Grima spēles: Drosmīgie sapņo zeltā

Grima spēles: Drosmīgie sapņo zeltā

Sveikas!

Beidzot, beidzot neliela iedvesma blogam ir atkal mani apciemojusi un tā kā pēdējā laikā ar kosmētiku man ir bijušas visai attālas attiecības, jo man galīgi bija zudusi interese par krāsošanos, tad jūtu, ka palēnām vēlme kaut ko darīt sāk atgriezties. Darbā es, protams, šādā paskatā nevaru ierasties, bet vismaz brīvdienās var ļauties krāsām.

Nu, lūk, tāpēc esmu jums sagatavojusi nelielu “grima spēļu” rakstu un šoreiz gribēju kaut ko spilgtu, košu un zeltītu.

Acīm izmantoju iemīļotās Lorac ēnas, savukārt gar apakšējo skrosptu līniju uzklāju burvīgo NYX Jumbo Pencil – nav tā, ka es tos izmantotu ikdienā, bet nu… ļoti man tie patīk – pigmentēti un labi tāpat vien vai arī kā acu ēnu bāze. Galvenais ir nepāršaut pār strīpu, citādāk sēdīsies visās rieviņās – gan tajās, par kurām bijāt informētas, gan tajās, par kuru eksistenci nemaz nezinājāt. Es jaucu divus toņus – Baby Blue un Pacific Pacifique. Sejai izmantoju jau savu favorītu Bourjois Healthy MiX Serum tonī 51.

Lūpām L’Oreal Lip Paint tonī Wuthering Purlpe – kā jau rakstīju, tad šis gluži nav mans tonis un, lai gan bildēs izskatās tā tīri neko, bet dzīvē ir nedaudz par traku, kā arī man nepatīk, ka visu laiku ir jāsatraucās, lai nekas nekur neizsmērējas. Bet vismaz vienu tono no trim būšu jums atrādījusi arī uz lūpām. 😀

Un skropstas, L’Oreal Million Lashes Fatale – nevaru vien beigt par šo priecāties un atkārtot, cik ļoti man tā patīk.

Lai saule iespīd jūsmājās un burvīga darba nedēļa! 🙂

Arta

 

 

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *