Iherb.com atradums – sejas mazgāšanas līdzeklis problemātiskai ādai

Iherb.com atradums – sejas mazgāšanas līdzeklis problemātiskai ādai

Sveiciens!

Ik pa laikam šo un to pasūtu no iherb.com, piemēram, atradu, ka gardie proteīna batoniņi, kurus ik pa laikam ēdu, iherbā ir daudz izdevīgāk iegādājami, kā arī kosmētikas lietas nereti iekrīt manā iepirkumu groziņā. Nesūtu es daudz vienā reizē, jo negribu maksāt papildus nodokļus, bet labas lietas reizēm gadās uzķert.

Tāpēc, ja būšu atklājusi ko labu, tad centīšos padalīties arī ar jums.

Par šo sejas mazgāšanas līdzekli grasījos rakstīt jau pirms vairākiem mēnešiem, bet piemirsu.

20160511-IMG_2094

Melnās ziepes (zināmas arī kā Āfrikas melnās ziepes) jau izsenis tiek lietotas problemātiskai ādai, galvenokārt taukainai ādai (saka, ka der arī sausai, bet man šķiet, ka sausai ādai varētu būt par niknu), ādai, kurai metas pumpas, ekzēma. Sola arī cīnīties ar mazām sejas mīmikas līnijām, tumšajiem pleķiem. Var lietot arī ķermenim un matiem. Vispopulārākā forma melnajām ziepēm ir melns ziepju gabaliņš, bet es šoreiz izvēlējos šķidro mazgāšanas līdzekli tieši sejas ādai.

Melnās ziepes tiek gatavotas arī visai interesantā veidā. Tās tiek gatavotas no dažādu augu, koku pelniem, kas no sākuma tiek žāvēti saulē. Tad pelni tiek ievietoti katlā un vienmērīgā temperatūrā tiek karsēti, klāt pievienojot dažādas eļļas un sviestus. Process ilgst vismaz dienu un pēc tam “ziepes” tiek atstātas uz pāris nedēļām, lai “ievelkas”.

Tradicionāli ziepes tiek gatavotas Rietumāfrikā, Ganā un dažādām ciltīm ir savas slepenās receptes, kuras netiek atklātas pārējiem.

20160511-IMG_2096

Esmu jums jau stāstījusi, ka ik pa laikam cīnos ar izsitumiem un tieši ar domu, ka šis mazgāšanas līdzeklis varētu manai problēmai palīdzēt, to arī iegādājos.

Es nelietoju to katru dienu, bet gan periodos, kad pumpas ir pārņēmušas manu seju (un kā jau blogere es testēju paralēli vēl citus sejas mazgāšanas līdzekļus 😀), jo šis ir viens no tiem līdzekļiem, kas radīs ļoti tīras sejas sajūtu, bet to vēl nesavelk – ir tieši uz robežas. Un man ir sajūta, ka tas tiešām palīdz ātrāk sadziedēt izsitumus un tiešām kārtīgi attīra ādu, to neizsausinot.

20160511-IMG_2076

Kā jau sākuma minēju, tad sausai ādai šis noteikti būs par spēcīgu, jo noteikti radīsies velkoša sajūta, bet savukārt jutīgas ādas īpašnieki šo var lietot, jo āda netiek papildus kairināta.

Uz iepakojuma rakstīts, ka ir arī kaut kāds skrubējošs elements, bet neko tādu es neesmu novērojusi.

Es noteikti iegādāšos vēl, jo šī tiešām ir laba manta, kas noder nepieciešamības brīžos.

20160511-IMG_2085

Tuvākajā laikā noteikti vēl pastāstīšu par dažiem citiem sejas attīrīšanas līdzekļiem, ko nosacītajā bloga klusuma periodā esmu izmēģinājusi.

Kur nopirkt? Iherb.com

Cena: 5.20 eiro

Ja līdz šim nav sanācis iepirkties iherb.com, tad, izmantojot kodu WDW199 ir iespējams iegūt 5% – 10% atlaidi (un man arī tad būs neliels bonuss… 🙂 )

Līdz nākamajai reizei! 🙂

 

Arta

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *