Vēja izbužinātas lokas ar Schwarzkopf Professional OSIS+

Vēja izbužinātas lokas ar Schwarzkopf Professional OSIS+

Sveikas!

Man noteikti var iedot medaļu par spēju izvēlēties īsto laiku, kad veidot šo rakstu, jo vasara jau tuvojas tās izskaņai, bet labāk vēlāk nekā nekad.

20160727-IMG_3714

Runa šoreiz ir par Schwarzkopf Professional Osis + produktiem, kas ir domāti vasarīgiem matu sakārtojumiem – sāls spreju un gēlu, kas rada mitru matu efektu.

Es gan sāls sprejus ik pa laikam lietoju arī ziemā, jo… tas ir vienīgais veids, kā es māku sev uztaisīt lokainus matus. 😀 Ar matu veidošanu man ir tāpat kā ar manikīru – divas kreisās rokas, tāpēc manā prasmju bilancē ietilpst tikai matu taisnošana, matu žāvēšana ar apaļo ķemmi, aste, čupčiks galvas vidū un sāls spreja lokainie mati. Tieši tik advancēta es esmu. 😀

20160727-IMG_3716

Mans mīļākais līdzeklis pret karstumu arī ir no Osis+, tāpēc prieks, ka kolekcijai vēl ir pievienojies viens labs cīņubiedrs – sāls sprejs.

20160727-IMG_3720

Es matus ar sāls spreju veidoju pavisam vienkārši – iepūšu mitros matos un veidoju tos ar rokām, vienlaicīgi žāvējot matus ar fēnu. Paņemu matu šķipsnu, samurcu plaukstā un pažāvēju – tādā veidā apstrādājot visu galvu. Citreiz sataisu vēl nekārtīgu copi galvas vidu, pastaigāju kādu pusstundiņu un gatavs – mana frizūra gatava. Agrāk izmantoju difūzeri, bet atzīšos, ka rezultāts man ir tieši tāds pats kā ar rokām, jo mani mati ir visai pakļāvīgi un viegli ieveidojas (un tikpat viegli “izveidojas”… :D). Protams, var iepūst spreju un ļaut matiem dabiski izžūt, bet man nepatīk, ka pie saknēm tad tie izskatās nedaudz pieplakuši un vispār vējš un mani mati nav pārāk laba kombinācija.

Attēls no www.weknowmemes.com

Sprejs ir noturīgs, bet nesaķepina matus un nepadara tos “kraukšķīgus”. Tas izpilda visus tos nosacījumus, ko mēs sagaidam no sāls spreja, tā kā iesaku kā labu esam.

20160727-IMG_3722

Savukārt ar gēlu mitru matu efektam man neizveidojās tik labas attiecības gluži vienkārši viena iemesla dēļ – nekad man nav paticis mitro matu efekts un man tādi mati nepiestāv. Produkts ir labs – ar to var radīt  – “es tikko no pludmales” matu efektu – tādi nedaudz lokaini, nedaudz mitri un mazliet seksīgi. Bet man nepiestāv un tas vienkārši nav mans stils, tāpēc es neesmu sajūsmā. Problēma varētu būt tajā, ka mani mati nav īpaši biezi un tad tie izskatās ne pēc kā, bet biezu matu īpašniecēm varētu patikt. Katrā ziņā, ja šovasar ir par vēlu, tad nākamvasar var izmēģināt. 🙂

20160727-IMG_3725

Vai jūs lietojat sāls sprejus? Un vai esat mēginājuši šovasar mitro matu trendu?

*Testa produkti

6 Komentāri

 1. Brigita

  Nekad neesmu sapratusi kāpēc ir kosmētikas grupas (dekoratīvās, kopjošās, matu), ko sadala pa attiecīgajām sezonām. Kāpēc gan lai rudenī nevarētu staigāt ar seksīgiem matiem vai rozā plakstiņiem, ja tā gribas? Un, ja attiecīgā maska strādā lieliski uz tavas ādas, vai to nelietot, ja pastāv uzskats un to reklamē kā vasaras produktu?
  Visādi citādi foršs raksts, gribu to sāls spreju. 😀 Nākamreiz gan pieliec bildi kā Tev viņš izskatās. 😉

  Brigita
  http://www.brigitadambe.com

 2. Arta

  Protams, nav jāseko, ja nva tādas vēlmes un jādara, kā sirds kāro. Bet produktu kontekstā, ar mitru matu efektu rudenī… nu nez, es negribētu staigāt. 😀

  Centīšos, tik tas tā grūtāk nokoordinējams, jo, kad ir mati gatavi, tad nav iespējas nofotografēt, kad ir iespēja, mati nav gatavi 🙂

 3. Alīna Žukauska

  Patika apraksts ar matu veidošanas prasmēm, lika pasmaidīt 🙂 man ir tāpat un pat vēl trakāk, neesmu mēģinājusi sāls spreju vai mitro matu efektu. Mani taisnie, gludie, smalkie mati ikdienā pacieš tik vien fēnu ar ķemmi, pa retam taisnotājs.

  1. Arta

   Mums laikam līdzīgi matu ieveidošanas rituāli 😀 bet sāls sprejs ir foršs variants, ja sagribās ko citādāku ikdienā – esmu vairākus mēģinājusi pa šo laiku un pa lielam jau visi pilda vienu un to pašu funkciju, bet daži tos matus padara tādus kraukšīgus, kas nav forši.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *