The Body Shop lielākais vasaras jaunums – 5 dažādas sejas maskas

The Body Shop lielākais vasaras jaunums – 5 dažādas sejas maskas

Sveikas!

Ko darīt, ja Tev ir atvaļinājums, laiks ir nejauks un lietains un negribas pat iet ārā no mājām? Mans piedāvājums – veltīt šo laiku sev. Tāpēc sēžu gultā ar karsta ūdens krūzi, matus esmu iezieķējusi ar kokosriekstu kondicionieri, uz sejas maska, fonā skan M83 un blakus grāmata, kurai pieķeršos vēlāk, bet šobrīd klēpī dators un vēlme uzrakstīt bloga rakstu. Lielisks komplekts lietainai dienai.

Šodien gribu pastāstīt par The Body Shop jaunajām sejas maskām, kas varētu būt viens no lielākajiem hitiem šomēnes blogosfērā un kosmētikas mīļotāju vidū.

20160727-IMG_3798

Sākot no 4. augusta The Body Shop būs pieejamas 5 jaunas sejas maskas – Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask, British Rose Fresh Plumping Mask, Ethiopian Honey Deep Nourishing Mask, Chinese Ginseng & Rice Clarifying Polishing Mask un  Amazonian Acai Energising Radiance Mask.

Nedaudz par katru.

Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask – ādai, kuru nepieciešams attīrīt no netīrumiem ar toksīniem, lai palīdzētu tai atgūt veselīgu starojumu.

British Rose Fresh Plumping Mask – ādai, kurai nepieciešams atjaunot mitruma līmeni.

Ethiopian Honey Deep Nourishing Mask – ādai, kurai nepieciešama intensīva barošana, tā tā atkal kļūtu maiga un gluda.

Chinese Ginseng & Rice Clarifying Polishing Mask – pelēcīgai ādai ar nevienmērīgu toni, kurai nepieciešama intensīva kopšana.

Amazonian Acai Energising Radiance Mask – ādai, kurai nepieciešams tūlītējs atsvaidzinājums, lai novērstu noguruma un stresa radītās sejas.

Masku sastāvā tiek izmantotas 100% veģetāras sastāvdaļas (Himalaju ogļu, asaī ogu un  Britu rozes maskas ir 100% vegānas) un netiek izmantoti parafīni, minerāleļļas, silikoni.

Manā lietošanā ir nonākušas trīs no piecām sejas maskām un pastāstīšu savas domas, sajūtas par katru no tām.

British Rose Fresh Plumping Mask

20160727-IMG_3804

Šī bija pati pirmā maska, ko izmēģināju, jo mani apbūra maigais rožu aromāts, kas ir tik svaigs un iedvesmojošs un ievārījuma līdzīgā konsistence, ka nespēju pretoties ne mirkli.

20160727-IMG_3776

Maska ir ļoti atsvaidzinoša un, uzklājot to, es tiešām iesaku neskraidīt apkārt, nemēģināt izdarīt 101 mājas darbu, bet vienkārši apgulties un baudīt. Baudīt un sajust, kā āda lēnām saņem tik ļoti trūkstošo mitrināšanu un kā tā klusām pasaka: “Paldies…” Tā kā maska īsti nesacietē, tad šī ir viena no tām, ar kuru var aizrauties un noturēt ilgāk nekā ieteicams un katru reizi es izdaru tieši tā. 😀 Bet nekas slikts nav noticis – rezultāta tiešām āda izskatās svaigāka, atsperīgāka un tonizētāka. Lieliska maska pirms kāda pasākuma un dienās, kad noguruma pēdas met atblāzmu arī sejā – ātrs un ērts veids, kā ātri savest seju kārtībā.

20160727-IMG_3788

Himalayan Charcoal Purifying Glow Mask

20160727-IMG_3779

Šī maska ir īsts niknulis. Niknulis, jo uzklājot, var just kā tā iedarbojas, savelkot ādu, radot nedaudz atsvaidzinošas sajūtas – diezgan grūti aprakstīt, bet noteikti ir tā, ka es jūtu, ka man uz sejas ir maska. Principā sajūtas līdzīgas kā no maskām ar piparmētrām, bet šeit laikam tas tiek panākts ar tējas koka eļļu, kas ir sastāvā. Es nevaru 100% teikt, ka man patīk šīs sajūtas – man tās ir nedaudz par spēcīgu, tāpēc šo masku uz sejas es turu apmēram 5 minūtes (uzrakstīju šo un sapratu, cik mana āda ir kļuvusi cimperlīga, jo agrāk varēju zieķēt, ko gribēju un nekāda vaina :D). Maska arī ātri sacietē, tāpēc tās piecas minūtes ir pietiekami, lai jau būtu kāds efekts.

20160727-IMG_3782

Patiks taukainas, kombinētas ādas īpašniekiem, jo, manuprāt, sastāvā ir tas viss, kas nepieciešams tieši šādiem ādas tipiem. Interesanti, ka man bija uzmetusies viena nejauka zemādas pumpa, kas niezēja un sāpēja, uzklāju sejas masku un apsārtusī un niezošā āda tika nomierināta, un pēc tam varēju dzīvoties kādu laiku mierā. Rezultātā mana āda vizuāli izskatās svaigāka un sajūtu ziņā ir ļoti atsvaidzinoša sajūta. Rezultāts man patīk, bet tā kā es neciešu piparmētras kosmētikā un šoreiz sajūtas ir ļoti līdzīgas kā maskām ar piparmētru, tad izjūtu ziņā varbūt es neesmu lielākais fans. Varbūt sausas un jutīgas ādas īpašniekiem šī būs par spēcīgu, bet problemātiskai ādai šī ir īsts atklājums.

Chinese Ginseng & Rice Clarifying Polishing Mask

20160727-IMG_3802

Šī ir mana mīļākā maska no visām trim, lai gan sākumā es biju 100% pārliecināta, ka tā būs rožu maska.

Tā kā es maskas parasti klāju vakaros, tad šī ir perfekta vakara relaksējošā maska. Kad atver bundžiņu, tad liekas, ka smarža ir tāda – nekas īpašs, bet uzklājot uz sejas, mani pārsteidza maigais un rimtais aromāts, ko es sāku sajust un mani pārņēma pilnīga relaksētības sajūta.

20160727-IMG_3787

Es šīs maskas lietoju gan pa vienai, gan pa pārīšiem un šī ir perfekta maska pēc Himalaju ogļu maskas, jo komplektā abas man rada sajūtu, ka esmu ādai devusi visu, kas tai nepieciešams ekspress kursa veidā. Ja gribās īpaši skaistu ādu pirms kāda pasākuma, tad var sākt ar šo un pēc tam turpināt ar rožu masku  – efekts tiešām būs acīmredzams uzreiz. Lietojot vienu pašu, āda izskatās veselīgi sārta un vizuāli pat nedaudz jaunāka.

20160727-IMG_3784

Kas visām maskām kopīgs? Lietojot jebkuru no šīm maskām rezultātā āda izskatīsies daudz svaigāka, možāka un tonizētāka. Ar to var rēķināties, iegādājoties jebkuru no jaunajām maskām.

Maskas var kombinēt ne tikai kā to daru es, klājot vienu pēc otras, bet arī klājot vairākas maskas uzreiz. Neliels uzskates materiāls:

thebodyshopblogam

Maskas ir ekonomiskas un tiešām nevajag daudz, lai noklātu visu seju. Tas protams, priecē, jo cena nav budžeta klases, vairāk tomēr vidēja. Bet ir tā vērts, manuprāt.

Cena: 28.80 eiro

Kur nopirkt? TBS tirdzniecības vietās

Kura no maskām jūs visvairāk ieinteresēja?

 

 

3 Komentāri

  1. Pingback: Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *