Latviešu ražotāju kosmētika: Attirance bambusa sērija

Latviešu ražotāju kosmētika: Attirance bambusa sērija

Sveikas!

Pēdējais pusotrā mēnesī blogos ir ļoti daudz runāts par Attirance kosmētiku un neliegšos, ka arī es esmu šo un to izmēģinājusi un gatava ar jums padalīties savā viedoklī.

Esmu jau pēdējo gadu laikā izmēģinājusi dažādus produktus, tāpēc šī noteikti nebija mana pirmā iepazīšanās ar zīmolu. Laikam visvairāk pirktais produkts mūsmājās ir ziepes – tās tur tiešām ir ļoti lielā izvēlē un labas – ādu nesausinošas un ar dažādiem aromātiem, no kuriem katrs var atrast savu. Ļoti patikušas ir arī dušas želejas, jo tām ir izteikti aromāti, kas man iet ļoti pie sirds – jo smaržīgāk, jo labāk. Vislabāk ir paticis kivi – zaļās tējas aromāts.

20160622-IMG_3097

Bet šoreiz es izmēģināju Bambusa sēriju, kura paredzēta taukainai ādai. Sērijā ietilpst dienas, nakts krēmi, kā arī skrubis sejai un roku krēms.

Dienas un nakts krēms.

20160622-IMG_3085

Ja godīgi, man abi šķiet visai līdzīgi, lai gan nakts krēms ir nedaudz treknāks. Konsistence ir vidēji bieza, tāpēc jāņem ļoti maz. Manā skatījumā tie ir vairāk barojoši nekā mitrinoši, bet pret to man nekādu iebildumu nav.

20160622-IMG_3080

Krēmi sola matēt sejas ādu un to arī 100% izdara – es tiešām biju pārsteigta. Iesūcas ādā arī ļoti ātri, ko es novērtēju tiešām augstu, jo man no rītiem nav daudz laika, lai gaidītu, kamēr viss sasūcas ādā.

20160622-IMG_3095

Manuprāt, tie ir labi ikdienas kopšanas produkti, ja jums nav nav nekādas super-duper prasības – fotošopēt krunkas ar krēma palīdzību vai kas tamlīdzīgs. 😀

Man ir gadījusies pieredze pagātnē, ka matējošie krēmi zem kosmētikas sāk rullēties un visādi citādi nesmuki uzvesties – dienas krēms neko tādu nedara, kas noteikti ir vēl viens plusiņš no manas puses.

Cena: 24 eiro.

Sejas skrubis.

Es pat neatceros, kad es būtu pēdējo reizi lietojusi šāda veida mehānisko skrubi, jo mana mīlestība pret Kiehl’s Overnight Peeling ir palikusi nepārspēta līdz šim.

20160622-IMG_3078

20160622-IMG_3074

Skrubis ir jāuzklāj uz sejas, viegli masējošām kustībām, jāpatur 3 minūtes un tad jānoskalo. Skrubis nav izteikti abrazīvs un un man  ir iepaticies to lietot pāris reizes nedēļā, kad ir sajūta, ka āda ir super nogurusi. Agrāk pēc šādu skrubju lietošanas, mana āda bija daudz jutīgāka un bija sajūta, ka es to esmu satraumējusi. Bet šis ir tieši tik maigs, lai nebūtu līdzīgu izjūtu, jo skrubējošās daļiņas, kā varat redzēt bildēs, ir ļoti sīkas.

20160622-IMG_3075-2

Cena: 20, 40 eiro

Roku krēms. 

20160622-IMG_3088

Iepakojums ir ļoti lakonisks. Te gan es varu nedaudz piesieties, jo man nepatīk mazais korķītis, kas jāuzskrūvē, jo, kad rokas sasmērētas ar krēmu, tad tas slīd ārā no rokām un reiz tas man aizskrēja tik tālu prom, ka nācās līst zem galda un ļoti ilgi meklēt. Tāpēc es priecātos par cita veida korķīti, piemēram, atvāžamu.

Bet vispār šis krēms no sākuma man aizceļoja uz somu, tad uz darbu, pēc tam atkal uz somu un beigās nokļuva sporta somā. Īsāk sakot, tas gandrīz visu laiku ir ar mani un tiek aktīvi lietots. Iesūcas vidēji ātri, bet tam ir ļoti labas barojošās īpašības un tā kā es bieži mazgāju rokas, tad brīžiem mana āda izskatās sausa – acumirklī novērš šo problēmu vismaz vizuāli.

Noteikti iesaku. Es tikko apskatījos mājas lapā – šobrīd bambusa roku krēmiem ir lieliskas cenas: 50 ml  – 2,76 un 120 ml  – 8,33 eiro.

Tiku arī pie dažādiem mini produktiem.

20160622-IMG_3107

20160622-IMG_3108

Dušas eļļu biju jau mēģinājusi iepriekš un, ja neesat droši, vai kas tāds jums varētu patikt, tad šis mini izmērs ir lieliska iespēja, lai pamēģinātu – man pašai loti patīk, jo pēc tam pat neprasās neko smērēt uz ādas. Tā jūtas pietiekami pabarota un mitrināta.

Par dušas želejām es jau stāstīju raksta sākumā – ļoti patīk.

Par matu kondicionieriem – šoreiz gan tā –  palika visai neitrāls iespaids. Nekādu īpašu efektu nemanīju. Un tagad man atmiņā atausa, ka esmu mēģinājusi arī šampūnu (protams, neatceros vairs, kādu), bet tā kā atkārtoti neesmu iegādājusies, tad domas man bija līdzīgas kā par kondicionieriem.

20160622-IMG_3113

20160622-IMG_3111

Kārtējo reizi Attirance man nav likusi vilties un, jā, daži produkti ir lielākas “zvaigznes” nekā citi, bet veikalā Tērbatas ielā 14 ir ļoti plašs piedāvājums – iesaku ielūkoties.

Kuri ir jūsu mīļākie Attirance produkti?

Arta

*Paldies Attirance par testēšanai piešķirtajiem produktiem – bija prieks izmēģināt un paust savu neatkarīgo viedokli! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *