DNC Gemene hialuronskābe ādai ap acīm

DNC Gemene hialuronskābe ādai ap acīm

Sveikas!

Vēl viena maza pērle no DNC piedāvājuma ir hialuronskābe ādai ap acīm.

No sākuma nedaudz par to, kas tad ir hialuronskābe, lai gan es neesmu eksperts, tomēr varu padalīties ar savām nelielajām zināšanām.

Tātad hialuronskābe nav līdzīga, piemēram, augļskābēm, kas attīra seju un kuras mēs nereti izmantojam skrubju vietā. Tā ir gluži pretēja, mitrinot un padarot nogurušu, sasuma nomāktu ādu, padarot to elastīgāku un tvirtāku. Cilvēka āda pati ražo hialuronskābi, bet ar laiku “ražošanas apjoms” sāk samazināties un tad mēs sākam pamanīt grumbiņas, rieviņas…

Arī es neesmu izņēmums un redzu ap acīm nākotnes dziļo grumbu aizmetņus un, lai gan es neticu, ka ir iespējams kaut ko manīt esktra ļoti (un man vairs jau nav 20 gadi…), tomēr mitrināta āda vienmēr izskatās jaunāka, svaigāka un veselīgāka un, manuprāt, tas ir pamats ilgākai jauneklīgas ādas saglabāšanai.

Mana acu zona patiesībā ir ļoti sausa un nelāgi paradumi, kā piemēram, vēla gulētiešana, situāciju nepadara labāku. Tāpēc Gemenes līdzekli izmēģināju ļoti labprāt.

Sākumā gan man šķita, ka es tā arī palikšu gribot, jo atkal man bija lielas problēmas ar iepakojumu. Hialuronskābe ir iepildīta pudelītē ar metāla uzgali – bumbiņu un produkts ne pa kam negribēja nākt ārā. Sēdēju desmit minūtes, rullējot un rullējot uz rokas (labi, ka to nedarīju ap acu zonu), nekā. Aizgāju dziļi ieelpoju un turpināju un pēc kāda laika produkts lēnām, lēnām sāka nākt ārā. Pirmo nedēļu vēl mocījos, bet pēc tam jau produkts sāka nākt ārā daudz paklausīgāk.

Lietojot katru dienu (es lietoju jau vairāk kā mēnesi), efektu tiešām var novērot. Es neteiktu, kas tas ir “wow” un diez vai apkārtējie pamana, bet es redzu, ka dažu rievu aizmetņi ir palikuši mazāk izteikti, kas noteikti mani priecē. Ja vēl es esmu daudz maz izgulējusies, tad kopskats tiešām ir labāks un acu zona izskatās svaigāka, jauneklīgāka. Man patīk tilpums – noteikti tik liels, lai es to spētu izlietot, bet pietiekami mazs, lai nepaspētu man apnikt.

Mani ir daži produkti, ko dēvēju par “klusajiem cīnītājiem” – tie ir tie, kas lēnā garā dara sev paredzēto darbiņu un šis noteikti ir viens no tiem.

Vai es iesaku? Jā, ir vērts pamēģināt. 🙂

Cena ir ap 5 eiro.

Nopirkt var Drogās, www.1a.lv internetveikalā.

*Testa produkts

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *