Atsauksme: Kiehl’s Daily Reviving Concentrate

Atsauksme: Kiehl’s Daily Reviving Concentrate

Sveikas!

Šoreiz par produktu no Kiehl’s, kas manā īpašumā ir jau kopš rudens, proti, Daily Reviving Concentrate. Kāpēc par to rakstu tikai tagad? Gluži vienkārši, es to lietoju tik nekonsekventi, ka tā arī līdz galam nebiju tam devusi iespēju.

20151003-IMG_8509

Ar manu ādu ir tā, ka es nevaru visu laiku lietot vairāku soļu produktus – mana āda vienkārši sāk protestēt pret to pumpu veidā. Ok, es zinu, ka uz zoda man metas hormonālās pumpas, bet, ja tās sāk mesties uz vaigiem, tad kaut kas nav kārtībā ar produktu daudzumu, ko lietoju. Un tādos brīžos es pārslēdzos uz tikai sejas krēma lietošanu, lai nodrošinātu  pamatkopšanu. Tāpēc arī šo līdzekli es lietoju periodiski.

20151003-IMG_8518

Koncentrāts ir māsa Midnight Recovery koncentrātam, kas ir lietojams no rītiem un tā mērķis ir uzmundrināt nogurušu ādu un saglabāt tās tonusu visas dienas garumā. Esat gan jau pamanījuši, ka no rītiem seja izskatās svaigāk un tad palēnām dienas gaitā tā kļūst pelēcīgāka un izskatās vairāk nogurusi? Mēs nogurstam paši, stresojam un tas viss atspoguļojas mūsu sejās.

Konsistence tam ir viegla un aromāts ir burvīgs. Periodos, kad es to lietoju, tad mana āda tiešām izskatās veselīgāka un mazāk nogurusi (lai gan, protams, pilnvērtīgu nakts miegu šis nevar aizstāt un tā ir mana lielākā problēma :D), bet atkal, es to nevaru lietot visu laiku, jo mana āda sāk protestēt. Iespējams, ka sastāvā ir kaut kas tāds, kas manai ādai līdz galam nepatīk un vai arī mana āda vienkārši negrib pieļaut to, ka tā varētu izskatīties labi. 😀

Es pati esmu lasījusi, dzirdējusi ļoti labas atsauksmes par šo produktu, bet mana āda ir pārāk sensitīva un daudzas kārtas uz sejas ilgstošā laika posmā tai nepatīk. Diemžēl.

Kāda ir jūsu pieredze ar Daily Reviving Concentrate?

Arta

*Testa produkts

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *