Latviešu ražotāju kosmētika: Māra Naturals

Latviešu ražotāju kosmētika: Māra Naturals

Sveikas, mīļās!

Pagājušā gadā novembra beigās es tiku uzaicināta uz nelielu pasēdēšanu mājīgajā Pien-Dairy Spa un Ceano birojā, kurā mūs iepazīstināja ar jaunu kosmētikas zīmolu, kas top ražotāja paspārnē – Māra Naturals. Ar mums runājās  zīmola autors, kas patiesībā bija ļoti interesanti, jo ir diezgan fascinējoši redzēt idejas radītāja aizrautību un uzzināt, kāpēc zīmols ir tieši šāds un ne citādāks.

Vēlme radīt Māra Naturals ir radusies jau pirms diezgan ilga laika, ja nemaldos, tad apmēram pirms pāris gadiem, bet reizēm no idejas līdz realizācijai ir diezgan garš ceļš, jo tas sevī ietver gan īsto aromātu atlasīšanu, gan dizaina izvēli, gan ideālo formulu izveidi, kas ne vienmēr vedas tik gludi.

Māra Naturals dizains ir veidots, izmantojot latviskās zīmes un, lai tas skaisti izskatītos uz ikviena vannasistabas plauktiņa un pildītu ne tikai funcionālu lomu, bet arī būtu kā dizaina elements, iepakojumi ir veidoti tumšos toņos.

Bet kas tad šim zīmolam ir tik īpašs un kāpēc tas atšķiras no n-tajiem kosmētikas produktiem, kas mums jau ir pieejami?

Es, protams,  varu teikt, ka tam jau ir papildus cepums vien par to, ka tas ir latviešu ražojums, gan arī par to, ka sastāvā ir izmantotas dabiskas sastāvdaļas, draudzīgs vegāniem, bet..es teikšu, ka īpašu to padara tieši aromāti.

Ir pieejamas četras līnijas – plūškoks normālai ādai, dzērvene sausai, rabarbers jutīgai un mellene kombinētai/taukainai. Un aromāti… tie ir tik autentiski, cik vien var būt, ne ar mazāko ķīmiskās smaržas piedevu. Rabarbers (mans favorīts) smaržo kā tikko no dobes norauts rabarbera kāts, kas nedaudz apvīļāts cukurā un uzreiz ir liekams uz zoba. Plūškoks, kas ir zīmola galvenais aromāts (uz to tiek likts vislielākais akcents) ir ļoti neuzbāzīgs, gandrīz neitrāls iepakojumā, bet saskarē ar ādu un ūdeni tas uzplaukst un apskauj ar savu maigo aromātu.

Un tāv ar turpināt par katru no aromātiem – pasmaržojot tos, uzreiz nāk prātā bērnība, lauki, daba un svaigs gaiss. Es nezinu, kā tas viņiem ir izdevies, bet, ja cilvēkiem TĀ sanāk noķert aromātu nianses, tad es noliecu galvu viņu priekšā. 🙂

Produktu klāsts patiesībā ir diezgan plašs, ņemot vērā, ka zīmols ir pavisam jauns – ir gan līdzekļi matiem, dušai, vannai, ādai. Noteikti vairs tagad prezīci visus nespēšu uzskaitīt, bet, ja nemaldos, tad ir pieejami aptuveni 15 dažādi produkti.

 

Es jau esmu paspējusi izmēģināt divus – plūškoka dušas želeju un rabarberu ķermeņa eļļu un man absolūti nav, kur piesieties.

Produkti ir kvalitatīvi un pilda solīto. Mani noteikti patīkami pārsteidza tas, ka ķermeņa eļļa iesūcas ādā diezgan ātri, ņemot vērā, ka ķermeņa eļļas ar šādu īpašību neizceļas. Es nerunāju par 2 minūtēm, bet salīdzinoši nav jāgaida super ilgs periods.

Produktus var nopirkt veikalā RIIJA, Rīgā, Tērbatas 6/8.

Es noteikti, noteikti iesaku pievērst uzmanību produktiem, ja tos pamanat veikalu plauktos, kā arī tos būs iespējams iegādāties mājas lapā.

Sekojiet informācijai zīmola Facebook lapā un domāju, ka tur arī visu uzzināsiet. 🙂

Arta

 

4 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *