Mājīgais vakars kopā ar Pien- Dairy SPA

Mājīgais vakars kopā ar Pien- Dairy SPA

Sveikas!

Šogad es ļoti maz esmu rakstījusi par pasākumiem un tas ir gluži vienkārši viena iemesla dēļ – es tos apmeklēju ļoti minimāli. Galvenais iemesls – liela daļa no tiem notiek darba laikā, tāpēc, lai kā man gribētos, es uz tiem netieku. Tāpēc man ir ļoti liels prieks, ja kāds no blogeru pasākumiem notiek vakarpusē (hint pasākumu organizētājiem…).

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu no Pien- Dairy SPA  paviesoties viņu birojā uz nelielu sarunu par un ap produkciju. Mēs bijām tikai sešas blogeres (Santa, Zanda, Zane, Ļuba, Anete un es), tāpēc pasēdēšana izvērtās ļoti brīva un nepiespiesta.

20160706-IMG_3214

Pien- produktus veido uzņēmums “Cita Lieta”, kas ir arī Ceano kosmētikas ražotāji. Ražotne atrodas tepat Rīgā un darbojas jau kopš 2005. gada. Ceano piedāvājumā ietilpst gan vannas bumbas, dušas želejas, šampūni, ķermeņa krēmi, ziepes, masāžas sveces – ļoti, ļoti daudz produktu.

Birojā bija aplūkojama daļa no produkcijas, tāpēc izmantoju iespēju un pafotografēju, jo atzīšos godīgi, ka pati no Ceano neko neesmu mēģinājusi. Šī iemesla dēļ man bija ļoti interesanti visu aptaustīt, aplūkot un pasmaržot.

20160706-IMG_3203

Šīs ziepes varot iegādāties Maximās

20160706-IMG_3205

20160706-IMG_3210

20160706-IMG_3212

20160706-IMG_3222

20160706-IMG_3211

Te var redzēt arī dažādos iepakojumu paraugus – man tiešām bija ļoti interesanti šo visu aplūkot.

20160706-IMG_3207

Bet, atgriežoties pie Pien-Dairy produktiem. Tātad pasākuma mērķis bija noskaidrot mūsu domas par produktiem, kā arī parunāt par produkcijas smaržu un alternatīva aromāta iespējām.

Ar to aromātu ir tā, ka daudziem nav pilnīgi nekādas problēmas ar to un tas liekas patīkams, bet es esmu viens no tiem cilvēkiem, kas ar to ir spējis sadraudzēties tikai daļēji. Sejas putām – jā, super, man patīk, arī roku ziepēm nav ne vainas, bet, piemēram, lai kā centos, bet pie dušas želejas aromāta līdz galam nespēju pierast, jo izteiktais sūkalu aromāts man tomēr ir par spēcīgu.

Tagad tiek meklēti alternatīvi aromāti, kā padarīt šo produkciju tādu, lai tā patiktu visiem un mums bija iespēja “izsmaržot” piecus variantus un izteikt savas domas par tiem.

20160706-IMG_3220

Mums katrai bija savi favorīti un tāpēc būs ļoti interesanti redzēt, kurš aromāts īsti nokļūs veikalu plauktos. Man vislabāk iepatikās liepziedu smaržas kombinācija, jo rezultātā aromāts veidojās silts, neuzbāzīgs un veidoja tiešām labu simbiozi ar sūkalu aromātu, ko varēja just, bet ļoti, ļoti minimāli. Kā sapratu, tad aromāts netiks mainīts visiem produktiem, bet, piemēram, varētu tikt piedāvāta dušas želeja gan ar “oriģinālo” aromātu, gan ar alternatīvu.

Mēs arī pasmaržojām tos aromātus, kas nebija izdevušies un tagad ir skaidrs, ka, piemēram, sūkalu smarža un piparmētras galīgi un pavisam neiet kopā. 😀

20160706-IMG_3215

Protams, mēs varējām pastāstīt visu, kas patīk un nepatīk jau esošajos produktos un arī cik interesanti bija redzēt, ka katrai ir citādāks viedoklis un domas atšķiras. Man jau šķiet, ka šāda veida pasākumi ir ļoti noderīgi uzņēmumiem, jo šī ir iespēja parunāt ar patērētāju un iegūt nepastarpinātu viedokli.

Katrā ziņā, Pien-Dairy līnija attīstās un attīstīsies un jau rudenī visticamāk veikalu plauktos būs atrodams pavisam jauns produkts šai sērijai.

Vairāk info par Pien-Dairy SPA – šeit.

Vairāk info par Ceano – šeit.

Mana atsauksme par produktiem – šeit.

Paldies “Cita Lieta” par pasākumu – es devos mājās ar smaidu uz lūpām. 🙂

Kāda ir jūsu pieredze ar Pien-Spa produktiem? Vai jūs tos iegādātos, ja tie būtu pieejami ar kādu citu aromātu?

P.S. runājot par blogu – man šobrīd ir ļoti maz brīva laika (vai nu eju uz sporta klubu vai arī ņemu virsstundas darbā pa vakariem), tāpēc pagaidām vēl piecietiet manu vienu, divus rakstus nedēļā, jo cik es pa nedēļas nogali paspēju sadarīt, tik arī ir. Pa darbdienu vakariem es tiešām esmu pārgurusi un knapi vien spēju ievelties gultā. Bet pēc divām nedēļām man būs atvaļinājums, tā kā ceru, ka man sanāks vairāk laika veltīt blogam. 🙂

Lai saulaini! 🙂

6 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *