Atsauksme: Mixa Anti- Imperfection ādas kopšanas sērija

Atsauksme: Mixa Anti- Imperfection ādas kopšanas sērija

Sveikas!

Mixa produkcija Latvijā vairs nav nekāds jaunums un esmu par dažiem produktiem jums stāstījusi, bet pavisam nesen Mixa klāstā parādījās jauna sērija, kas domāta ādai ar nepilnībām. Principā, sērijas produkti ir domāti ādai, kas ir ne tikai jutīga, bet arī niķojas un aplaimo ar pumpiņām un izsitumiem.

Tieši tāda ir mana āda – neatkarīgi no ādas kopšanas līdzekļiem, manai ādai brīžam gribas būt princesei un, ja kaut kas nav tai pa prātam, tad sāk mani izdaiļot ar dažāda izmēra pumpām.

Un es nezinu, kā ar jums, bet es esmu sapratusi, cik ļoti mainās mana pašapziņa, kad mana āda niķojas – negribas reizēm pat spogulī skatīties. Varbūt muļķīgi, bet tīrai ādai ir liela nozīme. Protams, tas nav pasaules gals, bet periodos, kad esmu bez pumpām, es jūtos daudz labāk, pašpārliecinātāk.

Bet, ja runājam par Mixu, tad sērijā ir četri produkti – micelārais ūdens, DD krēms, attīroša želeja bez ziepēm un sejas toniks.

Mixa Anti- Imperfection

 

Micelārais ūdens:

Ražotājs: “Ar vienu kustību saudzīgi noņem kosmētiku sejas un acu zonā. Micellas saturošā formula attīra ādu no netīrumiem bez berzēšanas. Sastāvs bagātināts ar cinku, kas plaši pazīstams ar tā attīrošajām īpašībām, un vienlaikus nodrošina ādai svaiguma sajūtu.”

Mixa Anti- Imperfection

Manas domas: Es neesmu liela micelāro ūdeņu fane, jo man ir bijusi ļoti nelāga pieredze ar L’Oreal micelāro ūdeni, no kura man sametās ļoti daudz izsitumu. Un kopš tās reizes es metu tiem līkumu, lai gan Biodermu agrak lietoju un man patika.  Mixa mani tomēr nepievīla un man ļoti iepatikās. Es pat to liktu blakus slavenajai Biodermai, tikai šis ir budžetam draudzīgāks variants. Notīra visu sejas kosmētiku, var lietot arī acu zonai – nekož, nekairina. Protams, es pēc tam vēl noskaloju seju, bet, ja lietojat micelāros ūdeņus, tad noteikti iesaku.

Mixa Anti- Imperfection

Attīrošā želeja bez ziepēm:

Ražotājs: “Maigi notīra netīrumus un samazina taukainību. Sastāvs ir bagātināts ar cinku, kas plaši pazīstams ar tā attīrošajām īpašībām, rūpīgi attīra poras un samazina redzamās ādas nepilnības.”

Mixa Anti- Imperfection

Manas domas: 

Parasti želejas, kas domātas taukainai, kombinētai ādai ir visai “brutālas” – attīra to tik ļoti, ka āda tiek izsausināta, pēc mazgāšanas savilkta. Katrā ziņa, sajūtas nav patīkamas un bieži vien cerētais rezultāts netiek iegūts. Bet man par pārsteigumu, želeja ādu attīra ļoti maigi, ne reizi man pēc mazgāšanas tā nav likusies savilkta. Manā skatījumā, tā ir maiga, ikdienas lietošanai piemērota gan no rītiem, gan vakariem. Pati to lietoju vakaros un tā ļoti labi atbrīvo ādu no visām kosmētikas paliekām.

Sejas toniks:

Mixa Anti- Imperfection

Ražotājs: “Sastāvs ir bagātināts ar cinku, kas plaši pazīstams ar savām attīrošajām īpašībām. Tas sašaurina poras, matē ādu un samazina redzamās ādas nepilnības dienu no dienas.”

Manas domas: Toniks kā toniks. Nepārprotiet, man patīk, bet es īsti nenovēroju neko super-duper citādāku kā no tiem tonikiem, ko es lietoju pirms tam. Es ar šo attīru ādu no rītiem un vakaros, bet nekādu īpaši matējošu iedarbību neesmu pamanījusi. Un varu atzīties, ka es par šo faktu neskumstu. 😀 Mana āda taukojas, bet ne tik ļoti, lai man tas traucētu ikdienā. Iespējams, ka meitenes, kam ir izteikti taukaina āda, varētu labāk novērtēt, vai toniks patiešām matē vai tomēr nē. Bet, kā jau teicu, es neko īpašu neesmu novērojusi. Bet kopumā – labs toniks, bez izteiktas smaržas, kas atkal tāpāt kā želeja ir labs ikdienas variants.

DD krēms:

Ražotājs: ” Tonējošs, aizsargājošs krēms Dermo Defence  pret ādas nepilnībām. Sastāvs ir bagātināts ar cinku, kas plaši pazīstams ar savām attīrošajām īpašībām. Tas palīdz aizsargāt ādu pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi, saules stariem un citiem ikdienas faktoriem, kas pastiprina ādas problemātiku.”

Mixa Anti- Imperfection

Manas domas: Un tagad esmu nonākusi līdz produktam, kas man pavisam nav iepaticies. Esmu to pamēģinājusi tikai pāris reizes, jo vienkārši vairāk nespēju. Galvenā problēma ir tonis – tas ir tik izteikti rozīgs, ka es jūtos kā mušmire – balts kakls, sārta seja un vēl šur tur kāda pumpa. 😀 Man ļoti, ļoti gribējās, lai man patiktu produkts, jo tam ir gan SPF, gan tas ir viegls un piemērots vasarai, bet nē… Šoreiz nē. Ja es nedaudz distancējos no toņa, tad produkts veido vieglu klājumu, bet dienas beigās tas sāk nedaudz staigāt un tā kā tas neatbilst manai sejas krāsai, tad es izskatos pleķaina.

Es varu ieteikt visus trīs attīrošos produktus, bet šo gan es atstātu veikala plauktā. Diemžēl.

Kur nopirkt? Drogas veikalos.

Cenas:

DD KRĒMS PRET ĀDAS NEPILNĪBĀM AR SPF15 50ml € 8,49

ATTĪROŠS UN MATĒJOŠS TONIKS BEZ ALKOHOLA 200ml ; € 4,83

ATTĪROŠA ŽELEJA PRET ĀDAS NEPILNĪBĀM BEZ ZIEPĒM 200ml ; € 4,83

MICELĀRAIS ŪDENS PRET ĀDAS NEPILNĪBĀM 400ml; € 6,90

Vai esat kaut mēģinājuši no šīs sērijas? Kādi iespaidi?

*Testa produkti

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *