Oriflame The One Lip Sensation Vinyl Gel lūpu lakas

Oriflame The One Lip Sensation Vinyl Gel lūpu lakas

Sveikas!

Es esmu viena no tām, kas ikdienā īpaši daudz kosmētiku nenēsā līdzi. Kādreiz to darīju, bet tad sapratu, ka es to tāpat neatjaunoju, ja vien nav kas īpašs paredzēts pēc darba un sanāk, ka katru dienu staipu līdzi lieku smagumu, kas ir diezgan bezjēdzīgi. Bet, man ir mānija somā vienmēr iemest pa kādam lūpu produktam – ja nu notiek kas neparedzēts, tad uzkrāsotas lūpas gandrīz vienmēr var izglābt mani.  Rezultātā man katrā somā ir vismaz 3, 4 (reiz saskaitīju pat 7…) dažādi lūpu produkti ļoti atšķirīgos toņos. Nekā cita nav, bet lūpu krāsu es vienmēr varu atrast.

Un, nu, manai kolekcijai ir pievienojušies četri jauno toņi no Oriflame The One Lip Sensation Vinyl Gel lūpu lakām, ko man pastaipīt līdzi.

20160622-IMG_3050

Lai gan ražotājs tos dēvē par lūpu lakām, tomēr es tos atļaušos saukt par lūpu spīdumiem. Toņi ir ļoti koši, bet nevajag nobīties, jo, uzklāti uz lūpām, tie ir daudz maigāki. Bet, skatoties uz visiem četriem kopā, manas pirmās asociācijas ir Skittles končas. Ir tačuu tikpat krāsaini, vai ne?

20160622-IMG_3055

Vinyl Gel uzvedas kā jau tradicionāli lūpu spīdumi  – atstāj nospiedumus, tāpēc, ja ir vēlme iedot kādam buču, tad ziniet, ka bučas saņēmējs tiks apzīmogots. 🙂

Bet tie nav lipīgi, kas noteikti priecēs garu matu īpašnieces (var droši iet ārā vējainā laikā – pārbaudīts).

20160622-IMG_3061

Par klājumu – teikšu tā, ka tas atšķiras katram tonim.

Sunset Burst (sarkanais) – klājas uz lūpām kā sviests, vispigmentētākais no visiem toņiem, neizceļ sausos laukumiņus, ja nu tādi gadās. Mans mīļākais no visiem.

Purple Rumba (tumši violetais) – ir mans otrs favorīttonis, pigments nav tik izteikts kā redzams iepakojumā, tāpēc par to noņemu vienu punktu nost. Klājums ir ok, bet nedaudz jāpiestrādā, lai tas būtu pilnīgi vienmērīgs.

Hot Flamingo (rozā)  – tonis nav īsti mans, tāpēc man ir visai neitrālas emocijas par šo. Klājas labi, bet tonis ir ļoti bārbijrozā (dzīvē vēl izteiktāks nekā bildē) un kaut ko tādu es varēju uzkrāsot padsmitgados, jo biju ieņēmusi galvā, ka man piestāv, bet tagad esmu sapratusi (paldies Dievam!), ka es neesmu gluži īstais tipāžs šādam tonim. Bet, ja esat droši, ka jums piestāv spilgti rozā, tad būs labi.

Tangerine Tango (persikkrāsa) – diemžēl šim tonim man nepatīk klājums, jo tas izceļ visus sausuma pleķīšus un klājums ir nevienmērīgs. Tonis ir skaists, bet klājuma dēļ es šo īpaši nevaru ieteikt – labāk izvēlieties kādu citu.

oriflame blogam

Ja no visiem četriem man jāizvēlas, tad tas noteikti būs Sunset Burst – vislabākais klājums un pigmentācija. Jau pārcēlies uz vienu no manām somām. 😀

Šie nav vienīgie toņi, kas ir pieejami – šeit var aplūkot visu klāstu.

Kuras kategorijas produkts ir visvairāk pārstāvēts jūsu somā vai kosmētikas maciņā? Vai arī jums viss ir kā normāliem cilvēkiem – no katra produkta pa vienam un nevis kā man –  5 dažādi lūpu produkti, bet acis nav ar ko uzkrāsot, ja rodas tāda vajadzība? 😀

*Testa produkti

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *