Atsauksme: DNC Gemene šokolādes sērija vannai un sejas ādas labsajūtai

Atsauksme: DNC Gemene šokolādes sērija vannai un sejas ādas labsajūtai

Sveiciens!

Šokolāde ir viens no tiem kārumiem, kuriem retais spēj pilnībā pretoties, bet, ja nu tomēr tāds atrodas, tad es no visas sirds varu paklanīties šī cilvēka priekšā, jo šokolāde man garšo gan tāpat, gan dažādos saldajos ēdienos – principā visās formās, kas vien iespējamas.

Tāpēc, izdzirdot par kosmētikas līdzekļiem, kuru sastāvs ir kaut kādā veidā saistīts ar šokolādi, man uzreiz rodas pozitīvas asociācijas, jo šokolāde, kas ir kārums manam vēderam noteikti var būt arī našķis manai ādai. Reizēm esmu gan vīlusies, jo aromāts izrādās ļoti ķīmisks, bet ir gadījusies arī laba pieredze, piemēram ar Mai Šoko produktiem. Bet izdzirdot par Gemene šokolādes līniju, sparatu, ka ļoti, ļoti gribu pamēģināt.

Līnijā ir dažādi produkti, bet es izmēģināju baltās šokolādes masku sejai un šokolādi vannai.

Sākšu ar šokolādes sejas masku.

Vienā kastītē atrodas sejas maskas 4 iepakojumi, kas pietiks vienai lietošanas reizei un pat vēl pāri paliks. Neteikšu gan, ka maska īpaši smaržo pēc šokolādes, aromāts drīzāk ir tāds ļoti neitrāls. Vizuāli gan man maska izskatās nedaudz ķīmiska, jo ir tas dīvainais gaišais mirdzums, kas ir silikonīgajos šampūnos. Bet sastāvā ir dažādas dabiskas eļļas, kakao pupiņu ekstrakti utt., tā kā es domāju un ceru, ka vizuālais izskats ir maldinošs.

Lietojama kā klasiska sejas maska, uz sejas noturot kādas padsmit minūtes. Tā kā sejas maska nesacietē, tad atlikumu ražotājs iesaka iemasēt sejas ādā, ko es arī daru. Te gan ir neliela piebilde – tā kā sejas maska ir gaiša, tad, lai cik labi centīsieties iemasēt, izskatīsieties nedaudz bālākas – vismaz man vīrs katru reizi saka, ka izskatos ļoti bāla un pārjautā, vai man viss ir kārtībā. 😀 Bet tas, protams, nemaina maskas iedarbību – āda pēc maskas lietošanas (vislabāk rezultātus var novērot nākamajā dienā) ir tāda maiga, maiga un mīksta. Rezultāti nav ilglaicīgi, bet man šķiet, ka jebkura maska ir vairāk kā tāds sevis palutināšanas vai SOS sauciens brīžos, kad sejas ādai ir nepieciešamas papildus rūpes.

Šokolāde vannai.

Vispār šokolāde vannai mani nedaudz samulsināja, jo es biju iedomājusies, ka tas būs pulverveida produkts, kas jāpievieno vannai un tad man būs īsta šokolādes pelde… Bet nē, izrādījās, ka produkts ir krēmveida, kas ir jāuzsmērē uz ķermeņa un tad jālien iekšā vannā. Ok, es tā darīju, bet līdz ko ielīdu vannā, tā produkts, protams, noskalojas. Līdz ar to es visu šo procesu nesapratu līdz galam. Protams, var uzsmērēt uz ādas, padzīvoties un tad līst iekšā – man māja  it kā nav auksta, bet ne tik silta, lai es plika un sasmērēta gribētu ilgu laiku dzīvoties apkārt. 😀 Bet, atgriežoties pie manas lietošanas pieredzes, nākamajā reizē es izdomāju, ka nav ko sarežģīt, jaliek vien paciņa klāt ūdenim, jāsamaisa un tad jālien vannā, kas darbojās jau nedaudz labāk un man bija sajūta, ka ādai pēc vannas nav nepieciešama papildus barošana un mitrināšana, tāpēc es varu iztikt bez krēmu lietošanas.

Bet kopumā šis ir ļoti mulsinošs produkts un iespējams, ka es kaut ko visā lietošanas procesā smagi nesaprotu, bet es tomēr dotu priekšroku kaut kam pulverveidīgam, ko es varu piebērt vannai un priecāties var karalisku šokolādes vannošanos.

Vairāk par visiem šokolādes līnijas produktiem var uzzināt http://www.dncswiss.eu/lv/catalog/13/.

Iegādāties var Drogas, 1a.lv, cenuklubs.lv.

Cena: sejas maska – 2,70 eiro

Vannai – 2,23 eiro

Arta

*Testa produkti

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *