L’Oreal Lip Paint šķidrās lūpu krāsas – let’s have some fun!

L’Oreal Lip Paint šķidrās lūpu krāsas – let’s have some fun!

Hei!

Pat nezinu, kā lai iesāk šo rakstu – janvāris jau otrajā pusē un es tikai tagad veidoju savu pirmo rakstu 2017. gadā. Trakums, ne? 🙂

Bet pārvākšanās ir īpašs process cilvēka dzīvē un tas prasa daudz spēka un laika, bet ar prieku varu ziņot, ka jaunajā mājvietā jau esam pāris nedēļas un, lai gan vēl daudz kas jādara laika gaitā, tomēr nav vairs maisi un kastes ik uz katra soļa -pagaidām tās mantas, kuras šobrīd nav jēgas izpakot ir nobēdzinātas vienā istabā 😀 Vēl gan priekšā ir tapešu līmēšanas padarīšana, bet ceru, ka tas būs ātrs un ne pārāk sāpīgs process. 🙂

Līdz ar to lēnām varu atgriezties pie savas otrās dzīves – blogošanas. Man kaut kā likās, ka jaunais gads būtu jāsāk ar kaut ko “ufff!”, kādu ekstravagantu grimu vai ko līdzīgu, bet pagaidām man no “ufff” sanāk tikai “puff”, tāpēc sākšu pavisam tradicionāli – ar produktu atsauksmes rakstu.

Vēl vecajā gadā pie manis atcļoja daži jaunumi no L’Oreal un par daļu no tiem pastāstīšu jums šodien.

Lip Paint ir jauna šķidrā lūpu krāsa, kas ir iepakota tūbiņās, kas šoreiz man tiešām patīk, jo uzreiz var redzēt lūpu krāsas toni. Ir gan matēti, gan mirzoši toņi. Man pieejamie toņi ir Wuthering Purple, kas ir ekstravagants violets tonis, Darling Pink, kas ir piemērots ikdienai, savukārt Apocalypse red ir košs un dziļš sarkanais.

Darling Pink ir mirdzošs tonis, savukār abi pārējie ir matēti. Lai gan jāatzīst, ka mirdzošais nav nemaz tik mirdzošs un matētie… nu, tādi pusmatēti. Pēc brīža tie nožūst, bet neteikšu, ka matētais efekts ir ļoti izteikts.

Violetais man vismaz ir garām – neesmu tas tipāžs, kas spēj “iznest” šādu toni, savukārt sarkanais ir ļoti skaists  – pagājušajā nedēļā man bija darba balle 20. gadu stilā un man bija lieliska iespēja izcelt lūpas tieši ar šo toni.

Ja runājam par noturību, tad neteikšu, ka tā būtu izcila. Lūpu krāsas noēdas pēc dažām stundām, atstājot nelielu krāsas atblāzmu uz lūpām. Ja tie ieturēta pamatīgāka maltīte, tad noturība ir vēl īsāka.

Godīgi teikšu, ka performances ziņā šie produkti neizceļas ar kaut ko īpašu, kas to atšķirtu no citiem līdzīgiem un es varētu teikt:” Jā, jums tos noteikti vajag!”.

Tie ir jauki produkti, bet nothing special. Ja ir iepaticies kāds noteikts tonis, tad gan var palūkoties šo virzienā, bet, ja krājumos jau ir līdzīgi toņi, tad neredzu nepieciešamību pirkt šos.

Ieteicamā cena: 8, 49 eiro.

Vai jau esat izmēģinājušas jaunās lūpu krāsas no L’Oreal?

Arta

 

3 Komentāri

  1. Pingback: Grima spēles: Drosmīgie sapņo zeltā | Arta's place

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *