Maybelline Blushed Nudes palete, L’Oreal Sexy Balm, L’Oreal Volume Million Lashes Feline, Maybelline Master Brow Pro Palette un L’Oreal Super Liner Black’n’Sculpt

Maybelline Blushed Nudes palete, L’Oreal Sexy Balm, L’Oreal Volume Million Lashes Feline, Maybelline Master Brow Pro Palette un L’Oreal Super Liner Black’n’Sculpt

Hei!

Par jauno Maybelline Blushed Nudes paleti man ir ļoti divejādas sajūtas. No vienas puses, ja jūs zinātu, kā es šo paleti gaidīju (sāku gaidīt pagājušajā gadā šajā laikā), jo toņi likās tik skaisti un nevarēju vien sagaidīt, kad manas roķeles tiks pie tās, bet no otras puses- izmēģinot, es tomēr jutos vīlusies.

FotoJet Collage

 

Pirmo reizi aptaustīju to Riga Fashion Week pasākuma ietvaros un man ļoti patika. Arī pēc tam, mēģinot pirmo reizi, man nebija nekādu pretenziju, jo izvēlējos toņus, kas ir paletes “labākie” toņi – pigmentēti un viegli pludināmi.

20160514-IMG_2222

Toņi ir skaisti – toņu ziņā paletei ir potenciāls, lai izveidotu dažādus interesantus grimus, bet es ļoti vīlos toņos, kas mani promo bildēs visvairāk uzrunāja – maigi rozīgajos un vara krāsas. Pigmentācija ļoti švaka un, ja mēģina pludināt, tad pigments kaut kur pazūd pavisam.

20160514-IMG_2223

Runājot par toņiem sākot no augšējās rindas kreisās puses (paletei nav toņu nosaukumu):

 • baltais – es šādus toņus izmantoju kā bāzes toņus pa visu plakstiņu, lai pēc tam būtu labāka “saķere” – absolūti nekādas jēgas. Toni nevar redzēt un pludinot tas vienkārši izgaist.
 • krēmkrāsa – laikam mans favorīttonis no visas paletes – viegls satīna mirdzums un, ja to izmanto mitrā veidā  -pasaka. Ļoti, ļoti skaisti izskatās uz plakstiņa.
 • pavisam gaiši pelēcīgs – pigmentācija kā krēmkrāsas, bet pats tonis mani īpaši nesaista.
 • maigi rozā – krītains, slikta pigmentācija.
 • vecrozā – matēts, bet birstošs un slikta pigmentācija
 • Gaiši brūns – jauks, viegli mirdzošs. Ja nav laika no rīta krāsoties, tad var uzklāt pa visu plakstiņu un gatavs.

Otrā, apakšējā rinda no kreisās:

20160514-IMG_2210

20160514-IMG_2212

 • Gaišs bronzīgs – arī ikdienai tīri jauks tonis, nav izteikti pigmentēts, bet darboties ar to var labi
 • Vidēji brūns – atkal diezgan švaka pigmentācija un pludinās čābīgi
 • Vēsi pelēcīgi brūns – kā tonis mani nesaista vispār, pigmentācija arī ne pārāk
 • Pelēcīgs – tas pats, kas ar iepriekšējo: tonis man nepatīk,bet pigmentācija ir ok. Nav izcila, bet nav arī slikta.
 • Vara krāsas tonis – krāsa ļoti skaista, bet, ja mēgina pludināt viss skaistums pazūd…
 • Tumši brūns – pigmentācija laba. Tonis skaists.

Es paleti fotografēju saulītē, tāpēc var redzēt visus skaistos mirdzumus, bet man jāsaka, ka tie ir mirdzošāki kamēr neskarti, jo nedaudz vairāk palietojot un tiekot “dziļāk” ēnās, mirdzumu ir mazāk.

Toņi birst, it sevišķi tumšie. Man gan tā nav liela problēma, jo es parasti tāpat krāsoju acis pirmās un tikai tad lieku sejas pamatu, tāpēc notīrīt man nav nekādu problēmu.

Un te man atkal ieslēdzas tādas duālas sajūtas, jo esmu es, kam acu ēnu ir vairāk nekā vienam cilvēkam nepieciešams un vai es esmu lietojusi labākas kvalitātes ēnas? Jā, noteikti! Bet, vai paleti ir vērts pirkt cilvēkam, kam šī varbūt būtu vienīgā palete? Es esmu sajūsmā par krēmkrāsas toni un man patīk visi brūnie, bet pārējie šķiet tādi – nekādi tieši pigmentācijas ziņā. Tāpēc sanāk, ka tie toņi, kas man patīk ir mazākumā. Un vislielākā sāpe ir, ka skaistie rozīgie toņi ir nav vairs tik skaisti, kad tos uzklāj uz plakstiņa. Es atceros, ka RFW prezentācijā Maybelline grima māksliniece Dita Grauda pamata uzklāja rozā lūpu krāsu uz plakstiņiem un pēc tam klāja pa virsu vienu no rozā toņiem, kā arī pirms dažām dienām publicēja video, kurā izmantoja šo pašu metodi – jā, tādā veidā jūs noteikti “izdabūsiet” no rozīgajiem toņiem maksimumu, jo būs piemērots pamats. Bet citādāk… Tāpēc, man šķiet, ka pataupiet tos 13 eiro, pakrājiet nedaudz un nopērciet vēlāk kādu dārgāku, bet tādu paleti, kur visi vai gandrīz visi toņi būs viegli pludināmi un ar labu pigmentu (pie mums drīz būs Urban Decay ar Naked 3, kas, protams, ir dārga alternatīva, bet tiešām laba…).

Un nedaudz par citiem jaunumiem no Maybelline un L’Oreal.

20160514-IMG_2250

Manā PR paraugu maisiņā bija arī Maybelline konturētājs un L’Oreal uzacu komplekts, bet par tiem es nerunāšu, jo ne viens, ne otrs man neatbilda toņu ziņā – gan jau citos blogos būs atsauksmes par tiem. 🙂

Sākšu ar Super Liner Black’n’Sculpt laineri.

20160514-IMG_2259

Laineris ir interesants, jo tam gals ir nevis spics, bet ar bumbiņu, lai būtu ērti veidot šobrīd tik aktuālos grimus ar punktiņiem. Un pamatā tas der tikai arī šim – es gan izmocīju līniju uz acīm, bet tā sanāca visai bieza un, ja ļoti, ļoooti grib, tad var arī uzzīmēt kaķaci (man nebija citu variantu, jo šis bija vienīgais pie rokas, bet kaķaci gribējās… :D), bet tas prasa laiku un ļoti lielu uzmanību. Ja vien jūs ikdienā nestaigājat ar punktiņiem uz acīm, tad atstājiet šo veikala plauktā – nav vērts.

Volume Million Lashes Feline skropstu tuša.

Kad es blogu aktīvi vēl neveidoju, tad es lietoju šīs tušas klasisko versiju – ļoti patika un izlietoju kādus četrus, piecus iepakojumus. Tāpēc, es biju sajūsmā, kad ieraudzīju šo tušu un domāju, ka nu tik būs. Bet nebija. 🙁

20160514-IMG_2257

Man ir īsas skropstas un šī tuša nedod vispār nekādu efektu tām, ja neskaita, ka nokrāso. tās neizskatās ne garākas, ne kuplākas – tikpat labi es tas varu vispār nekrāsot. Un dienas beigās tās izskatās tieši tā – it kā uz skropstām nekā nebūtu. Es gan citos blogos lasīju pozitīvas atsauksmes – skropstu tušas, rezultāti, ko tās sniedz un ekspektācijas, kādas mums ir attiecībā uz tušām, ir ļoti individuāla lieta, tāpēc šis faktors jāņem vērā. Man nepatīk, bet varbūt kādai tā ir labākā tuša, kas bijusi. 🙂

Master Brow Pro palette tonī Deep Brown.

20160514-IMG_2252

Palete sastāv no trīs toņiem – pirmais, gaiši brūnais ir vasks, ar kuru izveidot formu un nedaudz ietonēt, otrais, tumši brūnais tonis ir paredzēts “uzacs” piepildīšanai un tonēšanai, savukārt trešais, gaišais ir klājams zem uzacs kā izgaismotājs.

20160514-IMG_2275

Vasks man ir daudz par gaišu un es neesmu radusi darboties ar šāda veida produktiem, gaišo es vispār nemanu uz savas ādas, savukārt vidējais – tumši brūnais ir ideāls tonis man. Tagad to es izmantoju katru dienu, lai ietonētu uzacis un tonis nav ne par gaišu, ne par tumšu. Noturas visu dienu. Lai gan es izmantoju tikai vienu toni no visas paletes es to iegādātos kaut vai šī toņa dēļ, jo pigmentācija laba, nenobirst, un nav ne par siltu, ne par vēsu.

L’Oreal Sexy Balm tonī We wear Pink.

20160514-IMG_2268

Mana jaunā mīlestība. 😀 Tonis ir maigi rozā un uz gaišām lūpām tas piedos to “my lips but better” efektu, savukārt uz pigmentētām, izskatīsies caurspīdīgs.Katrā ziņā, man ļoti, ļoti patīk, jo pamatā tas ir pigmentēts lūpu balzāms, kas nav ne lipīgs, ne sausinošs – vasarai ideāls produkts. Laikam no visiem jaunumiem, šis ir mans lielākais atklājums un produkts, ko es noteikti varu ieteikt izmēģināt. Tagad šo zieķēju gan darbā, gan mājās – ne soli bez tā. 🙂

Šoreiz gan sanāca tā skarbāk, bet šajā pavasarī es neesmu īpašā sajūsmā par L’Oreal un Maybelline jaunumiem, ja vien neskaita lūpu balzāmu, Maybelline uzacu paletes pūderveida tumšo toni un  L’Oreal Cushion Foundation, par kuru jums jau stāstīju atsevišķā rakstā.

Kā jums? Vai ir sanācis izmēģināt kādu no šiem jaunumiem? Kādas ir jūsu domas?

7 Komentāri

 1. Elīna

  Īsti nav nepieciešamības ne pēc viena no jaunumiem, bet visvairāk patīk, ka L’Oreal izlaidis kušōnu 🙂 To varētu kaut kad izmēģināt.

  Kaut arī laineris Tevi neiepriecināja, tomēr tie punktiņi izskatās ļoti jauki 🙂

 2. Alyona

  par tušu 100% piekrītu, man bija tas pats gan ar So Couture, gan ar šo te. Galīgi nesaprotu, par ko visi ir sajūsmā, jo uz manām skropstām tās strādā kā skropstu krāsas nevis kā tušas.

 3. Pingback: Maybelline Baby Lips Lips Gloss lūpu spīdumi: Taupe With Me, Life’s A Peach, Pink – A Boo, Fuchsia Flicker, Fab & Fuchsia | Arta's place

 4. Tuša

  Man tuša atkal patīk. Manām skropstām piemērota laikam :). Gan apjomu dod, gan garumu. Un turās no 6rītā līdz 21:00 perfekti. Labāka par šo vienīgi ir bijusi architect 4d priekš manām skropstām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *