Pien- Dairy SPA šampūns

Pien- Dairy SPA šampūns

Hei!

Rudens sākumā pašmāju zīmols Pien- Dairy Spa laida klajā savu jaunāko lolojumu – šampūnu. Esmu jau jums stāstījusi par dažiem citiem viņu produktiem un to visu var izlasīt šeit.

Pien- ražo ādas kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā ir vērtīgās piena sūkalas. Piens noteikti ir iemīļots skaistumkopšanas produkts jau no seniem laikiem, kaut vai, ja atceramies leģendas par Kleopatru, kas esot mazgājusies piena vannās… Un, nav pat jāskatās tik tālu svešzemēs, arī latvieši ir ticējuši piena maģiskajam spēkam un apdziedājuši to tautasdziesmās:

Kur tu augi smuka meita,

Ka es tevi neredzēju?

– Es uzaugu pie māmiņas,

Sarkan’ rožu dārziņā.

Pienu ēdu, pienu dzēru,

Pienā muti nomazgāju. LD 5436

20160926-img_5709

Esmu jau agrāk stāstījusi, ka es neesmu šo produktu aromāta fans, tāpēc neko daudz par šo aspektu nekomentēšu. Tikai teikšu, ka produktiem raksturīgais aromāts piemīt arī šampūnam, bet matos tas nesaglabājas.

Un, es ceru, ka drīz mums jau būs iespēja iegādāties produktus ar alternatīvu aromāta versiju, tā kā turu īkšķus par to. 🙂

20160926-img_5704

Kā jau parasti – iepakojums ir ekselents – man ļoti patīk šis tīrais, baltais un vienkāršais dizains. Īpašs prieks ir par aizdari – tā kā es to ņemu līdzi arī uz sporta klubu ik pa laikam, tad varu būt droša, ka šampūns nejauši neattaisīsies un neiztecēs man somā.

Ja runājam par šampūna darbību, tad tas puto labi, bet nerada mega lielas putas, kas ir raksturīgs šampūniem, kas ir dabiskāki nekā pārējie.

20160926-img_5689

Galvas ādu attīra labi un, lai gan es parasti matus “šampūnēju” divreiz, ar šo šampūnu man nereti pietiek ar vienu reizi, lai tie būtu tīri. Manu galvas ādu nekairina, lai gan reti kurš šampūns man to dara, bet ir bijusi arī negatīva pieredze ar citiem šampūniem.

Tas nepadara matus smagnējus, nesaplacina arī pie saknēm, bet gan ļauj matiem saglabāt to dabisko kupluma līmeni. Un mati ir tiešām ir mīkstāki nekā lietojot citus šampūnus.

20160926-img_5694

Kas man pietrūkst? Man ļoti pietrūkst matu kondicionieris! Šampūns pats par sevi ir ļoti labs, bet es ļoti gribētu lietot arī matu kondicionieri no šī paša zīmola. Tā kā maniem matiem nepietiek tikai ar šampūnu, bet tiem vajag kaut ko papildus ekstra, kas tos “savāktu”, tad balzāms ļoti noderētu… Lai gan es atzīšu, ka tā ir kaut kāda mana “fīča” – man patīk lietot saskaņotus produktus. 🙂

Par to vai tas ir kaut kādā iedarbojas uz mazajiem matiņiem jeb tā dēvēto “frizz”, es nevarēšu komentēt, jo kā jau saprotat, tad pēc tam es lietoju citu zīmolu kondicionierus, kuri tad arī paveic šo darbu. Manuprāt, jebkura šampūna galvenais uzdevums ir labi attīrīt matus un galvas ādu, bet visām pārējām ekstra prasībām jau ir domāti citi produkti…

20160926-img_5697

Bet kopumā es esmu apmierināta, produkts ir kvalitatīvs un man kā cilvēkam, kam ļoti patīk izmēģināt dažādus matu kopšanas produktus, šis ir kārtējais foršais atklājums, ko varu ieteikt arī citiem. 🙂


Pien- produkti tagad arī daudz vieglāk pieejami, jo tagad tos var iegādāties arī Benu aptiekās.

Visu produktu piedāvājumu var aplūkot mājas lapā.

Vai esat jau kaut ko mēģinājuši no Pien- produktu klāsta?

*Testa produkts

1 Komentāri

  1. Pingback: Pien- Dairy SPA kondicionieris | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *