Maybelline Master Strobing Liquid

Maybelline Master Strobing Liquid

Sveikas!

Mirdzoša sejas āda parasti tiek asociēta ar jaunību un veselīgumu un tā kā mūsdienās, par spīti centieniem lauzt šo jaunības kultu, sievietes alkst palikt vizuāli jaunas pēc iespējas ilgāk, tad grima industrijai ir kur izpausties, ieviešot no jauna “vecos” trendus  un izstrādājot produktus ikvienai sīkākai vajadzībai, pēc tam radot ap tiem lielu “hype”, lielkot sievietēm ticēt, ka tieši šis produktus būs tas Svētais Grāls.

Es šoreiz sāku diezgan negatīvi, jo laikam līdz galam tā arī neesmu izpratusi šo trakumu, kas nesen bija un ir ap “strobing” tehniku, jo es nevarēju saprast, kāpēc pēkšņi ap sen zināmām lietām tiek radīta tāda ažiotāža un pasniegta kā pilnīgi jauna lieta, nosaucot to tikai citā vārdā. Bet, protams, mārketings un patērētāju piesaiste ir visa atslēga…

Arī Maybelline piedāvā šajā sezonā jaunumu – Master Strobing Liquid, kas par spīti visam, noteikti nav slikts produkts.

Tas ir krēmveida izgaismotājs, kas ir pieejams divos toņos – Light/Iridescent un Medium/Nude.

Apakšā Medium, augšā Light

Tiem ir laba noturība un nepieciešams ir pavisam neliels daudzums, lai radītu mirdzumu vēlamajās zonās. Man pašai vislabāk patīk izgaismotājus klāt uz vaigu kauliem un virs augšlūpas, jo lūpas tad tiešām izskatās lielākas.

Es aizņēmos attēlu no Googles, lai būtu saprotamāk, kurās zonās ir vēlams klāt izgaismotāju.

Ar Maybelline izgaismotāju ir jādarbojas fiksi un ar veiklām roku kustībām, jo produkts nožūst ātri un pēc tam to no vietas izkustināt ir visai grūti. Kā arī es ieteikti sākt ar tiešām pavisam mazu apjomu krēma un, ja nepieciešams, tad būvēt pa virsu, citādāk var gadīties, ka uz vaigu kauliem būs vienkārši divas mirdzošas strīpas. Vislabāk ir iestrādāt to ādā ar mitru sūklīti, izmantojot vieglas, pliķējošas kustības.

Noturība ir tiešām laba – kur uzklāt, tur arī paliek kādas sešas stundas pavisam noteikti.

Ja runājam par toņiem, tad tie ir kardināli pretēji – viens izteikti tumšs un otrs ļoti gaišs, bet, manuprāt, gaišais tīri labi saplūst ar dažādiem ādas toņiem un ir diezgan universāls.

Īstenībā, šis jaunums no Maybelline mani patīkami pārsteidza un es pat nebiju domājusi, ka man iepatiksies, ņemot vērā manu skepsi pret šāda veida produktiem kā tādiem.

Vai es iesaku? Jā, ja jums patīk lietot izgaismotājus ikdienā, bet, manuprāt, tā kā tas tik ātri nožūst, tad tomēr ar šo darboties ir nedaudz sarežģītāk nekā, piemēram, ar pūderveida produktiem – tas būtu jāņēm vērā. 🙂

Lai silti un mirdzoši! 🙂 🙂

Arta

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *