Mani mīļākie ķermeņa krēmi no Iherb.com: Petal Fresh

Mani mīļākie ķermeņa krēmi no Iherb.com: Petal Fresh

Hei!

Sen neesmu dalījusies, ko labu esmu atklājusi no Iherb.com un patiesībā ķermeņa krēmi, par ko jums tagad centīšos īsumā pastāstīt, manā plauktiņā gozējas jau apmēram pusotru gadu, mainās tikai aromāti, kurus izvēlos. Tā kā var teikt, ka produkti ir ļooooti labi pārbaudīti.:)

Kopumā ir pieejami seši aromāti – esmu pārbaudījusi laikam visus, izņemot kokosriekstu. Visi aromāti ir maigi, neuzbāzīgi un smaržo ļoti dabiski. Piemēram, mango un mandarīnu ķermeņa sviestam es jūtu maigu mango, bet tas ir tāds liegs, nevis ķīmisks un pat traucējošs, kā tas nereti mēdz būt.  Laikam aromāti ir galevnais iemesls, kāpēc es tos pērku atkal un atkal, jo zinu, ka nebūs nepatīkamu pārsteigumu pat tad, ja iepriekš nav iespējas pasmaržot, kā to var veikalos.

Katram ķermeņa krēmam ir savs nolūks – piemēram, papaijas un hibiksa ir ādu tonizējošs, medus un kokosriekstu ur atjaunojošs utt.

Es gan neteiktu, ka jūtu izcilu atšķirību iedarbības ziņā starp tiem, man tie likas visai līdzīgi. Bet tie ļoti labi pabaro ādu un pats galvenais – iesūcas ādā visai ātri, tāpēc tos var lietot gan no rīta, gan vakaros.

Tiem nav pievienotas krāsvielas, parabēni un citas “fui” lietas. Principā katrā manā iherb.com pasūtījumā, groziņā iekrīt pa vienam krēmam. Gribētu izmēģināt arī skrubjus, bet tie ir visai smagi un nesanāk izdevīgi sūtīt.

Cena, protams, kā jau daudz kam iherb.com, ir ļoti laba – tikai 4,80 dolāri.

Šie ķermaņa sviesti/krēmi noteikti ietilpst kategorijā lēti un labi, tāpēc tiešām iesaku pamēģināt. 🙂

Visu Petal Fresh produkciju var aplūkot šeit.

Ja vēl neesat nekad iepirkušies iherb.com, tad dršo var izmantot pirmajam pirkumam atlaižu kodu – WDW199 un iegūt atlaidi. 🙂

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *