Lotos Pharma: Good Sleep Spray

Lotos Pharma: Good Sleep Spray

Mēs visas zinām, cik svarīgs ir pilnvērtīgs nakts miegs, lai ne tikai justos labi, bet arī izskatītos moži un pievilcīgi. Diemžēl gan realitātē tieši šis faktors nereti tiek “apbižots” – darbs, mācības, stress, bērni, vēla un naksnīga seriālu skatīšanas, kas bieži vien norīt šādi:” Es vēl tikai vienu sēriju un tad gan iešu gulēt. Nu, labi, vēl vienu. Ko, ir jau trīs naktī?!”.

Es noteikti esmu starp tiem, kam arī dzīvē pietrūkst pilnvērtīgs miegs, bet manā gadījumā tas ir nedaudz citādāk, jo mani ļoti ietekmē sezonalitāte. Vasarā guļu kā beigta, savukārt rudenī, kad paliek tumšāks, mani sāk mocīt bezmiegs, kas parasti ilgst visu ziemu un līdz pat vēlam pavasarim.

Pagājušajā gadā, kad sūdzējos draudzenei (kārtējo reizi, protams), tad viņa ieteica palietot melatonīnu, ko es, protams, neizdarīju. Un velti, jo es būtu varējusi sev aiztaupīt daudzas bezmiega stundas un justies daudz labāk savā ikdienā.

20160926-img_5659

Melatonīns ir hormons, ko izstrādā mūsu ķermenis. Principā, tas ir “miega hormons”, kas tiek izstrādāts diennakts gaišajā periodā. Bet, ja mūsu ritms ir sajaukts, daudz stresa, tad ķermenis neizdala šo hormonu pienācīgos apjomos, kas rezultējas bezmiegā.

Kad saņēmu paciņu no Lotos Pharma ar šo jaunumu, tad ļoti nopriecājos, jo beidzot varēju dzīvē pārbaudīt, vai melatonīns ir tas, kas pietrūkst manam organismam.

20160926-img_5670

Sprejs ir jāsakrata pirms lietošanas un jāiepūš zem mēles apmēram 20 minūtes pirms gulētiešanas. Ja sanāk daudz ceļot un mainīt laika zonas, kas parasti ļoti negatīvi ietekmē spēju normāli gulēt, tad sprejs ir paredzēts arī šādām situācijām.

20160926-img_5667

Mana pieredze: Īsi un vienkārši: guļu kā neesmu gulējusi pēdējos 10 gadus šajā gada periodā. Pat vīrs ir novērojis, ka tajās reizēs, kad izmantoju spreju, pēc pusstundas esmu jau ciešā miegā. Man jau sāk šķist, ka tas ir kaut kāds maģiskais “atlūšanas” sprejs, kura izstrādē ir piedalījušās miega laumiņas. 😀 Es gan to nelietoju katru nakti, bet gan dienās, kad jūtu, ka kaut kas šāds varētu būt nepieciešams. Bet, ja esmu sportojusi vai devusies garā vakara pastaigā, tad cenšos aizmigt bez palīglīdzekļiem. Bet tā kā tagad es eju gulēt daudz laicīgāk, tad arī mana produktivitāte un koncentrēšanās spējas ir daudz labākas un piecelšanās man nav tik lielas mokas.

20160926-img_5661

Es nekad mūžā neesmu lietojusi miega zāles un ceru, ka arī nevajadzēs, bet pret šāda veida dabiskiem līdzekļiem man noteikti nav iebildumu.

Protams, jāatceras, ka mūsu organismi ir dažādi un, jā, Good Sleep Spray palīdz man, bet es noteikti nevaru galvot, ka tas palīdzēs visiem.

Nopirkt var aptiekās.

Aptuvenā cena: 9.20 eiro (šeit šobrīd ir 15% atlaide, varbūt arī citās aptiekās ir atlaides)

Kā jums ar gulēšanu gada tumšajā periodā?

*Testa produkts

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *