L’Oreal Pure Clay sejas maskas

L’Oreal Pure Clay sejas maskas

Sveikas!

Varu atzīties, ka L’oreal nav īsti starp tiem zīmoliem, kas uzreiz man ienāk prātā, ja runa ir par sejas kopšanas produktiem. Dekoratīvā kosmētika? Jā. Seju attīrošie produkti? Jā? Kopšanas līdzekļi? Laikam tomēr nē. Tie nav ne aizspriedumi vai kas tamlīdzīgs, bet nekad īsti neesmu pievērsusi uzmanību L’Oreal kā kopšanas produktu radītājam (protams, mēs varētu tagad sākt runāt par visiem lieliskajiem ādas kopšanas zīmoliem, kuru māteskompānija ir L’Oreal, bet ne par to šoreiz stāsts) un es domāju, ka tas ir tāpēc, ka mums patērētājiem L’Oreal tomēr saistās ar lūpukrāsām un skropstu tušām nevis sejas krēmiem vai maskām.

Bet tieši par sejas maskām es šoreiz vēlos parunāt.

img_6529-1

Pirms dažiem mēnešiem Latvijas tirgū ienāca trīs jaunas sejas maskas – L’Oreal Pure Clay.

Zaļā maska (purity) ir domāta taukainai ādai un tās sastāvā trīs mālu kombinācija (kaolīns, montmorilonīts un gasūlas māls) un eikalipts.

Melno masku (detox) veido šie paši trīs māli un kokogles – tā ir domāta blāvai un nogurušai ādai.

Savukārt sarkanajai (glow) ir pievienotas sarkanās aļģes un tā noņem atmirušās ādas šūnas, attīra un savelk poras.

img_6532-1

img_6522-1

Tagad ir trendīgi izmantot “multimasking” metodi – vienā reizē klāj dažādas maskas dažādās sejas zonās – piemēram, sarkano uz vaigiem, melno uz pieres un zoda.

Es tomēr esmu vecmodīga meitene un klāju maskas vienu pēc otras, atkarībā no tā, kādas ir manas sajūtas. Piemēram, šodien uzklāju detox masku un pēc tam glow masku, katru uz sejas paturot apmēram 10 minūtes. Rezultāts – gluda, daudz svaigāka paskata āda.

img_6524-1

Manas domas:

Zaļā maska ir visniknākā no visām, jo nedaudz kņudina ādu. Eikaliptu var just un šī iemesla dēļ nav mana mīļākā maska, jo man nepatīk atsvaidzinoši sejas ādas kopšanas līdzekļi. Āda ir viegli matēta pēc lietošanas, bet, ja man jāizvērtē un jāsalīdzina visas trīs maskas, tad šī uz mani ir atstājusi vismazāko iespaidu. Iespējams, ka tāpēc, ka ziemas periodā mana āda nav īpaši taukaina, tāpēc maskai nav visas iespējas parādīt, ko tā māk.

Melnā maska – šī ir vissmagnējākā no visām. Kad tā sāk cietēt, tad ir tā klasiskā sajūta, ka ne sejas muskuli zem maskas īsti nevar pakustināt. Nav ne labi, ne slikti, bet vienkārši fakta konstatējums. Bet āda vizuāli izskatās tāda kā tīrāka un dzīvelīgāka. Pilnībā piekrītu, ka tā ir domāta nogurušas ādas izskata uzlabošanai.

img_6534-1

Sarkanā ir mana favorīte un tā lieliski darbojas kopā ar melno masku. Tai ir nelielas skrubējošas daļiņas un, ja melno masku var just uz sejas, tad aršo avr arī aizsēdēties un aizmirst par tās esamību. 🙂 Manuprāt, tā arī ir visai universāla un varētu būt piemērota visiem ādas tipiem, izņemot ļoti jutīgu ādu skrubējošo daļu dēļ. Pirms kādas ballītes kā ātrais “pick me up” līdzeklis tā būs ļoti noderīga.

img_6542-1

Ar mālu maskām vienmēr ir tā – es zinu, ka varu mājās pati uzjaukt kādu masku, jo māli nav dārgi un man ir vairāki iepakojumi, bet tomēr tas prasa vairāk piepūles nekā ķobīša atskrūvēšana. Tāpēc no vienas puses, jā, malu maskas nereti var būt nedaudz uzpūst burbulis cenas ziņā, kuru sastāvu veido tie paši produkti, kas paštaisītās maskās, bet tomēr tas ir nedaudz ērtāks risinājums.

Šīs maksā katra ap 7, 8 eiro – nav daudz, ja salīdzina ar citām līdzīgām, bet, ja salīdzina ar mālu paciņu, tad tomēr sanāk lētāk. Bet tas jau katra paša ziņā paliek, kas sirdij un sejai ir tuvāks. 🙂

Es iesaku sarkano un melno masku kā universālākas, bet, ja jāizvēlas viena, tad es ņemtu sarkano.

Vai esat izmēģinājušas kādu no šīm maskām? Kādi iespaidi?

*Testa produkti

 

 

6 Komentāri

  1. Elīna

    Man vēl plauktā stāv TBS maskas. Vispirms izlietošu attīrošo ar kokogli, kā arī rīsu masku un tad domāšu vai gribu izmēģināt kādu no šīm, bet, jā, pēc atsauksmēm spriežot, daudziem visvairāk patīk rozā maska 🙂 Es mālu maskas ļoti bieži nelietoju, jo sevišķi ziemā, tādēļ man tās diezgan ilgspēlējošas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *