Schaebens sejas maskas

Schaebens sejas maskas

Sveikas!

Beidzot lēnā garā sāku atgriezties blogu dzīvē, jo šonedēļ noslēdzās smags, laikietilpīgs un stresains pasākums manā dzīvē – noliku norvēģu valodas B2 līmeņa eksāmenu. Man pašai pat neticās, ka esmu to izdarījusi, bet jūtos lepna par sevi, arī mana vadītāja darbā teica, ka ir ļoti apmierināta ar rezultātiem un pat esot lielījusies norvēģu kolēģiem, kas ir atbraukuši, ka no viņas nodaļas divi cilvēki nokārtoja eksāmenu ar lieliskiem rezultātiem. Protams, nav tā, ka es zinu visu un man ir savas vājās puses un, lai gan norvēģu valoda nav sarežģīta no gramatikas viedokļa (varbūt kādam ir, bet man gramatika ir viena no stiprajām pusēm),bet tie sasodītie dialekti… Es katru vakaru skatos ziņās norvēģu valodā un reizēm man pat nav ne mazākās jausmas, par ko īsti ir runa, ja runātājs runā dialektā. Ceru, ka ar laiku tomēr man ies vieglāk šajā ziņā un gan sapratne, gan vārdu krājums palielināsies.

Vispār man ir ļoti daudz produktu, kas gaida savu kārtu, lai tiktu atspoguļoti blogā, bet tā kā pēdējās dienās man ir liela kāre pēc daudz miega un visa veida sevis lutināšanas, tad nolēmu jums pastāstīt par Schaebens sejas maskām.

Tās ir nosacīts jaunums Latvijas tirgū, kas ir nopērkamas Maxima un Rimi lielveikalos. Ražotas tās ir Vācijā. Principā, varam runāt par budžeta klases sejas maskām.

Maskas ir dažādas – SPA sērijas, attīrošās, mitrinošās un pretgrumbu.

Es izmēģināju trīs – melno mālu, kas ietilpst “attīrošo” masku kategorijā, Luxus, kas ir “SPA” un alojas, kas mitrina.

Alojas un zelta maskas vienā iepakojumā ir devas divām reizēm un, lai gan sākumā var šķist, ka daudzums, ko ražotājs ir paredzējis, ir neliels, tomēr ar to pilnībā pietiek.

Zelta maska un alojas ir ļoti mitrinošas, labi smaržojošas un vieglas “pick me up” tipa maskas. Ja godīgi, tad abas man liekas visai līdzīgas, ja skatās uz rezultātu – āda izskatās veselīgāka, nedaudz možāka un pat nav nepieciešami nekādi papildus sejas mitrināšanas līdzekļi pēc tam. Manuprāt, ļoti ērti iemest ceļasomā – man pēdējā laikā ir ļoti iepatikušies šādi vienas reizes masku iepakojumi – aizņem maz vietas un ir ērti lietošanā. Es neteikšu, ka maskas mani īpaši pārsteidza, bet tajā pašā laikā es nevaru pateikt neko sliktu – tiešām patīkamas.

Bet visvairāk no visām trim man ir iepatikusies Nāves jūras dubļu maska, kas ir attīroša, bet pārsteidzoši maiga, ja salīdzinu ar līdzīgām, ko esmu lietojusi.

Ja citas es varu noturēt knapi pāris minūtes, jo kņudināšana (arī šī kņudina, tas gan ir jāpiebilst) ir pārāk liela, tad ar šo es mierīi varu nodzīvoties 10, 15 minūtes.

Un pats foršākais, pec tās notīrīšanas, āda nav mega izsausināta un savilkta. Protams, pēc pāris reižu lietošanas es nevaru pateikt, cik laba tā ir iedarbībā pret visādiem ādas neforšumiem, bet sajūtas pēc tās ir tiešām labas.

Izmēģināt noteikti ir vērts –  cena tā ir draudzīga – līdz diviem eiro (precīzu nevarēju atrast). Nevajag gaidīt pasaules brīnumus no tām, bet efekts būs un zelta maska, manuprāt, ir lieliska pirms kādiem pasākumiem, kad ir nepieciešams veselīgāks ādas izskats, savukārt alojas noderēs pēc smagas darba dienas, kad sagurums ņem virsroku un gribas sevi mazliet palutināt.

Man šķiet, ka tās noteikti nav sliktākas par daudz dārgākām sejas maskām, ko esmu lietojusi, tāpēc noteikti iegādāšos vēl arī citas no Schaebens maskām. 🙂

Nopirkt var lielveikalos – piemēram, Maxima un Rimi.

*Testa produkti

 

 

2 Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *