Biotherm Biocils līdzekļi acu kosmētikas noņemšanai

Biotherm Biocils līdzekļi acu kosmētikas noņemšanai

Hei!

Jūnijā saņēmu pārsteiguma paku no Biotherm ar vairākiem jauniem līdzekļiem sejas ādas attīrīšanai un kopšanai. Esmu ļoti pamatīgi visus izmēģinājusi un lēnām sākšu dalīties savās domās par tiem.

Šoreiz pastāstīšu par diviem acu kosmētikas noņēmējiem, ko Biotherm piedāvā Biocils Yeux Sensibles un Biocils Waterproof.

20160626-IMG_3163

Abi ir no Biocils sērijas un vienam ir gēlveida konsistence, kas uzklājot uz acīm rada nedaudz atvēsinošu sajūtu, savukārt otrs ir paredzēts ūdensizturīgajai kosmētikai un ir divfāžu līdzeklis.

20160626-IMG_3167

Gēlveida līdzeklis ir paredzēts arī jutīgām acīm un sola nekairināt tās. Lai gan kosmētiku tas notīra izcili un acis nav jāberzē, tomēr laikam manas acis ir supersensitīvas un diemžēl man tas nedaudz kož acīs. Lai arī cik ļoti man patiktu konsistence un kosmētikas noņemšanas spējas, tomēr šis acu kosmētikas noņēmējs nav un nebūs mana pirmā izvēle. Bet, ja jūs nenomoka jutīgu acu problēma, tad iesaku.

20160626-IMG_3161

Savukārt par divfāžu līdzekli ir pavisam cits stāsts. Es zinu, ka daudziem nepatīk, ka acis, plakstiņi pēc tīrīšanas ar šāda veida līdzekļiem, paliek taukaini, bet es esmu atklājusi, ka tieši divfāžu līdzekļi ir vismaigākie manām acīm.

20160626-IMG_3174

Divfāžu līdzeklis ne tikai perfekti notīra kosmētiku, bet arī neatstāj taukainas paliekas, kā arī un tas ir pats galvenais man – nekairina acis. Šo es tiešām no visas sirds varu ieteikt. Iepakojumi ari ir ērti, ja plānojat doties kādā izbraucienā – 100 ml.

20160626-IMG_3172

Kur nopirkt? Biotherm tirdzniecības vietās, piemēram, Stockmann, Douglas.

Douglas internetveikalā – gēlveida līdzeklis un divfāžu līdzeklis.

Cena: 23 eiro katrs.

Kuru acu kosmētikas noņēmēju esat iecienījušas jūs šobrīd?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *