Dove  Regenerate Nourishment matu kopšanas produkti un KONKURSS

Dove Regenerate Nourishment matu kopšanas produkti un KONKURSS

Sveikas!

Kā jau solīju, tad turpinu matu produktu tēmu un šoreiz par jaunumiem no Dove.

20160803-IMG_4197

Laikam jāsaka, ka Dove ir kļuvis par manu mīļāko zīmolu no tiem, ko var atrast Drogu klāstā – ja es neesmu droša, ko ņemt, tad zinu, ka Dove var likt pirkuma grozā un nebūšu vīlusies.

Un arī šoreiz zīmols neliek vilties – esmu izmēģinājusi šampūnu, kondicionieri un matu eļļu – serumu no Advanced Hair Regenerate Nourishment, kas ir domāta bojātiem matiem. Principā nav jau tā, ka mani mati būtu super bojāti, bet tieši šāda tipa produkti tiem patīk vislabāk.

20160803-IMG_4206

Ik pa laikam es atrodu kādu produktu kombo, ko mani mati vienkārši mīl un šo trīs produktu komplekts un Verana kondicionieris, par ko stāstīju iepriekšējā rakstā, šobrīd ir mana ideālā kombinācija. Mati pēc mazgāšanas ir ļoti spīdīgi, gludi un kupli ar minimālu mazo matiņu “auru” ap galvu (izņēmums, ja ārā ir mitrs gaiss vai neliels smidzeklis, tad palīdzēt man nevar neviens līdzeklis :D) un tie tādi izskatās arī otrajā dienā pēc mazgāšanas.

20160803-IMG_4196

 

Es noteikti gribu uzteikt eļļas / seruma tilpumu (50 ml)  – tas ir pietiekams, lai neapniktu, jo man parasti ir ļoooti grūti izlietot visas 100 ml un 150 ml eļļas pudeles un, kad tās ir pusē, tad visbiežāk aizceļo uz citām mājām, jo man vienkārši produkts apnīk un gribas ko citu. Tas tā ļoti sievišķīgi, bet ko padarīsi… 🙂

Eļļa ir tā, kas piedod matiem foršo spīdumu un šobrīd tā ir aizstājusi manu Giovanni Friz Be Gone serumu.

20160803-IMG_4189

Ja runājam par šampūnu un kondicionieri, tad plus noteikti ir tas, ka tie matus nepadara smagnējus (ziniet to skatu, kad mati galos kupli un pie saknēm ir “pļeka”, kas izskatās ne pēc kā…).

Esmu sava dzīvē izmēģinājusi ļoti daudz “dārgā” gala produktus un kaut vai Kerastase, Joico u.c. mani nekad nav sajūsminājuši, jo esmu izmēģinājusi daudz, bet nelikās, ka cena atbilst kvalitātei vai pareizāk iegūtajam rezultātam. Un, ja redzu, ka šajā gadījumā Dove man patīk daudz labāk, kas ir krietni vien budžetam draudzīgāks, tad ir ko padomāt…

Cenas:

Šampūns, kondicionieris: 5,99 eiro

Eļļa – serums: 6, 39 eiro

Un, lai jums nebūtu tikai jāklausās manās slavas dziesmās, tad piedāvāju 3 no jums laimēt eļļu – serumu, kā arī produktu vannas priekiem  – vannas krēmu.

20160803-IMG_4216

Kas jādara?

Jāpilda forma, ko jūs redzat zemāk. Pildīt var tik nosacījumus, cik ir vēlme un luste, bet, kā jau parasti, jo vairāk izpilda, jo lielākas iespējas laimēt.
a Rafflecopter giveaway

Konkurss norisināsies 8 dienas un pēc konkursa beigām aicinu aplūkot vēlreiz šo rakstu, jo uzvarētājus es paziņošu šeit pat un tad jau sazināšos ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Ja nesaņemšu atbildi 3 dienu laikā, tad izlozēšu no jauna kādu citu cilvēku.

Lūdzu, pildot formu, nelietojiet mīkstinājuma un garumzīmes, jo tad man rādās ķeburi. 🙂

20160803-IMG_4213

Lai veicas un priecāšos, jo komentāru sadaļā padalīsieties, kādus matu kopšanas produktus lietojat šobrīd un varbūt arī esat atklājuši kaut ko ļoti feinu, par ko man noteikti būtu jāuzzina. 🙂

Arta

*Testa produkti
*Konkurss tapis sadarbībā ar Dove pārstāvjiem

4 Komentāri

  1. Betija Vuu

    nezinu, cik nu feins, bet man patīk Dermosil matu kopšanas produkti no Nature sērijas. tikai tas gan vairāk parastiem matiem, bez īpašām prasībām, man liekas. bet apmaiņā pret bērzu sulas smaržu to var piedot 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *