Beauty Blender Blush, Micro.Mini.Correct un Micro Mini

Beauty Blender Blush, Micro.Mini.Correct un Micro Mini

Manam iemīļotajam Beauty Blenderim ir pievienojušies jauni brālīši un māsiņas, kas ir domāti korekcijai (kas tas par zvēru var izlasīt šeit) , zemacu zonai un vaigiem.

Būtībā tas  ir tas pats sūklis tikai citos izmēros.

20160626-IMG_3198

Micro.Mini. Correct. (14, 50 eiro) veido četri dažādi nelieli sūklīši, kas ir attiecīgi pieskaņoti krāsām – zaļš, laškrāsas, violets un rozīgs. Izmēru ziņā tie ir tādi paši kā zemacu zonai domātie Micro.Mini (un visai pretrunīgi vērtētie jāpiebilst), tikai tie ir poraināki. Zemākajā bildē centos mēģināt parādīt abu tekstūru.

20160626-IMG_3194

Zaļais – konsīlera, violetais – korekcijas sūklis

20160626-IMG_3195Vai tas ietekmē performanci? it kā nē, bet tāpat šis apstāklis mani nedaudz mulsina.

20160626-IMG_3201

Mitrs vs. sauss

Es zinu, ka daudzi uzskata, ka šie mazie sūklīsi ir visai bezjēdzīgi un par mazu, bet es laikam būšu viena no retajām, kam patiešām ir iepaticies tos lietot. Jā, tie ir nelieli, bet man ir visai ērti ar tiem apstrādāt zonu ap degunu, zem acīm.

Bet, lieta, kas man liekas nedaudz nejēdzīga, ir sadalījums, ka šie ir domāti konsīlerim, bet tie ir domāti korekcijai, ja principā tie ir identiski. Man tas šķiet tāds mārketings triks, uz kura uzķeras patērētājs.

Ja ir vēlme iegādāties šos mazulīšus, tad es iesaku ņemt tos, kas ir domāti korekcijai, jo iepakojumā ir četri gabali, savukārt konsīlerim domātajā pakā tikai divi.

20160626-IMG_3196

Beauty Blender Blush  (9 eiro) ir paredzēts vaigu sārtumam. Tas ir mazāks nekā oriģinālais, bet tekstūra tam ir tieši tāda pati. Domāju, ka šis ir tāds specifiskāks produkts, jo ne visi lieto mitrus vai krēmveida sārtumus, tāpēc ne katrā kosmētikas maciņā ir nepieciešamība pēc tā. Bet, ja esat šķidro un krēmveida līdzekļu fans (konturēšanas krēmi, izgaismotāji  – nav jāapstājas tikai pie vaigu sārtuma), tad iespējams šis ir tas, kas jums līdz šim ir pietrūcis.

Lielais jautājums ir – vai oriģinālais Beauty Blenderis vai aizstāt visus šos citus sūkļus? Protams. Konturēt, klāt konsīleri utt. var ar vienu sūkli un īsti nav nepieciešams iegādāties vēl 5 dažādus sūklīšus, bet, ja gribas krāsošanas procesā sajusties īpašāk un patīk izmantot dažādus “darbarīkus”, tad noteikti var apdomāt kāda cita sūkļa iegādi.

Attēlos var redzēt arī dažas Invisibobble matu gumijas un īpaši vēlos izcelt melnās Power matu gumijas – tās tiešām ir super “spēcīgas”, ja ta drīkst teikt par matu gumijām. Ja jums ir biezi mati un gadās, ka matu gumijas nespēj “noturēt matus un slīd ārā, tad šīs ir kā tāds krabis, kas ieķeras un nelaiž vaļā. Negatīvais aspekts – tās ir nedaudz grūtāk izņemt no matiem.

Ir arī Nano matu gumijas (tās pavisam maziņās bildēs) – piedodiet, es tās nesaprotu. 😀 Es tā arī neesmu spējusi izdomāt, kā man tās lietot, jo katru reizi, kad uz tam paskatos, man acu priekšā ir maza, divgadīga meitīte ar mazām peļastītēm. Varbūt tās tiešām vairāk noderētu bērniem, bet es tām pielietojumu neesmu atradusi.

Un, es jau sen ar šo attēlu dalījos instagram, bet…

Vai šis nav foršākais Tangle Teezer ever? Tagad tas ceļo ar mani  vienmēr un visur – gan brīvdienās, gan darba dienās.

20160626-IMG_3202

Vai jūsu ikdienā pietiek ar oriģināla izmēra sūklīšiem vai ir vēlme arī pēc kāda cita izmēra?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *