Jaunie izgaismotāji no L’Oreal un Maybelline

Jaunie izgaismotāji no L’Oreal un Maybelline

Hei!

Šoruden divi no populārākajiem budžeta klases zīmoliem ir nākuši klajā ar daudz, daudz jaunumiem. Pastāstīšu par dažiem no tiem un sākšu ar izgaismotājiem.

Maybelline piedāvā zīmuļveida krēmveida izgaismotāju, savukārt L’Oreal pieturas pie klasiskākām vērtībām – pūderveida tekstūras.

20160821-IMG_4698

Maybelline Strobing Stick ir mirdžoss krēmveida produkts, ko ir ļoti ērti uzklāt – es to daru ar pirkstiem – pāris plikšķi un gatavs.

20160821-IMG_4724

Tik tālu viss ir lieliski, bet… Dienas otrajā pusē tas sāk sadalīties, daļēji pazust un sāk izskatīties neglīti. Ja no rīta es jūtos tā, it kā mana seja izskatās svaiga, mirdzoša (šim ir tas “pareizais” mirdzums – ne pārāk daudz un ne maz), tad dienas beigās man gribās ātrāk visu notīrīt nost. Esmu mēģinājusi ar vairākiem tonālajiem – rezultāts visiem ļoti līdzīgs.

20160821-IMG_4726

Rezumē – ideja, vizuālais izpildījums un iepakojums, tonis – viss ir lieliski, bet darbība nedaudz sarūgtina.

L’Oreal savukārt papildina savu True Match sēriju ar divu toņu izgaismotājiem. Viens ir no vēso toņu paletes, otrs silto.

20160821-IMG_4713

Tā kā gan jau zināt, ka esmu izteikta Sniegbaltīte un mans ādas tonis ir ļoti gaišs, tad, ieraugot abus toņus, biju 100% pārliecināta, ka gaišākais būs man pašā laikā, savukārt tumšāko man nebūs, kur likt.

20160821-IMG_4702

20160821-IMG_4710

20160821-IMG_4703

Bet, palietojot pārmaiņus gan vienu, gan otru, sapratu, ka tieši tumšākais un siltākais izskatās dabiskāk, jo gaišais veido pārāk zilganu atspīdumu, kas atkal – uz dienas beigām man vairs nepatika kā izskatās. Protams, var gadīties, ka darba WC apgaismojums ir nedaudz kreiss, jo man sāk šķist, ka dienas beigās man vairs nepatīk nekas. 😀

20160821-IMG_4728

No kreisās: L’oreal vēsā toņa izgaismotājs, L’Oreal siltā toņa izgaismotājs un Maybelline Strobing stick

Istenībā attēlā var arī pamanīt, ka Maybelline finišs nav tik viendabīgs un līdz ar to arī nav brīnums, ka dienas beigās tas sāk dalīties.

Bet, ja atgriežamies pie L’Oreal – esmu apmierināta ar šo produktu – galvenais ir atrast pareizo toni, kas vairāk piestāv, bet viennozīmīgi šis ir “ņemams”. 🙂

Šoreiz uz sejas neatrādu, jo mans super advancētais gaismas avots – logs –  nespēj piegādāt tik daudz gaismas, lai kamera noķertu izgaismotāju.

Vai esat mēģinājušas kādu no šiem jaunumiem? Kādi iespaidi?

*testa produkti

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *