Mans mīļākais grima veids – Prairie Trail by Oriflame

Mans mīļākais grima veids – Prairie Trail by Oriflame

Sveikas!

Vēl pirms jaunā gada iestāšanās esmu jums radījusi vienu no saviem mīļākajiem grima veidiem – tumši brūnu smokey tipa acu krāsojumu,  kas kā izrādās ir iekļauts arī starp 2017. gada Oriflame vasaras trendiem un slēpjas zem nosaukuma Prairie trail.

Manuprāt,šis ir viens no tiem grima veidiem, kas piestāv gandrīz jebkurai un nav tik skarbs kā pelēks vai melns dūmakainais grims. Un to var izmantot gan ziemā, gan vasarā, kad tas izskatās īpaši seksīgi savienojumā ar viegli iesauļotu ādas toni.

img_6823-1

Ko es darīju?

Pirmkārt uzklāju UD acu ēnu bāzi, tad ņēmu Oriflame Color Impact krēmveida acu ēnas Golden Brown un klāju pa visu plakstiņu, pludinot un pievienojot vēl krāsu, kamēr sasniedzu vēlamo intensitāti.

img_6833-1

Tad ar The One Kajal Eye Liner tonī Brown Shimmer iezīmēju apakšējo skropstu līniju, papludināju un ar Oriflame Giordani Gold Incredible Lenght Mascara nokrāsoju skropstas (ļoti skaisti atdala skropstas) un acs kaktiņā ieklāju Oriflame Loose Eye Shadow tonī Nude. Un tas arī viss – pavisam vienkārši un tikai daži soļi nepieciešami, lai iegūtu dūmakainas acis.

Sejai uzklāju Oriflame Illuskin Foundation tonī Porcelain un vaigus konturēju ar Model Louncher konturētāju.

Ar uzacīm es nedarīju neko, jo kā izrādās, tad visus uzacu produktus esmu sapakojusi kastē un tie jau dzīvojas jaunajā dzīvoklī. 😀

Lūpām uzklāju The One Taupe Touch lūpukrāsu, kas mani pārsteidza ar savu superkrēmīgumu. Pa virsu mazliet Lip Sensation Matte Mousse Toffee Cream.

 

Un tas arī viss – ātri un vienkārši. Un, ja nav ideju Jaunā gada sagaidīšanas grimam, tad kāpēc gan nepamēģināt kaut ko šādā stilā? 🙂

Un, ja runājam par izmantotajiem Oriflame produktiem, tad noteikti gribu izcelt The One lūpu krāsu, kā arī man ļoti iepatikās brūnais krēmveida laineris, ko klāju gar apakšējo skropstu līniju, jo tas bija ļoti ērts lietošanā.

Izskatās, ka šis būs 2016. gada pēdējais raksts, jo parīt palikšu bez interneta sakarā ar visu pārvākšanos.

Tāpēc novēlu jums sagaidīt 2017. ar labām domām prātā, bez raizēm un kopā ar sev mīļajiem!

Arta

*Testa produkti

 

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *