Nivea Caring micelārie ūdeņi

Nivea Caring micelārie ūdeņi

Sveikas!

Esmu jau stāstījusi, ka man ar micelārajiem ūdeņiem attiecības ir kā pa kalniem – patika, ļoti nepatika un tagad atkal esmu “patīk” fāzē.

Micelārais ūdens ir ļoti ērts izgudrojums, jo aizstāj gan acu kosmētikas noņēmēju, gan sejas tīrīšanas līdzekli.

Manā īpašumā ir nokļuvuši divi Nivea micelārie ūdeņi – sausai ādai un jutīgai ādai.

20160727-IMG_3705

Nivea Sensitive Caring Micellar Water, 200 ml

Man ir kombinēta un jutīga āda, kurai ir nosliece uz izsitumiem. Sastāvā vīnogu kauliņu eļļa, kas nomierina, bet nekairina ādu. man ir arī mega sensitīvas acis, tāpēc pat acu kosmētikas noņēmējus pirmo reizi lietoju ar lielām bažām:” Kodīs vai nekodīs – tāds ir jautājums?”. Bet man par lielu prieku, micelārais ūdens ne tikai nekairina acis, bet arī lieliski noņem kosmētiku.

20160727-IMG_3701

Protams, šis ir visiem zināms fakts, bet nevajag berzēt acis ar samitrināto vates plāksnīti, bet gan maigi piespiest pie acs plakstiņa, īsu brīdi paturēt un gatavs – kosmētika tiek lieliski noņemta. Reizēm nākas šo procesu atkārtot, bet, ja negribas iedzīvoties priekšlaicīgās krunkās, tad acis neberzējam.

20160727-IMG_3704

Sejas kosmētiku ari noņem labi, es neteiktu, ka izcili, bet noņem. Es seju pēc tam tāpat nomazgāju, tāpēc dienas beigās tomēr visa, visa kosmētika ir nost. 🙂

Rezultātā sanāk, ka es šo vairāk izmantoju tieši acu kosmētikas noņemšanai, bet tāpat tas nemazina manu pozitīvo iespaidu par produktu.

Nivea Gentle Caring Micellar Water, 200 ml

Lai gan man nav sausa āda, arī šo es lietoju ar lielu patiku, jo kosmētiku tas noņem tikpat labi kā jutīgai ādai domātais. Atšķirība – tas ir mazu kripatiņu taukaināks, jo sastāvā ir mandeļu eļļa.

20160727-IMG_3710

Vispār man jau šķiet, ka abi micelārie ūdeņi ir ļooooti līdzīgi – ir nelielas nianses, bet pat, ja jums nav sausa vai jutīga āda, tomēr šos var droši pirkt un lietot jebkura ādas tipa īpašnieki.

Pat, ja jūs izmantosiet šo tikai acu kosmētikas noņemšanai, tad 200 ml jums kalpos ļoti ilgu laiku, it sevišķi ņemot vērā, ka cena ir ap 5 eiro (skatos, ka šobrīd e-maximā ir 3 eiro – līdz 10.08.2016).

Vai es iesaku? Jā, jā, jā 😀

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *