Latviešu ražotāju kosmētika: Verana matu balzāms “Coconut”

Latviešu ražotāju kosmētika: Verana matu balzāms “Coconut”

Hei!

Skatos bloga bilžu mapīti un saprotu, ka ir sakrājies pietiekami daudz produktu, kas ir saistīti ar vienu tēmu – matiem. Tad, nu, šajā un pāris nākamajos rakstos parunāšu par matu kopšanas produktiem, ko pēdējā laikā esmu izmēģinājusi, kā arī noorganizēšu nelielu konkursu nākamā raksta ietvaros.

Pirms gandrīz diviem mēnešiem manās rokās nonāca kompānijas Verana kondicionieris matiem, kura galvenā sastāvdaļa ir kokosriekstu eļļa, kas papildināta ar dažādiem citiem labumiem, veidojot dabisku un “nesaķīmiķotu” produktu.

20160710-IMG_3246

Kaut kad sen man bija ļoti liela iedvesma sākt izmantot kokosriekstu eļļu skaistumkopšanā – palietoju pāris reizes un viss jau būtu bijis labi, ja ne mans lielais slinkums un nelietīgā kokosriekstu eļļas bundžiņa, kas ņēma un sapelēja. Principā ar to arī beidzās manas vēl nemaz nesākušās attiecības ar kokosriekstu eļļu.

Tāpēc es ļoti nopriecājos, ka, lai gan Verana kosmētika ir dabiska, tā nesatur ūdeni, kas neļauj visādiem mikrobiem augt un tāpēc produktu termiņš  ir 1,5 gadi. Tas nozīmē to, ka šoreiz man nesanāks neko sapūdēt. 😀

Tātad, atgriežoties pie stāsta par kondicionieri – tas ir jālieto 1-3 reizes nedēļā. No sākuma balzāms ir jāuzsilda karstā ūdenī (ieliekot visu pudeli kādā kārsta ūdens traukā). Rūpīgi jāiemasē galvas ādā un tad visos matos, tad jāuzliek dušas cepurīte, pēc tam jāaptin dvielis un jānoskatās vismaz viena 40 minūtes gara seriāla sērija, jo minimālais laiks, ko balzāmu ieteicams turēt ir 30 minūtes. Pēc tam jādodas uz dušu un mati jāizmazgā ar šampūnu. Gatavs. 🙂

Domāts tas ir vairāk bojātiem, novājinātiem matiem, kuriem nepieciešama atjaunošana un “dzīvības atgriešana”.

20160710-IMG_3248

Man šis ir kļuvis par brīvdienu un nesteidzīgo vakaru produktu, kad neesmu tik nogurusi, lai mana vienīgā vēlme būtu ātri ieskriet dušā un pēc tam gulēt.

Lietojot es izlaižu balzāma sildīšanu ūdenī daļu, kā arī matus ietinu vienkārši dvielī, neliekot virsū dušas cepuri, jo tā ir lieta, ko es katru reizi, kad esmu veikalā, aizmirstu nopirkt (ideja – varbūt dušas cepurīte varētu nākt komplektā ar balzāmu? ). 🙂

20160710-IMG_3251

Noturu es to matos vismaz stundu, ja ne vairāk, jo šī ir tā reize, kad mazāk nav labāk, ja gribas redzamus rezultātus.

Izskalojas kondicionieris no matiem viegli – nav tā, ka mati ir jāmazgā desmit reizes un tad tikai tie būs tīri. Pirmie izteiktākie rezultāti sāk parādīties pēc pāris nedēļām (lai gan teikšu, ka arī uzreiz mati izskatās daudz spīdīgāki), jo es pamanīju, ka tie mazāk pinkojas galos un arī otrajā dienā pēc mazgāšanas tie vēl joprojām izskatās labi. Mati saknes netaukojas pastiprināti un mati netiek saplacināti.

Es parasti matus žāvēju ar fēnu un apaļo ķemmi un uzreiz pēc žāvēšanas tie ir taisni un mirdzoši kā vēl nekad, ja esmu lietojusi Veranas balzāmu.

Ja runājam par negatīvajiem aspektiem, tad tādu izteiktu nav. Vienīgais, lai lietotu šo produktu, ir jāieplāno laiks, jo es sākumā biju kaut ko ne tā sapratusi (jo kurš gan lasa lietošanas instrukcijas? Ne jau Arta :D) un man likās, ka šis ir jālieto pirms katras mazgāšanas reizes un ļoti pārdzīvoju, ka man vienkārši nebija pa vakariem laika to lietot, jo atnākot deviņos, pusdesmitos mājās man nemaz negribējās vēl papildus gaidīt, kamēr produkts iedarbosies.

20160710-IMG_3249

Kopumā man patīk un, jāatzīmē, ka produkti ir ražoti Latvijā, kas atkal ir papildus bonuss. 🙂

Verana piedāvā arī produktus sejai, rokām, pēdam, dušai, vannai – visu piedāvājumu var apskatīt mājas lapā.

Cena: 10.89 eiro

Tilpums: 250 ml (noteikti pietiks kādam labam laikam)

Kur nopirkt? pasūtīt produkciju var mājas lapā.

*Testa produkts

1 Komentāri

  1. Pingback: Dove Regenerate Nourishment matu kopšanas produkti un KONKURSS | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *