Kiehl’s Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

Kiehl’s Nightly Refining Micro-Peel Concentrate

Hei!

Kopš es pamēģināju Kiehl’s Overnight pīlingu, esmu tam bijusi tik ļoti uzticīga, ka vairs nevienu citu šāda tipa līdzekli savai ādai nelaižu pat tuvumā.

Tāpēc es ļoti, ļoti ilgi nevarēju saņemties sākt lietot Kiehl’s pavasara jaunumu – mikropīlinga koncentrātu, jo man šķita, ka diez vai tas pārspēs manu favorītu.

20160522-IMG_2427

Es šoreiz nestāstīšu tik daudz par sastāvu, jo Kiehl’s ir viens no tiem zīmoliem, kura produktu sastāvs ir labs (manuprāt) un viņi vienmēr cenšas atrast un “izspiest” maksimumu no dažādiem augiem, sēklām, eļļām. Bet, ja nu kādu interesē ražotāja apraksts, tad to var atrast šeit.

Mana pieredze: Šis ir ļoti maigs pīlings, es pat teiktu, ka tik maigs, ka sākumā šķiet, ka tas neko nedara. Vismaz es tā biju pārliecināta pirmo nedēļu, tāpēc atliku to malā…uz vairākiem mēnešiem. Vasaras noslēguma pieķēros tam atkal klāt ar lielu apņēmību un atkal likās, ka efekts nekāds, bet pēc pāris nedēļu lietošanas, man sāka likties, ka pumpu atstātās rētas ir mazāk manāmas un āda izskatās dzīvīgāka. Bet tomēr es neteiktu, ka šis būs viens no tiem produktiem, kas sniedz ļoti ievērojamas pārmaiņas – tas drīzāk ir kluss cīnītājs, kas ļoti labi varētu draudzēties ar jutīgām ādām, kas nemīl spēcīgus produktus. Ja Overnight Biological Peel  es lietoju tad, kad ādai ir izteikti nepieciešama palīdzība (esmu jau teikusi, ka tas lieliski palīdz periodos, kad ir pumpas), tad šis ir vairāk tāds ikdienas(ik nakts) variants, ko var lietot droši katru nakti un nebaidīties, ka ādai varētu kaitēt, jo tas būs par spēcīgu.

Manu mīlestību pret Over Night pīlingu šis nepārspēj, bet katram savs – es domāju, ka tie, kas ir iecienījuši ļoti maigus līdzekļus, iemīlēs arī šo.

Kurš ir jūsu mīļākais sejas skrubis?

*Testa Produkts

2 Komentāri

    1. Arta

      tas nav gluži pretpumpu līdzeklis, es vienkārši atklāju over-night biological pīlings man palīdz, kad kaut kas sametās. Bet šis ir ļoti maigs un pumpu atstātās rētas kļūst mazāk manāmas. Bet kā pretpumpu līdzekli šo gluži nevar izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *