Christian Breton Lip Priority lūpu skrubis, krēms lūpu kontūras uzlabošanai, balzāms un apjomu palielinošs spīdums

Christian Breton Lip Priority lūpu skrubis, krēms lūpu kontūras uzlabošanai, balzāms un apjomu palielinošs spīdums

Sveikas!

Līdz šim Christian Breton ir bijis man nezināms zīmols, bet kā izrādās Christian Breton ir pievērsis īpašu uzmanību acu ādas aprūpei un tieši ar acu ādas kopšanas līdzekļiem zīmols ir iekarojis savu vietu tirgū. Un, palasot atsauksmes internetā par produktiem, atklāju, ka to nav mega daudz, bet visas ir diezgan labas, piemēram, latviešu meitene ir pastāstījusi šeit par savu pieredzi ar Christian Breton līdzekļiem.

Bet zīmols ir arī parūpējies par produktu klāstu, kas ir domāti tieši lūpu ādai un tieši tos man bija iespēja izmēģināt.

20160928-img_5712

Piedāvājumā ietilpst lūpu skrubis, krēms, apjomu palielinošs spīdums un lūpu balzāms.

Sākšu es ar tiem produktiem, kas man ir vairāk iepatikušies.

Lūpu skrubis “Lip scrub pamatā ir sastāvdaļas no mikro gliemežvākiem un Šveices augu ekstrakts. Skrubis maigi noņem netīrumus un atmirušās šūnas, padara grumbas mazāk pamanāmas un palēnina to parādīšanos un veicina šūnu atjaunošanos”.

20160928-img_5731

Līdz šim es esmu lietojusi tikai skrubjus uz cukura bāzes un lai cik tie nebūtu garšīgi, tie ir nedaudz ķēpīgi, jo atstāj uz lūpām lipīgu kārtiņu un tad es vēl parasti “nobraucu” pa ādu gar lūpām. Īsāk sakot, mana roka pēc tiem pārāk bieži nestiepjas, lai gan manas lūpas ir ļoti sausas un skrubis tām ļoti noderētu. Bet Christian Breton skrubis mani pārsteidza ar savu krēmīgo konsistenci un smalkajām skrubēšanas daļiņām, kas ir maigas, bet efektīvas. Nekādas ķēpas un lipīguma – viss ātri un viegli.

Cena: 31,31 eiro -Douglas

20160928-img_5745

Lūpu balzāms

20160928-img_5735

Ak, šis mazais elegantais brīnums, par ko man ir ļoti divejādas domas. Lai gan šodien es to nevaru atrast Douglas mājas lapā, atceros, ka tam cena bija ap 36 eiro. 36 eiro par lūpu balzāmu!

20160928-img_5741

Daudz, vai ne? Labi, vizuāli tas ir pievilcīgs un elegants, ar spogulīti, bet, ja cena ir tik augsta, tad produktam ir jābūt izcilam.

Es neteikšu, ka izcils, bet produkts ir ļoti labs. Tas ir visai pabiezas konsistences balzāms, ko īsti novērtēju tad, kad iestājās aukstāks laiks, jo tas ir tik maigs, bet barojošs, ka momentā nomierina sūrstošu, sausu lūpu ādu. Nesaķepina un nav lipīgs – es to asociēju ar dūnu segu, kas liegi pārklāj lūpas, sniedzot tām visu nepieciešamo komfortu. Man arī ļoti patīk vizuālais efekts – spīdums nav ļoti izteikts, drīzāk lūpas izskatās veselīgi mirdzošas. Vienīgais mīnuss no funkcionalitātes viedokļa – iepakojums nav higēnisks un zinu, ka ļoti daudziem nepatīk lūpu produkti ķobīšos, jo jābakstās pa tiem ar pirkstiem un nagiem.

20160928-img_5736

Rezultātā es pat nezinu, ko teikt. Produkts ir foršs un, ja maciņš jums ļauj, tad kāpēc ne. 🙂

Krēms lūpu ādai – Serious Lip Repair  – “Līdzeklis lūpu barošanai, kontūru stiprināšanai. Šis ir bagātīgs barojošs līdzeklis, kas padara lūpu kontūras spilgtākas, piešķir lūpām apjomu un starojošu izskatu. Baro, aizsargā pret priekšlaicīgu novecošanos un samazina novecošanās pazīmes – grumbas, ādas sausumu un slābanumu. Sastāvā ekskluzīvais Šveices komplekss, E vitamīns un minerāleļļas. Padariet savas lūpas maigas, skaistas un aizsargātas.”

20160928-img_5728

Nekad iepriekš nebiju lietojusi speciālu krēmu tieši lūpu ādai, tāpēc man bija ļoti interesanti izmēģināt un saprast, vai ir kāds rezultāts, jo varbūt šis ir kas tāds, kas man visu dzīvi ir pietrūcis. 🙂

20160928-img_5743

Ja godīgi, tad lietojot produktu vairāk nekā mēnesi, nekādas īpašās izmaiņas neesmu novērojusi. Uzklājot krēmu uz lūpu ādas, novēroju, ka tas iesūcas ļoti ātri, bet man visai drīz gribas uzsmērēt kaut ko pa virsu, jo lūpām rodas ļoti sausa sajūta. Ražotājs sola barošanu, bet es to tiešām nejūtu. Diemžēl. Bet, līdzeklis kalpo kā lieliska bāze zem lūpu krāsām – ja paklāj apakšā, tad man šķiet, ka lūpu krāsas noturās nedaudz ilgāk un tik ātri nenoēdās.

Kopumā: es nekādu īpašo efektu nenovēroju un līdz ar to ieteikt arī īsti nevaru. Varbūt kādam ir bijusi labāka pieredze, bet šoreiz šis produkts nav man.

Cena: 39,95 eiro Douglas

Apjomu palielinošs lūpu spīdums  LIP XL- “Produkta pamatā ir Šveices komplekss, kas apvienots ar superaktīvām sastāvdaļām. Šis samtainais lūpu krēms izlīdzina lūpu kontūru un piešķir tām apjomu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Bezkrāsains un ar vieglu mirdzumu – tāpēc to var izmantot gan atsevišķi, gan pirms lūpu krāsas uzklāšanas gan dienā, gan vakarā, lai mīkstinātu un aizsargātu lūpas un piešķirtu tām mirdzumu.  Jūsu lūpas izskatīsies maigas, pilnīgas un seksuālas. Esiet gatava apkārtējo skaļi paustai sajūsmai par Jūsu lielisko izskatu!”

20160928-img_5720

Es atceros, ka kādreiz an ļoti mīļš bija Dior Lip Maximizer un reliģiozi to lietoju, lai gan zināju, ka tas ir tikai vizuāls apmāns brīdī, kad produkts ir uz lūpām. Kaut kas šāda veida produktos ir – visi zina, ka tie darbojas tikai kā vizuāla ilūzija, bet katru reizi ir cerība, ja nu šis būs tas īstais, kas paveiks brīnumu.

Christian Breton Lip XL piemīt visas šādiem produktiem raksturīgās īpašības – mentols, kas atsvaidzina un sakņudina lūpas, izteikts spīdums, kas palīdz lūpām izskatīties lielākām un mazi mirdzuma gabaliņi, kas arī piepalīdz vizuālā efekta radīšanā.

Nē, arī šis produkts, ja to lietos ilglaicīgi, nepārvērtīs jūs Andželīnas Džolijas līdziniecēs, bet, kamēr tas būs uzklāts, lūpas izskatīsies vizuāli maķenīt lielākas. Vienīgais, kas man ļoti nepatīk, ir sudraba spīdumi, kas ir iekšā, jo tie ir samērā lieli un, kad spīdums noēdas, tad uz lūpām paliek tikai mirdzumiņi, kas nemaz vairs neizskatās glīti.

Brīnumus negaidiet, drīzāk uztveriet to kā klasisku šāda veida produktu pārstāvi.

Cena: 41, 45 eiro Douglas

Visi Christian Breton produkti ir nopērkami tikai Douglas veikalos.

Tātad, es noteikti varu ieteikt lūpu skrubi, balzāmu, ja jums bankas konts pieļauj šādus pirkumus, savukārt krēms un lūpu palielinošais līdzeklis tomēr manos favorītos nav īsti iekļuvuši.

Kāda ir jūsu pieredze ar lūpu apjomu palielinošajiem spīdumiem? Vai esat lietojuši kaut ko no Christian Breton?

*Testa produkti

5 Komentāri

  1. Madara

    Šī ir pirmā reize, kad arī dzirdu par šo zīmolu – paldies, ka iepazīstināji!
    Manuprāt, lūpu kopšana ziemā ir ļoti, ļoti aktuāla (vismaz man) un bez lūpu balzāma nemaz neuzdrošinos iziet no mājām 🙂

  2. Zanda

    Iepriekš biju dzirdējusi, ka šim zīmolam ir lieliska acu želeja, kas noņem visus pietūkumus, bet cik nu taisnība, es nezināšu teikt. Interesanti lasīt par lūpu krēmu, jo līdz šim domāju, ka tas paredzēts ļoti šauram interesentu lokam. Grūti teikt vai gribētu iegādāties, bet interesanti palasīt tavu pieredzi par šiem produktiem 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *