The Body Shop Fresh Nude Foundation

The Body Shop Fresh Nude Foundation

Hei!

Pirms kāda laika papildināju savus tonālā krēma krājumus ar The Body Shop Fresh Nude tonālo krēmu. Biju ikdienas tonālā krēma meklējumos, un, lai gan biju lasījusi ļoti dažādas un atšķirīgas atsauksmes par The Body Shop tonālo krēmu, nolēmu pamēģināt un tagad, pēc vairāk kā mēneša lietošanas, esmu gatava padalīties savos novērojumos arī ar jums.

img_6549-1

Tonālajam krēmam ir diezgan dažādas toņu variācijas un arī tāda Sniegbaltīte kā es, var piemeklēt sev nepieciešamo toni (Chelsea Porcelain).

img_6552-1

Tonālajam krēmam ir visai šķidra konsistence un visērtāk to ir uzklāt ar sūklīti, jo tad klājums sanāk visdabiskākais.

Manuprāt, šis ir burvīgs ikdienas tonālais līdzeklis, kas nav smagnējs, pamanāms un neveido maskas efektu. Bet tas noteikti nederēs vakara pasākumiem, ja vien jums nav ļoti laba sejas āda, jo izteiktas problēmas tas nenomaskē. Kā arī finišs ir viegli mirdzošs, nematēts un ļoti dabisks. Man, piemēram, vakara izgājieniem vienmēr gribas klāt kaut ko sedzošāku, lai zinu, ka visas manas pumpas un sarkanumi nav nevienam redzami.

img_6562-1

Ja runājam par noturību, tad teikšu tā -uzklāju es to ap septiņiem no rīta un ap četriem pēcpusdienā man tomēr jau sāk gribēties tonālo krēmu nedaudz atjaunot un kaut ko pielabot, jo izskats vairs nav tik svaigs kā no rīta.

The Body Shop Fresh Nude Foundation ļoti labi sadarbojas ar citiem tonālajiem krēmiem – man ir vairāki, kas ir tumšāki nekā mans ādas tonis un ik pa laikam mēdzu kaut ko samiksēt kopā. Neesmu novērojusi, ka būtu radušās kādas problēmas.

Mans rezumē: ja jūs vēlaties universālu tonālo krēmu, kas der gan ikdienai, gan īpašiem gadījumiem, tad šis nebūs īstais, bet, ja meklējat kaut ko vieglu ikdienai – tad iesaku izmēģināt.

Nopirkt var TBS veikalos. Cena ap 20 eiro.

Pavisam drīz blogā būs konkurss – ceru, ka līdz nedēļas beigām “palaidīšu gaisā”, sliktākajā gadījumā – nākamās nedēļas sākumā.

Diemžēl manā dzīvē ir neliels haoss šobrīd, jo tuvāko nedēļu laikā man ir ieplānota pārvākšanās un tie, kas tam ir gājuši cauri, noteikti mani sapratīs – tas prasa daudz spēka un laika. 🙂 Bet pastāvēs, kas mainīsies un jāiet ir uz priekšu – visas pārmaiņas ir tikai uz labu. 🙂

Arta

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *