DNC matu kopšanas produkti: 2. daļa

DNC matu kopšanas produkti: 2. daļa

Hei!

Šonedēļ es biju īsts darba rūķis un blogam man galīgi neatlika spēka, bet zinu, ka esmu jums parādā vienu rakstu, proti, otro daļu par DNC matu kopšanas produktiem.

Ir daži produkti, kas man ļoti iepatikās, galvenokārt tāpēc, ka tie ir tādi kā klasika matu kopšanas lauciņā, tāpēc sākšu ar tiem.

Vislabākos vārdus varu teikt par argāna eļļu, beja eļļu un riekstu eļļu.

Argāna eļļu esmu lietojusi jau iepriekš un mani mati to tiešām mīl. Lai gan visai interesanti ir tas, ka maniem matiem neder šampūni un kondicionieri, kuru sastāvā ir dažādas eļļas, jo tie ir par smagu un ātrāk tauko matus. Bet argāna eļļa ir labs līdzeklis, ja mati ir zaudējuši spīdumu un tiem ir nepieciešama palīdzība – to var atstāt kaut uz visu nakti (es gan parasti aprobežojos ar pāris stundām) un pēc tam izmazgāt. Tā kā man ne vienmēr ir tik daudz laika, tad šādu procedūru veicu reizi nedēļā vai divās – kā nu man sanāk. Laika gaitā mati kļūst veselīgāki, mirdzošāki. DNC argāna eļļa ir no Marokas, smaržo klasiski argāna eļļai rakturīgi un tiešām neko sliktu nevaru teikt. Bet argāna eļļu var izmantot arī ādas kopšanai – piemēram, ja jums ir sausas kutikulas, tad droši var pasmērēt ar eļļu un kutikulu stāvoklis uzlabosies.

Riekstu eļļai svukārt ir visai maigs un neuzkrītošs aromāts, kas arī lietojams pirms matu mazgāšanas, noturot matos kādu laiku. Arī šī eļļa ir feina, stiprinot, barojot un piepildot matus. Ar eļļām un maniem matiem gan ir tā, ka tie tomēr neeeedaudz ātrāk taukojas, bet, ja rezultātā es varu tikt pie skaistākiem matiem, tad es to noteikti varu pieciest. Man arī patīk, ka rieksu eļļa tiek jau piedāvāta dozās, līdz ar to nav iespējas pāršaut pār strīpu. Lai gan gariem matiem varētu ar vienu paciņu nepietikt.

Beja eļļa man bija jaunums, jo iepriekš par tādu pat dzirdējusi nebiju. Bejs ir mūžzaļš miršu dzimtas augs (tā man saka Google) un smaržo šī eļļa ļoti spēcīgi un izteikti. Ja argānu eļļu es pavisam nedaudz reizēm ielieku jau izmazgātos matos, tad šo eļļu es ieliku vienreiz, bet atkārtot es to vairs neatkārtoju, jo likās, ka smarža tomēr ir pārāk izteikta un tā kā man tā saistās ar garšvielām, tad tomēr man līdz galam šādā veidā tā nepatika. Savukārt tradiocionālajā veidā  – pirms matu mazgāšanas tā ir feina, lai gan kopumā tā ir tāda kā smagnējāka nekā, piemēram, argāna eļļa.

Vispār kopumā varat izvēlēties jebkuru no šīm eļļām, ja vēlaties garākus, spēcīgākus matus – visas ir labas.

Pārējie trīs produkti, par kuriem stāstīšu, man tik lielu sajūsmu neizraisīja, lai gan arī nav slikti, bet tādā sajūsmā kā par eļļām, es neesmu.

Uz zīda esenci liku lielas cerības, bet produkts kaut kā mani īsti nepārliecināja. Jālieto ir pēc matu mazgāšanas ar šampūnu – principā kā jebkuru matu masku, noturot 20 minūtes.

Pirmkārt, ar vienu iepakojumu maniem vidēji garajiem matiem īsti nepietiek, otrkārt es nekādu īpašo efektu nenovēroju. Jā, varbūt mati bija nedaudz mīkstāki, bet laikam es savā galvā biju sadomājusies par daudz, jo likās, ka būs gludi, zīdaini mati, bet tā īsti nebija.

Līdzeklis matu atšķetināšanai – laikam mani mati tik ļoti nepinkojas, jo es nenovēroju īpašas atšķirības, kad lietoju šo līdzekli. Iespējams, ka matiem, kas ir vairāk lokaini vai cirtaini, būtu vieglāk pamanīt atšķirību, bet es tiešām nenovēroju neko tādu. Tāpēc es laikam par šo produktu neko vairāk nespēju komentēt, bet varbūt kāda no jums ir mēģinājusi un var padalīties iespaidos?

Līdzeklis matu galiem ir vaska formā, kas sasilst saskarsmē ar ādu un domāts bojātu matu galu vispārējai uzlabošanai.

Man kaut kā mati īpaši nešķeļas (kas ir ļoti dīvaini, bet tas nozīmē, ka visas eļļas, ko lieku matos, palīdz :D), tāpēc es nevaru komentēt, kā līdzeklis darbojas šajā ziņā, bet man patīk, ka tas nedaudz “savalda” matu galus – man parasti tie pūkojas uz visām pusēm, bet, iesmērējot vasku, tie ir tādi kā stingrāki un “savāktāki”. It sevišķi tas noder, kad mati tiek taisnoti un gribās, lai tie ir vienādi taisni visu laiku, tad kaut kas šāds lieti noder. Kāpēc tomēr esmu šo ielikusi otrajā kategorijā? Laikam tāpēc, ka ikdienā šis efekts nav tik izteikts (es ikdienā netaisnoju) un es arī nespēju novērtēt, vai tiešām līdzeklis palīdz matu galiem.

Kā jau es vairākas reizes esmu rakstījusi, tad DNC produkti ir dabiski un izvēle ir tik plaša, ka ikvienam ir iespēja atrast kaut ko sev.

Pamanīju, ka tagad visus produktus var iegādāties ar www.dnc.lv – kā redzat, tad cenas ir ļoti draudzīgas un zemākas nekā citos veikalos.

Pirmo daļu var lasīt šeit.

*Testa produkti

Arta

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *