Biotherm Total Renew. Oil sejas mazgāšanas līdzeklis

Biotherm Total Renew. Oil sejas mazgāšanas līdzeklis

Hei!

Gribu jums šodien pastāstīt par sejas attīrīšanas līdzekli no Biotherm – Total.Renew. Oil. Līdzeklis man iepatikās jau no pirmās lietošanas reizes, bet p īstam to iemīlējusi esmu tikai tagad -rudenī, jo tas ir uz eļļas bāzes un es nezinu, kāpēc, bet produktus, kuru sastāvā ir eļļa, man patīk lietot tieši rudens periodā. 20160710-IMG_3272

Tā ir eļļa, kura pati uzputojas – nav pat nepieciešams to “aktivizēt” ar ūdeni, lai gan es to parasti daru.

Super maiga, bet lieliski notīra visus netīrumus un tā ir piemērota gan lietošanai vakarā, gan arī no rīta.

20160710-IMG_3256

Aromāts ir ļoti maigs un neuzbāzīgs, bet, kad tīru seju vakaros, tad kaut kas tajā mani nomierina – ir sajūta, ka beidzot garā darba diena ir galā un varu relaksēties.

Produkts nesavelk ādu un nav tā sajūta, ka viss mitrums ir izvilkts no sejas, kā tas mēdz gadīties ar citiem līdzekļiem.

Eļļa nekož acīs, kas man ir ļoti svarīgi, jo man ir ārkārtīgi jutīgas acis, kurām nepatīk daudzi produkti, bet ar šo viss ir kārtībā.

20160710-IMG_3269

20160710-IMG_3261

Jāpiebilst,  ka produktu vajag pavisam nedaudz, jo lai gan lietoju to lielu daļu no vasaras, tas ir tikai pusē.

Kad es izlietošu savus super mega attīrošo līdzekļu krājumus, tad es noteikti iegādāšos jaunu iepakojumu, jo manu jutīgo acu dēļ man nemaz nav tik viegli atrast produktus, kas ir ne tikai iedarbīgi, bet arī nekairina acis, tāpēc, ja ko atrodu, tad noteikti ielieku savā “Pirkt atkārtoti” listē.

Vispār Biotherm līdz šim bija man neizpētīts zīmols, bet, izmēģinot vairākus produktus, esmu sapratusi, ka tie ir labi (lai gan kā jau jebkuram zīmolas tas gadās, ne visi produkti man der) un savā būtība visai nesarežģīti, jo neapdullina ar super skaļiem lozungiem, bet klusiņām dara savu darbu – pilda solīto.

Cena: ap 30 eiro

Kurā periodā jums visvairāk patīk lietot eļļas bāzes produktus? Vai arī jūs lietojat tādus visu cauru gadu? vai varbūt nelietojat vispār?

Arta

*Testa produkts

 

 

 

4 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *