Atsauksme un konkurss: Nivea Repair & Targeted Care šampūns un kondicionieris

Atsauksme un konkurss: Nivea Repair & Targeted Care šampūns un kondicionieris

Sveikas!

Kopš mūsu platuma grādos saulīte sāka parādīties aizvien biežāk, mani mati aizvien sāka ņemt brīvdienas no “smuko matu dienām” un ļāva vaļu savai mežonīgajai dabai. Karsts laiks, nedaudz lietus un kombinācijā es iegūstu kārtīgu pūdeļgalvu. Sākumā es centos savaldīt ar n-tajiem līdzekļiem, bet tad samierinājos un ļāvos – lai jau…

Interesanti arī, ka šampūni un līdzekļi, kas agrāk spēja tos savākt, tagad vairs nedod pilnīgi neko. Tāpēc, kad saņēmu piedāvājumu izmēģināt jaunos līdzekļus no Nivea, piekritu, jo skaidrs, ka sliktāk noteikti nebūs, bet pastāv iespēja, ka varētu atklāt ko labu.

20160710-IMG_3226

Un daļēji arī manas cerības ir piepildījušās.

Starp citu, nedaudz novirzoties no tēmas, es, veidojot atsauksmes, cenšos nelikt daudz informācijas par to, ko sola ražotājs, jo, manuprāt, tas viss ir atrodams uzņēmumu mājas lapās un es pati parasti, lasot atsauksmes, izlaižu no preses relīzēm pārkopētās daļās, jo mani vairāk interesē cilvēku personīgā pieredze. Protams, nedaudz ir jāieskicē informācija par produktu, bet tas man nešķiet tik būtiski. Kā ir ar jums? Vai vēlaties atsauksmēs redzēt vairāk/mazāk oficiālo informāciju par produktiem?

Labi, atgriežos pie Nivea Repair & Targeted Care šampūna un kondicioniera. 🙂 Kā jau no nosaukuma saprotams, tad produkti paredzēti trausliem, bojātiem un sausiem matiem, kam nepieciešama atjaunošana. Rezultātā matiem vajadzētu būt spēcīgākiem, spīdīgākiem un elastīgākiem.

20160710-IMG_3228

Man ļoti patīk lietot viena zīmola un sērijas šampūnus un kondicionierus kopā, jo es savā galvā esmu ieņēmusi, ka tad efekts ir izteiktāks. Gan jau tā nav, bet ko padarīsi, ja ir tāds “klikšķis” galvā.

Tāpēc arī šos esmu mēģinājusi tikai kopā, nejaucot ar citu zīmolu produkciju.

Gan šampūnam, gan kondicionierim ir viegla, neuzbāzīga smarža. Man asociējas vienkārši ar patīkamu tīrības aromātu.

20160710-IMG_3236

Pirmo reizi, kad lietoju, es biju ļoti patīkami pārsteigta, jo mani mati pēc izmazgāšanas un žāvēšanas tiešām izskatījās ļoti labi – gludi (cik nu manā gadījumā tas ir iespējams), kupli, zīdaini un arī pat nedaudz spīdīgāki.

20160710-IMG_3233

Es parasti matus mazgāju vakaros katru otro dienu un foršo matu efekts vēl saglabājās vēl bija no rīta un visu dienu, bet diemžēl nākamajā dienā bilde jau vairs nebija tik skaista un man kārojās “savākt” matus astē. Tieši tas pats notiek arī visās citās reizēs, kad esmu lietojusi šo komplektu – pirmajā dienā viss ir ļoti labi, bet nākamajā dienā tie izskatās nedaudz saplakuši un manā gadījumā vieglāk pinkojas. Šampūns un kondicionieris matus nepadara taukainus, bet tie vienkārši neizskatās tik labi, lai gan mana pieredze rāda ar citiem līdzekļiem, ka reizēm nav atšķirības (šis ir bonuss sausu matu īpašniekiem :D)  – pirmā vai otrā diena – abās izskatās tie vienādi.

Man šķiet, ka jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kas mazgā matus katru dienu un uzskata, ka viņa mati ir bojāti un viegli lūzt, tad šis komplekts ir kā radīts jums. Principā, šis ir ikdienas matu kopšanas komplekts, kas, izmantots, katru dienu, noteikti neliks vilties. Bet, ja esat cilvēks, kas mazgā matus ik pēc vairākām dienām, tad izmēģināt var, bet var gadīties, ka sanāks tāpat kā man.

Lai arī jūs varētu noskaidrot, kā jūsu matiem patīk šis komplekts, es piedāvāju 3 cilvēkiem laimēt identisku Nivea Repair & Targeted Care šampūna un kondicioniera komplektu.

Kas jādara?

 • Jāuzraksta šī raksta komentāru sadaļā, kurš ir jūsu mīļākais Nivea produkts un kāda ir vispār jūsu pieredze ar Nivea produkciju.
 • Noteikti jāuzraksta arī sava  e-pasta adrese, lai varu sazināties ar jums, ja būsiet viens no laimīgajiem uzvarētājiem.
 • Konkurss norisināsies līdz 24. jūlijam (ieskaitot).  Rezultātus paziņošu 25. jūlijā.
 • Katram, kas piedalās, piešķiršu kārtas nr. Uvarētājus noskaidrošu ar random.org palīdzību.
 • Uzvarētājiem nosūtīšu uz norādīto e-pasta adresi vēstuli ar info, kā tikt pie balvas.
 • Ja komentējat pirmo reizi šajā blogā un komentārs uzreiz neparādās, tad nesatraucieties, jo tas nekur nav pazudis – es to manuāli apstiprināšu un pēc tam tas būs redzams. Es reizēm esmu vienkārši lēna. 🙂 🙂

Lai veicās! 🙂

 

31 Komentāri

 1. Parisa

  Man ļoti patīk Nivea Tanning oil sauļošanas eļļa, vienkārši perfekta! Āda iesauļojas smuki brūna, tādu efektu ar sauļošanas krēmiem nav iespējams panākt.
  Labprāt izmēģinātu arī šo matu kosmētikas sēriju, jo man ir sausi blondi mati, kuri pēc mazgāšanas izskatās pēc pudeļgalvas:(
  glamstad@inbox.lv

 2. Betija Vuu

  kopumā pieredze ir laba. patīk sejas krēmi (piem., pure energy), dušas želejas, šampūni. vēl joprojām skumstu pēc dekoratīvās līnijas 🙁 dezodoranti ir meh, indeferenti., saules aizsargkrēmi pārāk lipīgi, nepatīk. izcelt kādu produktu īpašā saulītē laikam nesanāks, jo tāds pilnīgs superprodukts nav saticies 🙂

  mincuu@inbox.lv

 3. Dana

  Maza pieredze bijusi ar Nivea produktiem, bet, cik sanācis ko iegādāties, paticis ķermeņa pieniņš ar kakao sviestu un E vitamīnu, kā arī matu taisnojošs serums. Tā smarža….mmmm 🙂

 4. Sabīne

  Man šie šampūni iepatikās, negaidīju neko sevišķu, bet patīk 🙂

  Runājot par preses relīzēm- es arī vienmēr rullēju garām tām daļām, pati parasti nerakstu un uzskatu, ka vispār nav vērts.

  1. Arta

   Man ļoti līdzīgi ar šampūniem – vēl viens labs budžeta atklājums 🙂

   vai ne, tā ir ar tiem preses relīžu tekstiem – tomēr jau interesantāk ir palasīt paša pieredzi… Preses relīzes ir labas, ka tās ir info avots rakstītājam – kas un kā, bet pārrakstīt tās…nu, nav interesanti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *