Atsauksme: Vera Mona Color Switch Solo otu tīrīšanas švamme |VIDEO

Atsauksme: Vera Mona Color Switch Solo otu tīrīšanas švamme |VIDEO

Sveikas!

Pagājušajā nedēļā apmeklēju Polhem PR preses dienu un pasākuma noslēgumā tiku pie goody bad ar dažādiem labumiem un, ieraugot maisiņā Color Switch Solo otu tīrīšanas švammīti, nespēju sagaidīt, kad tikšu mājās un to izmēģināšu. Tajā dienā tā arī netiku līdz izmēģināšanai, bet brīvdienās gan atradu laiku, lai notestētu.

20160619-IMG_3019

Laikam šo otu tīrīšanas švammīti pirmo reizi ieraudzīju Wayne Goss video, nodomāju, ka ļoti feini, ja tas tiešām strādā, jo ir bijušas reizes, kad man, krāsojot vai krāsojoties, nepieciešams nomainīt krāsas, bet konkrētā veida otiņa, kas man vajadzīga, ir tikai viena, tad nu sanāk gaidīt, kamēr otiņu iztīru, tā izžūst…

Tāpēc šis man šķita tāds ļoti vienkāršs, bet parocīgs rīks. Protams, ja tas tiešām darbojas kā tiek solīts.

Principā tā ir melna, raupja materiāla švammīte, kas ievietota metāla trauciņā. Doma tāda, ka netīro otiņu virza pa švammes virsu, tādējādi to iztīrot no krāsas pigmenta. Švammi var mazgāt ar ziepēm, kurām nav smaržas un siltu ūdeni.

Vispār Letty Calvo, Color Switch radītāja, nebija apmierināta ar to, ka nevar lietot vienu un to pašu otu, uzklājot dažādu toņu acu ēnas, jo tajā brīdī tirgū nebija nekā līdzīga. Tad nu viņa ķērās pie darba un tika izveidot Color Switch.

20160619-IMG_3025-2

Pirmo reizi mēģinot, uzņēmu visu šo procesu nelielā video, lai parādītu jums, kas un kā.

Kā redzat, ota nepaliek balta un spoža kā pēc mazgāšanas, bet liekais pigments tiek noņemts un otu var lietot, izmantojot citu krāsu.

Jācenšas arī pa švammi “braukāt” saudzīgi, lai nesabojātu otiņu – nevajadzētu haotiski berzēt. 🙂

Protams, jāņem vērā, ka šis produkts nevar aizstāt otiņu mazgāšanu, jo tomēr, mazgājot otiņas, tās tie iztīrītas pamatīgi – šis ir vairāk tāds ātrais variants vizāžistiem vai arī kosmētikas mīļiem.

Ja es krāsotu kādu citu, tad es šo visdrīzāk neizmantotu kā tīrīšanas līdzekli, ja man būtu nepieciešams krāsot vairākus cilvēkus, bet, ja krāsoju vienu cilvēku, tad arī ir iespējams samazināt līdzīgo otiņu apjomu, ko nēsāju līdzi.

Ja jūs kādreiz esat domājuši un vēlējušies, lai jums būtu kāds palīgrīks, kas ļautu ātri notīrīt otiņas tā, lai nebūtu jāgaida, kamēr tās nožūst, tad šis ir tieši tas, ko jums vajag. 🙂

Es šo noteikti izmantošu un jūtu, ka izmantošu daudz.

Cena un kur nopirkt? Šo daļu papildināšu, kad noskaidrošu precīzas detaļas.

Bet noteikti varat ieskatīties veramona.com

Kā ar jums? Vai jums ir nepieciešamība pēc šādas “švammes” savā ikdienā?

6 Komentāri

  1. Zanda

    Es šo brīnumu neizpratu, jo ar gaisā’m ēnām tas tika galā, tad interesanti kā ir ar melnu toni. Ir jau forši, ka viņš noskrāpē nost lielu daudzumu pigmenta, bet ir reizes, kad labāk vienkārši jāņem jauna ota 🙂

    1. Arta

      Es izmēģināju ar tumši brūnām, noņem pietiekami, lai varētu jaunu toni droši ņemt. Bet, protams, reizēm jauna ota ir labāka, tāpēc šis vairāk tādām sos situācijām, ne katru dienu. Bet ir labi, ka kaut kas tāds ir. 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *