nudes kādu laiciņu iekļautas višlistā. Tā kā es turu īkšķus 😀
Veiksmi!
Jā, tas ir ļoti foršs – man patīk. 🙂
Ok, turēšu par Tevi arī īkšķus – varbūt paveicas 😉
Skaista sieviete!
Paldies! 🙂 🙂
Visvairāk ieinteresēja TBS produkts, tas varētu būt līdzīgs Benetintam. 🙂 Lorac ēnas izskatās izcilas, gribētos pašai pamēģināt.
Ir, ir lidzigs. 🙂 Ja rodas izdeviba, tad noteikti. 🙂
Nu dikti skaists grims! 😉 Tu tagad esi riktīgs Lorac ēnu eksperts… Man pašai nemaz nevienas nav..
Ja, vai ne? 😀 Kadreiz pamegini, bet, ja, esmu jau teikusi, ka tas ir birstosas un tas ir apstaklis, kas vai nu patik vai ari nepatik. Bet ta ka es parasti tapat vispirms krasoju acis un pec tam tikai klaju sejas pamatu, tad tas man netrauce.
Piekrītu Tev gan par Maybelline tušu, gan konturēšanas zīmuli – man tā iepatikusies tuša dēļ pasakaini atdalītajām, vēdekļa skropstām! Pat negaidīju, ka zem ‘chaotic’ var slēpties tik vieglas un gaisīgas skropstas 🙂
sis ir tas gadijums, kad nevajag skatit viru pec cepures un baidities no nosaukuma. 🙂
Pingback: Grima spēles: Glitter Invasion | Arta's place