Anastasia Beverly Hills Pro Series Concealer

Anastasia Beverly Hills Pro Series Concealer

Hei!

Mans atvaļinājums tuvojas noslēgumam un puse no tām lietām, ko gribēju izdarīt, nav izdarītas, bet kā ir, tā ir – neko darīt.

Bet es beidzot saņēmos aiziet pie zobārsta un, atzīšos, ka mana gudrības zobu raušana pirms kāda laika bija tik traumatiska, ka ilgi briedu šai vizītei, bet nav tik traki kā es biju domājusi. Rudenī apmeklēšu arī ortodontu – redzēsim, vai būšu blogere ar breketēm vai tomēr nē…

Kā jau manījāt, tad centos aktīvāk blogot, jo zinu, ka pēc tam man spēka un laika būs krietni vien mazāk, tāpēc gandrīz katru dienu esmu kaut ko fotografējusi priekšdienām vai arī rakstījusi. Ceru, ka ir bijis interesanti lasīt.

Ok, pietiks pļāpu – ķeršos pie sava šīs dienas stāstāmā.

20160713-IMG_3535

Papildinot savus Mario Badescu drying lotion krājumus, nejauši paķērās klāt pasūtījumam arī Anastasia Beverly Hills konsīleris.

Tas ir krēmveida konsīleris 10 g iepakojumā, kas patiesībā ir ļoti daudz, jo šo vajag tiešām pavisam nedaudz, lai noklāto vēlamo pumpu vai zemacu zonu.

20160713-IMG_3545

Man ir pats gaišākais tonis 0.5 – kopumā ir pieejami 15 toņi, tā kā principa jebkurš var atrast sev vajadzīgo. Augšējā attēlā gan tas izskatās maķenīt gaišāks nekā patiesībā, bet tāpat ir ļoti gaišs. Problēma ar iepirkšanos internetā ir, ka, lai kā pētītu atsauksmes un swatčus, ar toni var nošaut greizi. Arī man ir sajūta, ka tomēr varēju ņemt par pustonīti tumšāku, bet es esmu tik ļoti pieradusi, ka vienmēr pat visgaišākie toņi man ir par tumšu, ka nedaudz varbūt iegrābos.

20160713-IMG_3547

Bet ziemā vajadzētu būt pašā laikā un tā kā vasara ir tikai trīs mēnešus mums un tos pašus tāda nekāda, tad patiesībā nekas traks nav noticis. 🙂 Pagaidām ļoti skatos, kādu tonālo lietoju, lai tās labi saplūst ar konsīlera toni un būtu pietiekami gaišs.

20160713-IMG_3549

Iestrādāts ādā

Krēmveida konsīleri nav tie paši draudzīgākie zemacu zonai, jo nereti sakrājas visās mazajās rieviņās par kuru eksistenci esam informētas un pat tajās, par kuru esamību pat nenojautām. Bet, ja kārtīgi iestrādā, neizmanto pārāk daudz, tad patiesībā tā var kļūt par visai veiksmīgu izvēli tieši labā pārklājuma dēļ.

Arī šo es izmantoju zemacu zonai un es ņemu ļoti, ļoti maz, uzklājot ar otiņu un, pēc tam ar pirksta galu to vieglām pliķējošām kustībām, iestrādāju zemacu zonā. Ja uzklāsiet par daudz, tad uzreiz būs iekšā visās krokās un tas noteikti nav vēlamais efekts. Var, protams, izmantot otiņu vai sūklīti, bet šis veids darbojas vislabāk vismaz man, jo konsīleris saskarē ar ādas siltumu nedaudz sasilst un to ir vieglāk  iestrādāt ādā.

Agrāk vienmēr klāju pūderi uz sejas, bet tagad to daru ārkārtīgi reti, tāpēc arī zem acīm es pūderi neklāju, lai gan tas būtu vispareizākais, ko darīt, lai aizkavētu “nosēšanos” rieviņās. Respektīvi, citiem iesaku, bet pati nedaru. 😀

Un te manas Kriminal Inform bildes: 1. bez nekā, 2. ar konsīleri un 3. ar tonālo un visu pārējo kosmētiku.

anigif

Un te vēl dažas ar full face.

20160801-IMG_4087

20160801-IMG_4109

20160801-IMG_4111

Nelielus apsārtumus arī maskē labi (es gan neesmu no tām, kas cenšas nomaskēt ikvienu mazāko izsitumu ikdienā…) – kopumā esmu ļoti apmierināta ar šo konsīleri un jūtu, ka tas man kalpos ārkārtīgi ilgi.

Cena: 23.30 eiro

Kur nopirkt? beautybay.com

Kurš ir jūsu šī brīža iecienītākais konsīleris?

1 Komentāri

  1. Pingback: Grima spēles: Get those glitters on! | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *