DNC vasks maigām un aizsargātām pēdām

DNC vasks maigām un aizsargātām pēdām

Sveikas!

Kaut kur pa vidu starp istabas remontu un gatavošanos gala eksāmenam norvēģu valodā, mēģinu arī jums pastāstīt par ko jaunu savos kosmētikas plauktiņos, jo jaunumu ir daudz, tikai laika maz. Bet es cenšos. 🙂

Ja sekojat man Instagramā, tad varbūt pamanījāt, ka pirms kāda laika saņēmu lielu maisu ar dažādiem produktiem no krievu zīmola DNC – man ir ļoti daudz matu produktu, ko mēģinu, bet tas nenotiek tik ātri, jo ir nepieciešams laiks, lai saprastu kā produkti iedarbojas, savukārt par dažām lietām viedoklis man jau ir izveidojies un šoreiz par vienu no tām – vasku pēdām.

Kāju pēdas man ir vienmēr bijusi problēma un, lai kā es tās koptu, ļoti mokos ar diezgan raupju ādu uz papēžiem. Varu likt maskas, pīlingus, smērēt ar sazin ko utt., bet problēma diezgan ātri atkal aktualizējas.

DNC piedāvā vairākus produktus pēdām, mans rokās ir nonācis aizsargājošs vaska pēdām.

Konkrētais vasks gan vairāk ir ar pretsēnīšu iedarbību (šādas problēmas man nav, paldies Dievam), bet tajā pašā laikā tas lieliski mīkstina pēdu ādu. Cenšos šo uzklāt katru vakaru, pēc tam uzvelku zeķītes un gultā iekšā. Un es pat teikšu, ka tas rada pēdām tādu kā nomierinošu un atslābinošu sajūtu. Smaržo gan tas nedaudz medicīniski un man ir diezgan grūti aprakstīt aromātu, bet tas nav nepatīkams.

Patēriņš nav liels un tas viegli kūst saskarē ar ādu.

Tā kā pats produkts ir lielisks, bet visam ir liels BET… un tas ir iepakojums. Varbūt šis iepakojums ir domāts Dveina Džonsona līdziniekiem, bet es saviem spēkiem to nespēju atvērt. Apakšējā daļa ir veidota no plastmasas, vāciņš no metāla, kas ir uzliekams virsū. Bet šie abi materiāli absolūti nedraudzējas viens ar otru, veidojot berzi, kas absolūti nemaz atvēršanu nepadara vieglāku. Man šķiet, ka es esmu apriebusies vīram līdz nelabumam, katru reizi prasot man atvērt un pat viņam tas ne vienmēr izdodas. Viņš man pat ielocīja vāka maliņu, lai būtu aiz kā aizķerties un tādējādi attaisīt, bet arī tas nepalīdz. Ja vāks būtu skrūvējams, tad varbūt tas palīdzētu… Īsāk sakot, es nesaprotu, kā var tik labu produktu ielikt tik šausmīgā iepakojumā… 🙁

Mans risinājums ir ir turēt bundžu līdz galam neaizvērtu, bet es īsti nezinu, vai tas tomēr neietekmē produktu kaut kā negatīvi. Protams, varbūt man ir brāķīgs iepakojums (es ceru :D).

Vēl daži vārdi par DNC – tā ir budžeta klases kosmētika, kas ir ļoti populāra Krievijā, bet līdz šim Latvijā bija mazizplatīta un ražotājs piedāvā vairāk nekā 200 dažādus produktus. Uzņēmums izmanto dabiskas sastāvdaļas, kas varbūt  nedod uzreiz to “wow” efektu, bet iedarbībā ir redzama ilgtermiņā. Produktu iepakojumi nav lieli, kas no vienas puses ir labi, jo tad pastāv iespēja lielāka iespēja, ka produkts tiks izlietots līdz galam. Drīzumā tiks arī celta rūpnīca Latvijā, tā kā ceru, ka zīmols aizvien vairāk iekaros Latvijas patērētāju sirdis.

Produktus var iegādāties Drogās, Onikss Beta, kā arī plašs produktu klāsts ir pieejams www.1a.lv. Cena tiešām ir ļoti, ļoti demokrātiskas – 2 – 6 eiro amplitūdā.

Tā lūk, apsolu, ka vairāk pie rakstīšanas atgriezīšos pēc pāris nedēļām, kad (cerams) būšu nolikusi B2 eksāmenu norvēģu valodā, bet, ja būs laiks līdz tam, tad pacentīšos uzrakstīt kaut ko. Turiet par mani īkšķus un pastāstiet, vai jums ir bijusi saskarsme ar šo zīmolu un padalieties savos iespaidos! 🙂

UPDATE: uzzināju, ka man ir ticis vēl vecā parauga iepakojums un tagad vasks ir iepakots metāla kārbā, ko vieglāk ir atvērt – tā kā meklējiet tādu veikalos! 🙂

Arta

4 Komentāri

  1. Zanda

    Neesmu mēģinājusi vēl pēdu koncentrātu, taču roku koncentrāts ir riktīgs brīnumdaris! Iepakojums daudz parocīgāks, aromāts tāds pats! Un tas efekts, ko sniedz rokām – kolosāls!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *