Neliels ieskats jaunajā NYX veikalā

Neliels ieskats jaunajā NYX veikalā

Hei!

Kā jau varbūt esat pamanījuši sociālajos portālos un blogos, tad 22. oktobrī Rīgā atvērsies lielākais NYX veikals Baltijā.  Šodien man un citiem lūgtajiem visiem bija iespēja apmeklēt jauno veikalu u novērtēt, kā tad tas īsti viss izskatās dzīvē. Un es jums teikšu, ka jebkuram makeup mīlim šī būs mazā paradīze, no kura iziet ar tukšām rokām būs visai pagrūti. Veikalā ir atrodami produkti gan ar trakām un neikdienišķām krāsām, gan arī produkti, ko noteikti varēs izmantot arī ikdienas grimā. Un cenas ir daudz draudzīgākas nekā iepriekš(iegāju pirms tam tieši Douglas veikalā un daži lūou produkti tagad noteikti ir atrodami par kādiem 3, 4 eiro lētāk), jo tās ir pielīdzinātas ārzemju veikalu cenām.

Lai gan telpas nav super lielas, tomēr stendi ir sakārtoti ļoti pārdomāti un sadalīti sekcijās – lūpu, acu, sejas produkti. Izvēle ir ļoti plaša.

Es gan šoreiz nevarēju uzkavēties pārāk ilgi, bet, tā kā ierados laicīgi, tad paspēju vēl uzņemt dažus kadrus ar produkciju pirms trakajām ļaužu burzmām.

img_6139-1

img_6151-1

Jācer gan, ka līdz oficiālajai veikala atklāšanai visiem produktiem būs pieejami testeri, jo pagaidām vēl tie ir pieejami pusei produktu.

img_6156-1

Krāsas, toņi un dažādas tekstūras -ir, no kā izvēlēties.

img_6137-1

img_6145-1

img_6142-1

img_6141-1

img_6138-1

img_6143-1

img_6149-1

img_6148-1

img_6159-1

img_6161-1

img_6169-1

img_6157-1

 

img_6140-1

Es zinu, ka ļoti daudzi gaidīja Lip Lingerie lūpu krāsas – tad saku, ka tās ir pieejamas. Es gan šoreiz nedalu visu sajūsmu par šiem produktiem, bet tā ir gluži mana preference, jo deviņdesmito gadu brūngano lūpu stils mani nevienā brīdī nav īsti aizrāvis, bet visiem faniem pavisam drīz būs iespēja gan nosvačot, gan iegādāties. 🙂

img_6177-1

Zinu, ka bilžu nav mega daudz, bet kaut kādā brīdī nofotografēt kaut ko kļuva jau par neiespējamo misiju. 😀

Es pati visu vēlreiz kārtīgi izpētīt aizdošos kaut kad nedaudz vēlāk, kad nebūs tik daudz cilvēku, bet pirmie iespaidi ir ļoti, ļoti labi.

Veikala adrese: Aspazijas bulvāris 32 (tieši blakus Narvesen veikalam, kas atrodas uz stūra).

Vairāk info par atvēršanas nedēļas nogales akivitātēm var atrast Facebookā.

Vai plānojat apmeklēt NYX veikalu?

Atgādinu, ka vēl varat paspēt piedalīties manā mini konkursā, kurā arī var laimēt pāris NYX produktus. 🙂

 

18 Komentāri

  1. Agnese

    Pagaidām palasīšu par citu pirmajiem iespaidiem un apskatīšos bildes, un tad kad norims un būšu izdomājusi, ko es gribētu, tad došos apskatīt klātienē, lai nepaslīd roka un nesapērku visu, ko gribas, bet nemaz nevajag mirkļa iespaidā. Un pārāk lielas cilvēku masas ir nogurdinošas, un kārtīgi apskatīties tāpat nav iespējams.

  2. Una

    Forši, ka NYX atver veselu veikalu arī Rīgā. Tā laikam viņiem jaunā stratēģija, ASV arī atsevišķie veikali tikai šajā gadā sāka atvērties. Cik noprotu no bildēm, tad tāds pats koncepts kā visur, mazizmēra veikaliņi, bet pilni ar daudz foršām lietām.. 🙂 Lai laba iepirkšanās! 🙂 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *