Pļāpas un MINI KONKURSS [SLĒGTS]

Pļāpas un MINI KONKURSS [SLĒGTS]

Sveikas!

Lai gan es ļoti maz apmeklēju dažādus blogeru pasākumus, jo liela daļa no tiem ir darba dienās pa vidu, kad man nav iespējas izrauties no darba, tomēr šad un tad man sanāk kādā pabūt.

Pagājušajā nedēļā man bija iespēja pabūt gan Halens un Cellbes modes skatē, kas bija tiešām interesanti, jo varējām vērot ne tikai šo divu zīmolu jaunākās kolekcijas, bet arī redzēt stikla meistaru darbībā, kā arī baudīt kokteiļus no Martini un mieloties ar gardām uzkodām. Vairāk bildes no pasākuma varat aplūkot Ļubas blogā. Te attēls ar mums, foršajām blogerēm – Madaru no Call Me Maddie, Lindu no Peppercakes, Ļubu no Troya’s land, Kamillu no Sugarmakeup, mani un Katrīnu no RoseLouxembourg.

halens-and-cellbes-skate-full-october-11_-2016-33-1

Savukārt vakardien, pa ceļam uz sporta klubu, ieskrēju Polhem PR Ziemassvētku preses dienā, kas man radīja pirmās Ziemassvētku sajūtas un apziņu, ka TAS laiks jau ir pavisam tuvu – drīz visapkārt sāks skanēt džingbeli, smaržos karstvīns un piparkūkas, kā arī mājas piepildīs tikko ceptu pīrādziņu smarža (šogad esmu nolēmusi uzlabot savas pīrādziņu veidošanas prasmes un netaisīt vairs ravioli formas našķus kā es to daru parasti :D) un egļu skuju nomierinošais aromāts. Preses dienā bija gan jaunumi no Tangle Teezer (ja sekojat man Instagramā, tad gan jau redzējāt superīgās ķemmes ar Hello Kitty) – beidzot ķemmēm ir kāts. Un tas ir tieši tas, kas man pietrūka, lai gan Tangle Teezer lietoju n-tos gadus, bet nereti tas mēdz aizlidot pāri visai istabai, jo šļūk ārā no rokām.

Ir arī jaunumi no Foreo -zobu birstes, kuras var aplūkot šeit. Es gan nezinu, vai es būšu īstā mērķauditorija šīm, jo tās ir diezgan pamatīgi vibrējošas un man kā nākotnes brekešu nēsātājam (par ko būs atsevišķs stāsts, kad būšu tikusi pie tām), vibrēšana varētu būt par spēcīgu. Bet, tiem, kam patīk elektriskās zobubirstes, ir vērts ieskatīties Foreo piedāvājumā.

Par tuvākajiem jaunumiem- noteikti lielākais nākamās nedēļas jaunums ir NYX veikala atvēršana.

Veikals tiks atvērts 22. oktobrī un tiek solīts, ka tas būšot lielākais Baltijā – ja cenas tiešām tiks pielīdzinātas tām, kādas tās ir citās valstīs, tad es domāju, ka visi kosmētikas mīļi varēs no sirds izpausties ar košām krāsām un izaicinošiem tēliem.

Atskatoties uz šo nedēļu un gaidot nākamo nedēļu, nolēmu uzrīkot mini konkursiņu, kurā piedāvāju laimēt izslavēto un manis iemīļoto Beauty Blender, kā arī divus NYX produktus (manos krājumos ir kopijas un produkti tiešām feini) -NYX Butter Gloss tonī Strawberry Parfait un Jumbo Pencil Sparkle Nude.

img_6107-1

Kas jādara?

Pavisam vienkārši – komentārā uzrakstiet, kas ir jūsu šī rudens lielākais, gaidītākais vai aizraujošākais notikums dzīvē. Noteikti arī pievienojiet savu e-pasta adresi, lai varu sazināties uzvaras gadījumā.

Katram komentētājam piešķiršu kārtas skaitli un konkursa noslēgumā izlozēšu ar random.org palīdzību vienu laimīgo.

Tā kā es darba dienās blogā ieskatos tikai vēlu vakaros, tad kārtas numuru piešķiršana var mazliet kavēties, bet noteikti neviens nepaliks bez sava cipara.

Uzvarētāju paziņošu 21. oktobrī šajā pašā rakstā.

Uzvarētāja noskaidrota! Manā Instagram Stories sadaļā var apskatīties, kā es izlozēju uzvarētāju, bet laimīgais komentārs bija nr. 7, kas pieder Maijai! Gaidi ziņu no manis e-pastā! 🙂

Liels paldies visiem, kas piedalījās – konkursi noteikti būs vēl! 🙂

 

Atbildi no laimētāja gaidīšu 3 dienu laikā – ja nesaņemšu, tad izlozēšu citu.

93 Komentāri

  1. Arta

   Nelielās eksursijas tepat pa Latvija ir ļoti feinas – es pati pagājušajā svētdienā arī biju vienā tādā aizdevusies – uzreiz galva izvēdinātāka un pozitīvas emocijas sasmeltas pāru pārēm. 🙂 Tev 5.

 1. Sajūtu ķeršana rudenī

  Tā noteikti būs kāda ekskursija vai izstāde, patiesībā plāniņu ir daudz. Gribas uzbraukt bibliotēkas 11. un 12. stāvā, apmeklēt Patmalnieces izstādi Dailes teātrī, kādu izstādi Mākslas akadēmijā un tā varētu turpināt…

 2. Inese

  Mans ilgi gaidītais rudens notikums ir paša rudens atnākšana. Kad aiz loga gaudo vējš saule paslēpusies dziļi aiz mākoņiem, tad es iekuru krāsni, uzvāru tēju, uzvelku rudens siltās zeķes un skatos kā krāsnī uguns dejo ap pagalēm. Labāku relaksāciju nezinu!

  1. Arta

   Turies! Man jau šķiet, ja es varēju, tad jebkurš var, jo man gāja super smagi, bet beigās es to paveicu, lai gan ne ar pirmo reizi 😀 Novēlu Tev gan visu ar pirmo un lai droša braukāšanās 🙂 17

  1. Arta

   Ui, tad novēlu, lai brauciens ir bez jūrasslimībām 😀 Es esmu sapratusi, lai cik man ļoti patiktu visādi braucieni ar kruīziem un jahtām, mans ķermenis tos necieš 😀 27

 3. Ineta

  Šoruden gaidīju un sagaidīju došanos uz Londonu pie meitas un mazbērniem dvīnīšiem, kā jau vienmēr neiztikt arī bez šopinga, gaidu un priecāšos meklēt izdevīgus piedāvājumus Londonas veikalos!

 4. Pingback: Neliels ieskats jaunajā NYX veikalā | Arta's place

 5. Agnese

  Gaidītākais notikums varētu būt plānotais mini ceļojums uz Igauniju, lai dotos uz koncertu. Dažreiz nedaudz vajag izrauties no ikdienas, kaut uz pāris dienām, un vismaz ir kaut kas ko gaidīt. Jau sapņos rādās atvaļinājums, tā kā tā ir zīme, ka vajag nedaudz izrauties no darba.
  agyonmars@gmail.com

 6. Rudens

  Man šis rudens ir milzīgu pārmaińu laiks, atgriešanās Lv , jaunas mājas, jauns darbs, jauns viss 😉 Tas tiks veltīts sevis sakārtošanai, savešanai “kārtībā” un lutināšanai 😉 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *