The Body Shop: Rainforest Radiance matu kopšanas līdzekļi

The Body Shop: Rainforest Radiance matu kopšanas līdzekļi

Sveikas!

Kā jau jūs varbūt zinat, man ļoti patīk izmēģināt matu kopšanas produktus, šampūni un kondicionieri noteikti nav izņēmums. Ik pa laikam iegriežos The Body Shop, apskatot, kas ir jauns un pēdējā gājienā paķēru Rainforest Radiance šampūnu un kondicionieri, kas ir domāti krāsotiem matiem.

Līdzekļi ir bez sulfātiem un silikoniem, tātad diezgan draudzīgi tiem, kas cenšas izmantot dabiskus produktus.

Smaržo jauki, puto diezgan labi, man pat likās, ka putos sliktāk, bet man likās, ka patēriņš tomēr ir lielāks nekā parastajiem šampūniem un man vienmēr gribējās matus mazgāt divreiz, kad lietoju šo, jo likās, ka nespēju tos dabūt pietiekami tīrus. Pēc kāda laika gan sapratu, ka patiesībā šampūns matus attīra tikpat labi un pietiek “šampunēt” tos tikai vienu reizi.

Bet kādas ir manas kopējās sajūtas par šiem produktiem? Nu, neteikšu, ka esmu sajūsmā – nebija tā, ka mani mati pēkšņi izskatījās labāk kā nekad. Drīzāk manas sajūtas ir: ”Produkti kā produkti, nekas īpašs.”

Es pati atkārtoti diez vai iegādāšos, jo man tomēr pietrūka tā nelielā “wow” efekta, kas man ik pa laikam gadās ar dažiem produktiem (un to starpā ir bijuši ari dabiskie šampūni un kondicionieri) un šis efekts reizēm nerodas uzreiz, bet gan laika gaitā, lietojot produktus. Šoreiz tas izpalika.

Bet galvas ādu nekairina un blaugznas nerada.

Bet vispār, runājot par TBS šampūniem un kondicionieriem – es laika gaitā esmu izmēģinājusi diezgan daudzus dažādus un neviena no sērijām man nekad nav izraisījusi īpašu sajūsmu, ieskaitot slavenos banānu matu kopšanas produktus. TBS ir tik daudz labu produktu, bet kaut kā matu produkti… nu, nekas tāds, ko gribētos pirkt atkārtoti. Kā ir ar jums? Esat kaut ko atradušas no TBS piedāvājuma matiem, koesat iegādājušies vairākkārt?

Arta

 

2 Komentāri

  1. Zanda

    Man šāds stāsts par matu kopšanas produktiem ir ar Kiehl’s. Lai arī cik ļoti lietoju un dievinu daudzus ādas kopšanas līdzekļus, lūk, matu kopšanas produkti maniem matiem nepatīk. Nav tas wow efekts, par ko Tu rakstīji. Liekas, ka ok, bet nekas oh, oh. Ir Kiehl’s matu sērijas pat tādas, kas matus savelk pat biezā pinkā. Vienīgais, kas līdz šim bija iepaticies ir matu maska, bet pārējais – nē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *