Latviešu ražotāju kosmētika: PEO kosmētika

Latviešu ražotāju kosmētika: PEO kosmētika

Sveiciens!

Ik pa laikam cenšos nomedīt kaut ko labu, ko ražotu tepat Latvijā un, pateicoties manai mammai, kas aktīvi braukā pa Latviju un reizēm man atved gan interesantus našķus, gan suvenīrus, tiku pie dažiem produktiem no peonija dārza “Ziedoņi” ražotās PEO kosmētikas.

Kāpēc peonijas ir noderīgas skaistumkopšanā?

Peonijas saknes bieži vien tiek izmantotas skaistumkopšanā, jo tās satur antioksidantus, kas iedarbojas līdzīgi kā vitamīns E. Šie antioksidanti līdzsvaro, atjauno ādu. Vēsturiski peonijas saknes ekstrakts ir lietots arī medicīnā kā sāpju noņēmējs, cīnītājs pret iekaisumiem, kā arī palielinājis mikrocirkulāciju.

PEO kosmētika

PEO kosmētikā izmantotā peonija sakne tiek iegūta tepat Latvijā, Kuldīgas novada “Ziedoņos”. Produkti ir roku darbu.

Piedāvājumā ir četri produkti – ķermeņa skrubis, lūpu balzāms, eļla sejai un ziepes.

Ķermeņa skrubis

20160626-IMG_3151

20160626-IMG_3155

Tas ir klasisks cukura skrubis, kuru veido tikai dabiskas sastāvdaļas. Man jau šādi skrubji ļoti patīk, jo arī pati mājās mēdzu ik pa laikam šo un to uzmeistarot, protams, bez peonijas sakņu pulvera, jo tāds man nav pieejams 😀

20160626-IMG_3149

Attīra ādu labi, vienīgais – nedaudz ķēpīgs, jo duškabīni nākas pēc tam kādu labu laiku skalot. Smarža neuzbāzīga, patīkama. Par to eļlaino kārtiņu uz ādas, kas daudziem nepatīk – nelielu tomēr atstāj, jo sastāvā ir eļļa, bet, ja esat manā pulciņā, kuriem eļlainā kārta netraucē, tad nekādu problēmu.

Ziepes

20160626-IMG_3143

Kā var redzēt, tad iekšā ir mazas skrubējošas daļiņas, kas manās acīs ir bonuss. Smarža tiešām maiga – patiks ari jūtīgākiem deguniem. Puto labi un ādu nesausina. Laikam neko diži vairāk par ziepēm arī nav iespējams pateikt. 🙂

Lūpu balzāms

20160626-IMG_3147

Kaut kad ļoti sen es pati taisīju lūpu balzāmu un par to arī rakstīju blogā, tāpēc šis man nedaudz atgādina manis gatavoto. Vispār ir tā, ka reizēm man no lūpu balzāmiem, kuru sastāvos ir šī sviests, ir alerģija. To es atklāju pirms kādiem gadiem 12, kad biju pasūtījusi lūpu balzāmu no Avon ar šī sviestu un pēc dažām dienām manas lūpas rotāja mazas, nejaukas pumpiņas. Līdzīga situācija atkārtojās pēc kāda laika ar citu šī sviesta lūpu balzāmu, tāpēc es ļoti uzmanos no šī sviesta. Tad, kad es pati gatavoju lūpu balzāmu, es arī izmantoju šī sviestu un alerģijas nebija un, par laimi, arī PEO lūpu balzāms alerģisku reakciju nav radījis.

Konsistence visai stingra (bet ne tāds akmens kā manis gatavotajiem :D), bet uz lūpām tas nav smagnējs. Es to lietoju vakaros pirms gulētiešanas, jo pa dienu… man nešķiet gluži higiēniski pačkāties ar nagiem pa ķobīti… Tāpēc es ļoti priecātos, ja balzāms būtu arī izskrūvējama iepakojuma formātā. Bet tas tiešām labi kopj lūpas un no rītiem es pamostos ar maigam un gludām lūpām. Iesaku. 🙂

Eļļa sejai

20160626-IMG_3145

Sejas eļļa ir mans favorītprodukts. Esmu jau stāstījusi, ka eļļas lietoju kursveidā un PEO eļļa ir burvīgs vakara produkts manai pustaukainajai ādai, kad jūtu, ka ādai ir nepieciešams kaut kas nedaudz ekstra vairāk – no rita āda ir super maiga, mīksta un izskatās svaigāka.

Ja jums ir sausa āda, tad noteikti šo var lietot arī biežāk, jo eļļa tiešām labi pabaro ādu. Man šķiet, ka ražotāji ir atraduši pareizo eļļu kombināciju, kas tiešām ir kā neliels brīnums ādai.

20160626-IMG_3157

Ja neko citu, tad eļļu sejai noteikti iesaku izmēģināt.

Kur iegādāties? Es neesmu droša par iespēju produktus nopirkt veikalos, bet, ja ir radusies interese, tad norādīšu man pieejamo konktakinformāciju:

www.ziedoni.lv

agnese.lapsina@gmail.com

26198759

Noteikti var sazināties un noskaidrot, kur, kas un kādā cenā. 🙂

Ko labu jūs pēdējā laikā esat atklājuši no latviešu ražotāju kosmētikas?

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *