DSD De Luxe ārstnieciskā matu kosmētika

DSD De Luxe ārstnieciskā matu kosmētika

Sveikas!

Kārtējo reizi esmu blogu pametusi novārtā, bet tas ir kaut kāds trakums – kā esmu atpakaļ darbā, tā laika un spēka vispār nekam vairs neatliek. Agrāk tā nebija, tāpēc vai nu es strādāju pārāk daudz vai arī veca palieku – īsti saprast nevaru 😀

Bet šovar sēžu ar foršajām The Body Shop maskām uz sejas, ar silta melleņu dzērien krūzi pie sāniem un saprotu, ka ir jāapvieno patīkamais ar lietderīgo, proti, bloga rakstu.

Šodien bloga zvaigzne būs matu produkti no man līdz šim neizpētīta zīmola – DSD De Luxe.

20160926-img_5599

DSD De Luxe ietilpst starp ārstnieciskās kosmētikas pārstāvjiem, jo klāstā ir līdzekļi matu augšanas veicināšanai, pret matu izkrišanu, kā arī pretblaugznu kareivji. Iegādājami tie ir aptiekās – Benu, Mēness, Latvijas un internetaptieka.lv

Es izmēģināju ceļojuma izmēra komplektu, kurā ietilpst keratīna šampūns, balzāms un matu maska.

20160926-img_5607

20160926-img_5610

20160926-img_5605

Produkti gan atjauno bojātus matus, kā arī cīnās pret matu izkrišanu.

Rudeņi ir periods, kad mani pārņem sajūta, ka mani jau tā ne pārāk biezie mati kļūst vēl plānāki, jo mati aiz manis paliek visur – ķemmēs, dušā, uz grīdas… Un tad jau jāsāk bažīties, vai uz tās galvas vēl kaut kas vispār paliks, kas noteikti liekas mazliet biedējoši abu dzimumu pārstāvjiem.

Sastāvā produktiem ir dažādas matus stimulējošas vielas un, lietojot produktus regulāri, ražotājs sola, ka tie kļūs specīgāki un kuplāki.

20160926-img_5601

Manas domas:  Lai gan man ir ceļojuma izmēra produkti, tie man kalpoja tiešām ilgi, jo patēriņš nav liels. Smarža tiem ir patīkama, neuzbāzīga un matos nesaglabājas ilgi. Uzreiz pēc izmazgāšanas tie ir gludi. Tiešām ļoti gludi un, ja matus vēl žāvē ar apaļo ķemmi, tad tāds mājas frizētavas efekts ir panākams visai viegli. Es gan neteikšu, ka tas būtu raksturīgs tikai šiem produktiem, jo līdzīgu gluduma efektu esmu panākusi ar ar citiem matu kopšanas produktiem, bet tiem, kas mūždien cīnās ar matu pūku, šis efekts noteikti varētu patikt.

Produktus es lietoju ilgāku laika periodu, kamēr izlietoju, pa vidu nejaucot ar citiem matu kopšanas līdzekļiem, jo es vēlējos saprast, kādu iespaidu tie atstāj uz manu “matkriti”.

Un ziniet, mati tiešām krita mazāk ārā un joprojām nav tā, ka tie būtu visur ,kā tas bija pirms tam. Tā kā šis noteikti ir liels “win”. Es, protams, nezinu, cik ilgi šis efekts saglabāsies, jo kā jau sākumā minēju, DSD ir ārstnieciskā kosmētika un tas nozīmē, ka ideālā gadījumā tā būtu jālieto vēl ilgāku laika periodu, bet āķis man lūpā ir un jūtu, ka būs nepieciešams papildinājums manā vannas istabas plauktiņā.

Bet, diemžēl ir arī kāds darvas piliens jāielej medus mucā. Principā, ar šo problēmu esmu saskārusies lietojot jebkurus matu kopšanas produktus, kuru sastāvā ir keratīns, jo, jā, tie ir gludi, bet līdz ar to tie ir biežāk jāmazgā, jo mati ātri vien sāk izskatīties pieplakuši. Esmu dzirdējusi, ka citiem taukojas ātrāk, bet manā gadījumā tie zaudē formu otrajā dienā un…nu, jā, īsāk sakot, man ne pārāk patīk, kā izskatās. Tie, kas matus mazgā katru dienu noteikti ar šādu problēmu nesaskarsies, bet es to daru ik pārdienas un tad sanāk, ka tā otrā diena ir kaut kā jāpārcieš. 😀

Bet, ja es izvērtēju šo negatīvo aspektu attiecībā pret to, ka matu ārā krišana samazinās, tad otrais faktors noteikti uzvar. Un es noteikti arī nesaku, ka cilvēks, kuram ir pieci mati uz galvas pēkšņi tiks pie lauvas krēpju cienīga galvas apmatojuma, bet nedaudz situāciju ir iespējams  uzlabot.

Vairāk par katru produktu var palasīt ražotāja mājas lapā http://www.dsddeluxe.lv/.

Ar cenām var iepazīties šeit.

Kādu ārstniecisko kosmētiku matiem esat mēģinājušas jūs?

*Testa produkts

4 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *