Maybelline Rock Nudes un 24K Gold acu ēnu paletes

Maybelline Rock Nudes un 24K Gold acu ēnu paletes

Sveikas!

Maybelline savu acu ēnu palešu ēru uzsāka ar Nudes paleti, kas pie mums nonāca pirms pāris gadiem un tai ir sekojušas vairākas paletes – pie mums maijā veikalu plauktos būs atrodamas vēl divas jaunpienācējas Rock Nudes un 24K gold paletes.

Paletēm atšķiras ne tikai piedāvāto toņu klāsts, bet arī kvalitāte – to esmu sapratusi, izmēģinot nu jau veselas četras paletes kopumā.

Par Rock paleti jau sen biju lasījusi, ka tā noteikti nav labākā no visām pigmentācijas ziņā un diemžēl tā izrādījās taisnība.

Lai gan toņi ir skaisti un paletē ir labs mikss starp matētajiem un mirdzošajiem toņiem, tomēr, klājot uz plakstiņiem, viss skaistums pazūd un rezultātā paliek diezgan vājš un netīrs pigments. Biju nolēmusi izveidot divus grimus – vienu ar Rock un vienu ar 24K gold paleti, bet rezultātā izveidoju tikai ar 24 K gold paleti – tik nelietojama man šķita Rock palete. Bet pirms kāda laika izlasīju Maybelline Instagram kontā, ka visas paletes tiks (vai arī jau ir tikušas) pie jaunām acu ēnu formulām, kas būs daudz pigmentētākas un košākas.

Tāpēc es ceru, ka mūsu veikalu plauktos arī ienāks jaunās formulas acu ēnas un tad jau es domāju, ka viedoklis būs pavisam citādāks, jo toņi paši par sevi, ja paskatās uz paleti, ir labi – ļoti piemēroti tumšiem, nedaudz mistiskiem grimiem vai arī gaišie toņi ir skaisti arī dienas gaitā, bet kamēr pigmentācija ir tāda, kāda tā ir šobrīd, tiešām nevaru ieteikt šo paleti.

Nedaudz citādāks stāsts ir ar 24K Gold paleti – te jau tiešām var izpausties un pigmentācija ir daudz, daudz teicamāka nekā Rock paletei.

Neteikšu, ka visi toņi ir izcili – visvairāk vīlos sarkanīgajā toņī, kas paletē izskatās tik daudzsološi, bet dzīvē ir visai vājš ar pavisam nelielu sarkanīgo toni.

Bet zeltītie un brūnie toņi ir labi un pigmentācija ir ļoti laba, bet man bija lielāka vēlme grimā paspēlēties ar tumšajiem toņiem, lai parādītu, ka arī melnais tonis ir gluži labs un visai pigmentēts. Esmu laikam izmēģinājusi visus toņus dažādās grima variācijās un arī gaišie toņi ir feini ikdienai, kad gribas pavisam nedaudz un maigs satīna mirdzums uz plakstiņiem ir tas, kas vajadzīgs.

Man gan paletē pietrūkst tāds ne pārāk tumšs matēts tonis, ko varētu izmantot kā pārejas toni, pludinot acu ēnas – ja tas būtu, tad es būtu ļoti, ļoti apmierināta ar šo paleti.

Lai gan arī šī palete nav izcila, tomēr tā ir daudz labāka nekā Rock palete un, ja šī palete jums ir iekritusi acīs, tad, kā jau minēju sākumā, meklējiet to veikalu plauktos, sākot no maija.

Arta

*Testa produkti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *